Jump to content
Dogomania

Gwiazda śliczna dziewczynka już wesoła w swoim wymarzonym domku!!! Warto pomagać!!! dziękujemy wszystkim za pomoc!!!


Ayam1980

Recommended Posts

Przecież wczoraj Papryczka pisała,że powarkuje na domowe psiaki jak przez otwarte drzwi je zobaczy.

Trzeba ją obserwować,bo tak z powietrza to co powiesz?

Poza tym pisała,że grzeczna ,szuka kontaktu i czystość zachowuje.

Powarkuje bo poczuła się u " siebie " więc potem może być problem jeśli do czasu gdy ona jest jeszcze troszkę niepewna nie pozna swojego miejsca - i nie poczuje że jej wszystko wolno - jeśli DS nie wypali a dojdzie do sytuacji że będzie się tfu tfu rzucać na psy które tam mieszkają z Wami w domu to pamiętajcie że ona nie waży 5kg...pamiętajmy że dzielą ich tylko drzwi - a drzwi mają klamkę...a psy potrafią być bardzo pomysłowe....w " zderzeniu " 2 na 1 niestety 2 nie miałyby szans....

 

to tylko jako przestroga co napisałam bo oczywiście nie musi tak być ale ja bym próbowała ich zapoznawać i nie czekała

Link to comment
Share on other sites

Podpisuję się obiema ręcyma!
Jak najszybciej zapoznać psiaki w bezpiecznych dla maluchów warunkach. Tym bardziej, że niektóre tymczasy (i chyba Gwiazdka do nich należy), bardzo szybko uznają, że ten raj, do którego trafiły jest tylko i wyłącznie ich ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj nie chciałam już pisać,bo na innym wątku o czarnowidztwo mnie posądzono.

Wiem jak to bywa nawet z psami od szczeniaka wychowanymi.

Czasami odbija im  jak do dorosłości dojdą.

Czasami dominacji nie da się wyplenić.

Dziewczyny mają rację od początku trzeba korygować takie zachowanie.

Link to comment
Share on other sites

No i zapewne będzie korygowane zachowanie.Myślę,że w odpowiednim czasie wyjaśni się czy P.Alina albo jej siostra zaadoptują Gwiazdę,jeżeli nie to będziemy  pomalutku szykowali się do ogłaszania Gwiazdy.Teraz SPA,następnie sterylka i fiu do domku.

Papryczko,jak zaliczysz już SPA Gwiazdeczki,bardzo proszę napisz,przeleję pieniążki .

Link to comment
Share on other sites

Gwiazda rewelacja póki co:) mądry pies, pieszczocha, przytulacha:) wczoraj z naszymi psiakami leżała na kocyku w wiatrolapie gdzie ma swoje miejsce, na dworzu biegaja razem luzem i jest ok:) sama dozuje sobie dlugosc spacerow - jak tylko chce juz do domu to stoi przed drzwiami i chce zebym ja wpuscic:) dzisiaj obiecuje zadzwonie do p. Aliny

Link to comment
Share on other sites

Chociaż jedna dobra wiadomość.

Widocznie te powarkiwania były spowodowane testowaniem ...obcy to czy swój.

Nie mniej trzeba na nią uważać,żeby nie zaczęła dominować.

Ja jednak jestem optymistką.

/Tylko dlaczego moja Tora nie mogła dogadać się z Rasti buuuuuuu/

 

 

 

piękna ta Twoja Tora Grażynko:) to landseer???

Link to comment
Share on other sites

Papryczko Kochana,dzisiaj wysłałam 15 szt.adresówek takich zwykłych do kluczy.Bardzo proszę opisz je, koniecznie z nr.tel i przypnij każdemu psiakowi do obroży.Adresówki są gratis ode mnie dla wszystkich psiaków.Nie wiem ile ich jest ale mam nadzieję,że starczy.

Na to wychodzi,że Gwiazdeczka jest fajną sunią i powinna szybko znaleźć domek.

Za Popcorn trzymam kciuki,oby się odnalazła i wróciła do Hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

piękna ta Twoja Tora Grażynko:) to landseer???

Już nie jest moja ,niestety.

Dostaliśmy ją w prezencie składkowym od rodziny na rocznicę ślubu 2 lata temu.

W domu była już CTR-ka która wychowała się z niufeczką /maksi odeszła w wieku 12 lat /

Dziewczyny dogadywały się,pięknie się bawiły do czasu kiedy Tora nie dorosła,i stała się psią kobietką.

Wtedy nastąpił atak..Tak straszny i nie wiadomo z jakiej przyczyny,że 2 mężczyzn miało problem z rozdzieleniem suk.

Próbowaliśmy na różne sposoby pogodzić panie,nie dało rady.

To są wielkie psy a ja w tygodniu jestem sama na działce.

Wyjście było jedno.Trzeba którejś znaleźć nowy domek.Padło na Tore,bo jako młodsza miała większe szanse.

Znalazł się wspaniały domek,gdzie jest jedynym psiakiem kochanym uwielbianym.Mam stały kontakt potwierdzony zdjęciami.

Nie mniej serce cały czas płacze,bo niufki to moja ukochana rasa.Poza Torą miałam już 2 suczki.Obie czarne.Ta była pierwsza biało czarna.

Wracając do pytania Tora to nowofundland czarno biały.

Link to comment
Share on other sites

Z psami, nigdy do końca nie wiadomo, jak się ułożą wzajemne stosunki.  Zupełnie - jak u ludzi :D. I często to ta druga, młodsza i silniejsza, próbuje przejąć pierwsze miejsce. Podobno gorzej jest pod tym względem z sukami, bo one nie ustalają sobie wzajemnej hierarchii na dłużej(jak samce), tylko co jakiś czas, sprawdzają czy nic się nie zmieniło. Z ludzkiego punktu widzenia, suki są bardziej wredne ;). Oczywiście, są przyjaciółki całego świata (jak stadko Nutusi), które każdą bidę, przygarną ;). Myślę też, że w miarę tymczasowania, nasze "domownice" ;) przyzwyczajają się, że Pańcia lubi gościć różnych "obcych", których prędzej czy później, wywozi ;) z domu. A one - trwają.

 

 Trzymam kciuki za dobre kontakty Gwiazdy z maluchami :)

Link to comment
Share on other sites

Jak obiecałam, kontaktowałąm się z siostrą p. Aliny. Bardzo sympatyczna Pani, chyba obie z siostra mają hopla na punkcjie psiaków:) mają swoich 5 (w tym 2 staruszki), 2 koty, 3 konie:) inwestują w gospodarstwo - remontują je by były lepsze warunki dla zwierząt.Gwiazdka miałaby być w domku, szukają psiaka dla siebie. Wszystkie dotychczasowe zwierzaki to bidy adopcyjne:) odniosłam bardzo dobre wrażenie po pierwszej rozmowie:) p. Alina przebywa za granicą - dociąga tam do emerytury:) Bedziemy w stalym kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

Już nie jest moja ,niestety.

Dostaliśmy ją w prezencie składkowym od rodziny na rocznicę ślubu 2 lata temu.

W domu była już CTR-ka która wychowała się z niufeczką /maksi odeszła w wieku 12 lat /

Dziewczyny dogadywały się,pięknie się bawiły do czasu kiedy Tora nie dorosła,i stała się psią kobietką.

Wtedy nastąpił atak..Tak straszny i nie wiadomo z jakiej przyczyny,że 2 mężczyzn miało problem z rozdzieleniem suk.

Próbowaliśmy na różne sposoby pogodzić panie,nie dało rady.

To są wielkie psy a ja w tygodniu jestem sama na działce.

Wyjście było jedno.Trzeba którejś znaleźć nowy domek.Padło na Tore,bo jako młodsza miała większe szanse.

Znalazł się wspaniały domek,gdzie jest jedynym psiakiem kochanym uwielbianym.Mam stały kontakt potwierdzony zdjęciami.

Nie mniej serce cały czas płacze,bo niufki to moja ukochana rasa.Poza Torą miałam już 2 suczki.Obie czarne.Ta była pierwsza biało czarna.

Wracając do pytania Tora to nowofundland czarno biały.

 

Ważne że Tora znalazła kochany domek i masz pewność że trafiła do kochającego domku:)))

Link to comment
Share on other sites

Jak obiecałam, kontaktowałąm się z siostrą p. Aliny. Bardzo sympatyczna Pani, chyba obie z siostra mają hopla na punkcjie psiaków:) mają swoich 5 (w tym 2 staruszki), 2 koty, 3 konie:) inwestują w gospodarstwo - remontują je by były lepsze warunki dla zwierząt.Gwiazdka miałaby być w domku, szukają psiaka dla siebie. Wszystkie dotychczasowe zwierzaki to bidy adopcyjne:) odniosłam bardzo dobre wrażenie po pierwszej rozmowie:) p. Alina przebywa za granicą - dociąga tam do emerytury:) Bedziemy w stalym kontakcie.

 

 To bardzo dobrze rokuje dla Gwiazdki :)

Link to comment
Share on other sites

Ważne że Tora znalazła kochany domek i masz pewność że trafiła do kochającego domku:)))

Tak to ważne.

Podejrzewam,że nawet ma lepiej niż u mnie.

Państwo specjalnie dla niej klimatyzację założyli a latem 2 miesiące nad morzem spędzili,żeby sunia miała gdzie pływać.

Nie mniej bardzo za nią tęsknię.

Cieszę się,że Gwiazdeczka ma szansę na domek u ludzi prozwierzęcych.

To bardzo dobrze.

Żeby jeszcze Mokka taki domek znalazła

Link to comment
Share on other sites

Anulo, przepraszam ostatnio duużo się dzieje i zapomniałam napisać o pieniążkach... oczywiście, że doszły 75,00 zł, dziękujemy:) Gwiazda nosi kapcie i inne gadżety nasze:) dzisiaj na kocyk wyniosła sobie kapcie mojego TZ, jego spodnie robocze i recznik (do lapek psich) :) wszystko całe, niepogryzione:) nie jest łakoma na jedzenie, miche je przez cały dzień,z tym apetytem na razie srednio jest u niej, pozdrawiamy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...