Jump to content
Dogomania

Gwiazda śliczna dziewczynka już wesoła w swoim wymarzonym domku!!! Warto pomagać!!! dziękujemy wszystkim za pomoc!!!


Ayam1980

Recommended Posts

Cudna jest .

Widzę,że już Was jak swoich pokochała.

Przeraziłam się trochę widząc,że luzem biega po lesie.

Mam nadzieję,,że wszystko się dobrze ułoży.

 

Te pola to też nasza działka :) Pilnuje się Gwiazdka i całkiem ładnie na smyczce chodzi, jak pokaże się jej obrożę ze smyczką - to od razu łeb daje do założenia. Ten psiak musiał być w domu.

Link to comment
Share on other sites

Gwiazda jest cudna o przepięknym niespotykanym umaszczeniu i wydaje mi się,że charakter ma też bardzo fajny,proludzki.Tak sobie głośno myślę,może by wystarczyło Gwiazdę porządnie wykąpać i porządnie wyczesać i nie obcinać jej.Ona w tym swoim futrze jest przepiękna.

Gwiazdka swoim charakterem bardzo przypomina mi moją tymczasię Kaję była i jest w swoim DS przesympatycznym wspaniałym psem.

Link to comment
Share on other sites

Gwiazda jest cudna o przepięknym niespotykanym umaszczeniu i wydaje mi się,że charakter ma też bardzo fajny,proludzki.Tak sobie głośno myślę,może by wystarczyło Gwiazdę porządnie wykąpać i porządnie wyczesać i nie obcinać jej.Ona w tym swoim futrze jest przepiękna.

Gwiazdka swoim charakterem bardzo przypomina mi moją tymczasię Kaję była i jest w swoim DS przesympatycznym wspaniałym psem.

Anula,już Paptryczka wyjaśniała,ja też wspominałam.

U psów w typie nowofundlanda nie obcina się sierści.

Tylko tam gdzie się robią dredy ,zazwyczaj na portkach/tylne łapy mocno ofutrzone/ i w ogonie to co nie da się wyczesać.

Czasami przycina się odrobinę czubek głowy żeby futerko lepiej rosło.

Nie martw się nie będzie ogolona jak sznupek.

Zobaczysz będzie jeszcze piękniejsza.

Umaszczenie ma bardzo ciekawe.

Ja myslę,że do nowofundlanda musiał się dołożyć bernardyn albo berneńczyk stąd te lekkie brązy.

Link to comment
Share on other sites

O matko moja - błagam, nie puszczajcie jej jeszcze luzem na nieogrodzonym terenie! Ludziom, którzy chcą adoptować nasze psy tłumaczymy, zapisujemy w umowach adopcyjnych, żeby ich nie puszczali ze smyczy przez co najmniej 2 miesiące, adresatka,chip, te sprawy...

Link to comment
Share on other sites

 

Te pola to też nasza działka :) Pilnuje się Gwiazdka i całkiem ładnie na smyczce chodzi, jak pokaże się jej obrożę ze smyczką - to od razu łeb daje do założenia. Ten psiak musiał być w domu.



Nie ma to znaczenia czy Wasza czy nie - znaczenie ma to że NIE OGRODZONA....nauka na przykładzie Popcorn chyba poszła w las.... :(
Link to comment
Share on other sites

 

O matko moja - błagam, nie puszczajcie jej jeszcze luzem na nieogrodzonym terenie! Ludziom, którzy chcą adoptować nasze psy tłumaczymy, zapisujemy w umowach adopcyjnych, żeby ich nie puszczali ze smyczy przez co najmniej 2 miesiące, adresatka,chip, te sprawy...




no dokładnie!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...