Jump to content
Dogomania

Gwiazda śliczna dziewczynka już wesoła w swoim wymarzonym domku!!! Warto pomagać!!! dziękujemy wszystkim za pomoc!!!


Ayam1980

Recommended Posts

Po wpuszczeniu do pomieszczenia Gwiazdka zamiast miękkiego posłanka wybrała betonową podłogę w kotłowni, chyba było jej gorąco po podróży ;)

zdj%25C4%2599cie%25204-12.JPG

 

zdj%25C4%2599cie%25201-17.JPG

 

Mam jeszcze dwie fotki z samochodu ale to Nutusia i kejciu muszą wyrazić zgodę na publikację ich wizerunków ;)

Link to comment
Share on other sites

Cudna relacja.

Jesteście kochane,że po takim męczącym dniu dałyście radę wstawić zdjęcia i opis.

Myślałam,że Gwiazdeczka jest wyższa.

Śliczną ma mordeczkę.Nie wydaje mi się ,żeby była bardzo "zatłuszczona".

Na tym zdjęciu co jest pochylona do picia wody wyraźnie widać "kosteczki" a nie wałki tłuszczu.

Krabik zakochany....też fajna wiadomość,tylko chyba trzeba uważać bo oboje jeszcze są płodni.

Najważniejsze,że cała czwórka jest pozytywnie nastawiona i przynajmniej na zdjęciach nie widać agresji .

Link to comment
Share on other sites

Gwiazdeczkę trzeba wysterylizować ale wszystko w odpowiednim czasie będzie.Jest ślicznym psem,gdyby zadbać o sierść to cudo.Fajnie,że wszystkie psiaki jakoś się dogadały i nie było spięć.Jeżeli idą ogłoszenia to koniecznie trzeba zmienić kontakt na papryka.

Link to comment
Share on other sites

Ale super wiadomość,utrzymuje czystość bardzo istotna wiadomość i kocha dzieci.Gwiazdeczka powinna nie trafić do budy,to nie jest pies,który potrafi żyć w samotności raczej.Sądzę,że będzie najwierniejszym psiakiem.Jeżeli ktoś zaadoptuje Gwiazdkę,będzie wielkim szczęściarzem.

 

Papryka,mam pytanie,jak mam się z Tobą rozliczyć za karmę,ile będzie kosztowało mniej więcej wyżywienie Gwiazdeczki? Kiedy ma nastąpić przelew,czy z dołu,czy z góry za dany miesiąc.Bardzo proszę,jeżeli będą wydatki związane z wetem o umieszczanie faktur na wątku tak aby dla wszystkich była sprawa finansowa jasna.Proszę o namiary do przelewu.

 

Z filmiku wynika,że Gwiazdka chętnie by popędziła do domu,takie odniosłam wrażenie.No a Torunia,fakt jest bardzo podobna do Gwiazdeczki,zresztą oba psiaki są prześliczne.

Link to comment
Share on other sites

Doniesiono wczoraj z hoteliku, że Gwiazduchna utrzymuje pięknie czystość i jest super do... dzieci! :) Znakiem tego usynowiła Paprykowego Synka (1,5 roczku) :)

Super wiadomość.

Wszystkie moje niufki kochały dzieci.

Pierwsza w wieku 3 miesięcy do rzeki wskoczyła widząc pluszczące się dzieciaki.

Mąż w ubraniu za nią wskoczył bo obawiał się żeby dzieci nie przestraszyły się psa pływającego w koło.

Najbardziej dzieci kochała Tora.Ponieważ w mojej najbliższej rodzinie nie ma malutkich dzieci,święto było jak ktoś ze znajomych z maluchem przyjechał.

Wyczuła ,że w samochodzie jest dziecko nawet jak maluch spał bez ruchu.Nie odstępowała wtedy samochodu dokąd malucha się nie wyciągnęło

Wtedy już nic nie było ważne,ani smaczki ani głaski,wpatrzona w malucha siedziała jak zamurowana.

Obawa tylko była przy maluchu,że przechodząc może ogonem machnąć i dziecko na podłodze ląduje..

Jeśli pies/suka ma ten gen miłości do dzieci to są najlepszymi opiekunami, wspaniałymi  przyjaciółmi.

Super,bardzo się cieszę,że taka okazuje się Gwiazdeczka.

Link to comment
Share on other sites

Anula - Papryka z pewnością szczegółowo odpowie na Twoje pytania, ale poprosimy o chwilę cierpliwości, bo nieoczekiwanie pojawiły się inne, osobiste priorytety teraz, a w dodatku Dziewczyna została na chwilę sama z piesami - w dodatku 4 nowymi...

Oczywiście na spokojnie papryczka odpowie na moje pytania.Ja zadając je chciałam być w porządku bo Gwiazdeczka od wczoraj jest w Hoteliku a przecież musi coś jeść.

Link to comment
Share on other sites

Anula worek karmy poprosimy na razie 15 kg, najlepiej zamówcie na nasz adres, moze być ta bosha - my będziemy wymiennie karmić Gwiazdkę gotowanym i karmą, mój TZ miał wczoraj kolizję drogowa i został w szpitalu na obserwacji więc nie dalam rady juz porobic fotek i wejsc na watek... Gwiazdka w kontakcie z nami i dziećmi suuuuuperowo, z naszymi psami - jeden moment był sprawdzający, musimy za dnia zobaczyc jak sie dogadują, wczoraj wrocilam ze szpitala bylo ciemno i nie chcialam ryzykowac i tak juz mialam fulll emocji... czystosc zachowuje, dzisiaj rano luzem byla puszczona na sikansko i kupe i dziewucha pilnuje sie:))) sama zawolan biegnie prosto do domku:) w nocy nie narobila w domu, wypuszczona elegancko zalatwila potzreby na dworku:) a jak sie rozbiega to jak szczeniak:) biega aż tylko te uszyska jej podskakuja:) dostala kosc podwedzana dzisiaj z rana - zobaczymy czy pochrup[ie bo chyba nie bardzo wiedziala co to jest:) a tuli sie strasznie:)

Link to comment
Share on other sites

Papryczko,bardzo proszę,zamów karmę Ty a ja zaraz przeleję Tobie pieniążki.Zorientuj się mniej więcej ile kosztuje gotowane jedzonko i podaj koszt jego to też otrzymasz zwrot kasy,ponieważ tak się umówiliśmy,że Gwiazdka ma u Ciebie dach nad głową za karmę i weta.

 

Tak mi przykro,że masz osobiste kłopoty,oby się TZ nic poważnego nie stało i szybko wrócił do zdrowia,do domku.Trzymam kciuki za TZ.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny /Anula i Papryczka/można zamówić Boscha http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/my_friend/31885

 i dodatkowo smaczki ciasteczka http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/bosch/207640

5 kg za 49,80 Nasze psy /moja CTR-ka i siostry podhalanka /uwielbiają te ciasteczka.

Prz zamówieniu na kwotę minimum 99 PLN dostawa jest gratis.

Ciasteczka też się przydadzą jako nagródki przy ćwiczeniach.

Jeśli chodzi o gotowane to dosyć trudno wyliczyć,ale może Papryczka zsumuje jeden dzień i podzieli przez ilość psów.

Właściwie sprawiedliwej by było przez wagę posiłku,bo przecież Gwiazdeczka zje co najmniej 2x tyle co Pianka.

Anula,może jak Papryczka ogarnie domowe sprawy związane z wypadkiem /szybkiego powrotu do zdrowia życzę p.Pawłowi/

To na spokojnie wszystko wyliczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...