Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Co u Was słychać??? Wlasnie wyszli ode mnie ostatni goscie i chetnie wyszlabym na spacer ale pada, cholerka. No nic, naloze sobie serniczka na to konto, bo pyyyyyszny upieklam i se odpoczne po tych Swietach, bo siem zmeczylam troszkie :wink: 8) :o :D

A mnie leb od czwartku ciurkiem boli, chiba przez pogode zakichana (bo pilam trunkow niewiele :D , w zasadzie na te okolicznosc nalezaloby sobie strzelic po fioleciku...)

:drinking:

Ale generalnie super, juz skonczylam bombowa zatoke! Znaczy sie, utluklam te najwieksza osmiornice na koncu (i wszystko stalo sie jasne :o )

Link to comment
Share on other sites

Spóżnione, ale bardzo, bardzo szczere imieninowe życzenia dla Evelinki. Tylko i wyłącznie przyjemności, przyjemności, przyjemności i radości i uśmiechu. :laola:
:buzi: :buzi: :buzi: Dziekuje z wielka przyjemnoscia :lol:

Ach, zeby zycie z samych przyjemnosci sie skladalo :oops:

Samba, w kurorcie mieszkasz i glowa cie boli ? :o

Link to comment
Share on other sites

Ale generalnie super, juz skonczylam bombowa zatoke! Znaczy sie, utluklam te najwieksza osmiornice na koncu (i wszystko stalo sie jasne :o )

co zrobiłaś? :o

Samba, w kurorcie mieszkasz i glowa cie boli ? :o

może właśnie od nadmiaru świeżego powietrza? :roll:

Link to comment
Share on other sites

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA i po ŚWIĘTACH :x-mas: nie ma to jak w przytulnej pracy, siedzę sobie przy biureczku, piję kawkę, nikt mi głowy nie zawraca, słucham sobie "Trójeczki" (mojej ulubionej :D ) troszkę popracuję nie za dużo co by organizm szoku nie doznał po tych Świętach...

acha i jeszcze coś co wprowadziło mnie w doskonały nastrój....... sylwestrowa kiecka leży jak ulał, nie ma że się nie dopinam, że ciasno, że opona ..........czekam na Sylwestra :B-fly: :bday: :BIG: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Ale generalnie super, juz skonczylam bombowa zatoke! Znaczy sie, utluklam te najwieksza osmiornice na koncu (i wszystko stalo sie jasne :o )

co zrobiłaś? :o

No o jej, kupilam Myszy na gwiazdke gre komputerowa... I juz ja przeszlam!!!

:lol: :lol: :lol:

Co do swiezego powietrza, to takowe dwie armie wykonczylo :D

U nas faktycznie mikroklimat, ale jakim cudem ma byc uzdrawiajaco, jak przy takiej aurze (juz dawno powinien byc mroz!!!) plesni na dworzu od spadnietych lisci jest potad! Nos TAAAAAKI, glowa tysz...

Link to comment
Share on other sites

:D :morning: :D :morning:

A mnie leb od czwartku ciurkiem boli, chiba przez pogode zakichana /... /

oraz

Nos TAAAAAKI, glowa tysz...

:o KUNA jak to z Ciebie przeszło na mnie ??? :o :o

:niewiem: :hmmmm:

A może 'takie' wirusy tysz doczepiają siem do maili ? :roll: :buzi:

:sg168:

Wienc przeniosłem, do końca roku, stanowisko pracy do domu. :roll: :roll:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

ARGO napisał:

Wienc przeniosłem, do końca roku, stanowisko pracy do domu.
Niektórym to dobrze. Ehh; Ciężko byłoby przenieść moją ukochaną obrabiarkę do domu.

Wszystkim chorym i rekonwalescentom rychłego powrotu do zdrowia życzę. W końcu ktoś musi wyprowadzić psa.

Link to comment
Share on other sites

Ciężko byłoby przenieść moją ukochaną obrabiarkę do domu.
Shiva masz obrabiarke ? :o

Jak ja ci zazdroszcze :oops: , A co ona moze ? :roll:

Skoro jest ukochana to ... :roll:

:hmmmm: ... no właśnie ... co una może ? :roll: tzn. CO 'obrabia' ?

:gent:

Link to comment
Share on other sites

Evelina napisała:

Shiva masz obrabiarke ?

Jak ja ci zazdroszcze , A co ona moze ?

ARGO:

... no właśnie ... co una może ? tzn. CO 'obrabia' ?

Una może dużo...bardzo dużo. O tym można by długo... bardzo długo.

Ale ja nie mogę... Rozumiecie... cele strategiczne, dobro Ojczyzny, secret service, agencja bezp.nar. itd...

Co do

Skoro jest ukochana to ...
się nie odniosę, bo znowu mi się coś popierniczy i wyjdzie że gdzies tam mam Diabła i nie tylko :oops:
Link to comment
Share on other sites

Evelina napisała:
Shiva masz obrabiarke ?

Jak ja ci zazdroszcze , A co ona moze ?

ARGO:

... no właśnie ... co una może ? tzn. CO 'obrabia' ?

Una może dużo...bardzo dużo. O tym można by długo... bardzo długo.

Ale ja nie mogę... Rozumiecie... , secret service, itd...

Co do

Skoro jest ukochana to ...
... gdzies tam mam Diabła i nie tylko :oops:

Zdaje siem, że wychodzisz na 'PROSTĄ' :roll: ... śmiało 8) :wink: ... TU 'Sami swoi' :roll:

:gent:

Link to comment
Share on other sites

Una może dużo...bardzo dużo. O tym można by długo... bardzo długo.

Ale ja nie mogę... Rozumiecie... cele strategiczne, dobro Ojczyzny, secret service, agencja bezp.nar. itd...

Ależ to brzmi intrygująco i tajemniczo!!!

:hmmmm:

Co do

Skoro jest ukochana to ...
się nie odniosę, bo znowu mi się coś popierniczy i wyjdzie że gdzies tam mam Diabła i nie tylko :oops:

A to to już brzmi kompletnie tajemniczo i jeszcze intrygującej!

O rrrannnyyy!!! Ja mam w pracy polskie literki!!!! O proszę: ąśćęqńóźżł!!!

Nie no, bomba, za polskie literki:

:drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Argo uszy do góry! Mnie jush przechodzi, jeżeli zaraziłeś się ode mnie, to też Ci powinno być trochę lepiej, obiecuję :kiss_2:

A teraz lecę zamówić tort z wizerunkiem. Konkretnie wizerunkiem strażaka. A jeszcze konkretniej Strażaka Sama, you know... :roll:

Link to comment
Share on other sites

:hmmmm:

Co do

Skoro jest ukochana to ...
się nie odniosę, bo znowu mi się coś popierniczy i wyjdzie że gdzies tam mam Diabła i nie tylko :oops:

A to to już brzmi kompletnie tajemniczo i jeszcze intrygującej!

Shiva

Pora wyciągnąc wnioski. :roll:

:wink:

O rrrannnyyy!!! Ja mam w pracy polskie literki!!!! O proszę: ąśćęqńóźżł!!!

Nie no, bomba, za polskie literki:

:drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

:o :o

Czego siem dziwisz ??? :niewiem:

Przeca Świerk i Otwock som chiba w Polsze. 8)

:wink:

Argo uszy do góry! Mnie jush przechodzi, jeżeli zaraziłeś się ode mnie, to też Ci powinno być trochę lepiej, obiecuję :kiss_2:

Jusz mi lepiej. 8)

Zwłaszcza po Twoim :roll: kiss_2: :roll:

:D

A teraz lecę zamówić ... strażaka.

:roll: Palisz siem ??? :o ... w pracy ???? :o

:roll:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

A teraz lecę zamówić ... strażaka.

:roll: Palisz siem ??? :o ...w pracy ???? :o

:roll: :lol:

Czym? :roll: Płomieniem namiętności ? 8)

A ja wszem i wobec informuje, że Wam te katary i chrypki przechodzą :roll: ............. na mnie :-?

Wienc sprawiedliwość istnieje na świecie. :wink:

Pika :P Ty se zaaplikuj dzisiaj: aspirynke, wit. C, olejek Olbas do inhalacji, gorącą kąpiel, 5 herbatek z cytrynką i mniodzikiem, LEŻENIE POD KOŁDERKĄ :roll: ...tem sposobem ... płomienie, w domku, a nie juz w pracy, i TY bedziesz mniała :roll:

:P

Link to comment
Share on other sites

Bila jasne, że po :D Od wczoraj :D

Ale i tak zaraz do weta jedziemy, bo ma sutki (na styku dwóch sąsiadujących ze sobą) czerwone i gorące i wygląda mi to na odparzenie :-?

A ja wszem i wobec informuje, że Wam te katary i chrypki przechodzą :roll: ............. na mnie :-?

Wienc sprawiedliwość istnieje na świecie. :wink:

:o A jakaż to sprawiedliwośc ? :o

Chyba nowa forma tzw Łańcuszka (nie)Szczęścia :roll:

Pika :P Ty se zaaplikuj dzisiaj: aspirynke, wit. C, olejek Olbas do inhalacji, gorącą kąpiel, 5 herbatek z cytrynką i mniodzikiem, LEŻENIE POD KOŁDERKĄ :roll: ...tem sposobem ... płomienie, w domku a nie juz w pracy,, i TY bedziesz mniała :roll: :P

Ależ Ty masz sposoby na gaszenie pożaru (uczuć) w pracy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Bila jasne, że po :D Od wczoraj :D

Ale i tak zaraz do weta jedziemy, bo ma sutki (na styku dwóch sąsiadujących ze sobą) czerwone i gorące i wygląda mi to na odparzenie :-?

A nie mówiłam? Znaczy się mój wet a nie mówił?, znaczy się Samby wet :oops: , że te kubraczki można sobie darować. Że się psica więcej naszarpie i narozłazi szwowo przy próbie zdejmowania, niźli by nic nie było (po staropolsku mi wyszło i na dodatek znowu mam polskie literki, ale to tylko dlatego,że z rodzicielskiego windowsowego computera piszę). I jeszcze się, kuna, poodparzało biedactwo... Spróbuj posmarować alantanem PLUS. Genialne na odparzenia, wypróbowałam na własnym potomstwie sztuk jeden, kiedy to jeszcze potomstwo było pieluchowe. Co prawda Saba pewnie będzie chciała się z alantanu wylizać (musi być smaczny, bo Samba w swojej karierze dopadła i zeżarła dwie tubki), ale może cosik tam zostanie. Albo posmaruj ją cichcem, jak będzie spała?? Albo lepiej przed spacerem, w czasie spaceru chyba się nie będzie wylizywać??!?!

A ja wszem i wobec informuje, że Wam te katary i chrypki przechodzą :roll: ............. na mnie :-?

Wienc sprawiedliwość istnieje na świecie. :wink:

:o A jakaż to sprawiedliwośc ? :o

Chyba nowa forma tzw Łańcuszka (nie)Szczęścia :roll:

Pika :P Ty se zaaplikuj dzisiaj: aspirynke, wit. C, olejek Olbas do inhalacji, gorącą kąpiel, 5 herbatek z cytrynką i mniodzikiem, LEŻENIE POD KOŁDERKĄ :roll: ...tem sposobem ... płomienie, w domku a nie juz w pracy,, i TY bedziesz mniała :roll: :P

Ależ Ty masz sposoby na gaszenie pożaru (uczuć) w pracy :roll:

A propos gaszenia pożaru, to ja się Wam cichcem przyznam, że u nas w Świerku to jest całkiem całkiem jeden taki strażak. Chyba się pójdę przeszkolić przeciwpożarowo :D :oops: 8)

W końcu bezpieczeństwo pracy najważniejsze!

Link to comment
Share on other sites

Bila jasne, że po :D Od wczoraj :D

Ale i tak zaraz do weta jedziemy, bo ma sutki (na styku dwóch sąsiadujących ze sobą) czerwone i gorące i wygląda mi to na odparzenie :-?

A nie mówiłam? Znaczy się mój wet a nie mówił?, znaczy się Samby wet :oops: , że te kubraczki można sobie darować. Że się psica więcej naszarpie i narozłazi szwowo przy próbie zdejmowania, niźli by nic nie było

Sambuniu :D to nie ma nic wspolnego z kubrakiem :wink:

Jak miala kubrak to wcale, ale to wcale się ani nim, ani brzuszkiem nie interesowała :wink:

Nic jej się nie rozlazło :lol: Szew (a właściwie miejsce po szwie) i jego okolice sa bardzo ladne. :D

Wet przy zdejmowaniu szwu powiedział, że brzuszek piekny i ....... nie lizany. :wink:

Jakby nie było kubraka to byłby lizany na 200% :wink:

Nie wspomne o aurze na dworzu i stanie podłoża typu chodnik, trawnik :roll: Ty wiesz jaki czarny i mokry był ten kubrak po 5 minutowym spacerze ? :roll: Jakby go nie było to własnie taki brudny i mokry byłby brzuszek i automatycznie szew byłyby w oplakanym stanie higienicznym, bo zabezpieczyć to by jakoś trza było, a plastra nie przykleisz, to co bandażem obwiązać? :niewiem:

Poza tym mokre, brudne brzusio skłania psa do jego wyczyszczenia, czyli wylizania

Tarcie ręcznikiem szwa to tez nie za dobry pomysł :wink:

Dla mnie te kubraki świetny wynalazek i do tego wcale nie męczący dla psa :D a na pewno mniej niż kołnierz :wink:

A problem z odparzeniem się zaczął, jak kubrak zostal zdjęty (nie ma go od poniedziałku wieczorkiem), po prostu ma powiekszone sutki, zdjęty kubrak, ogolony brzuszek skórka się styka i stąd odparzenie.

Smarujemy Alantankiem :wink:

Link to comment
Share on other sites

A propos ... ,

to ja się Wam cichcem przyznam, że u nas w Świerku to jest

całkiem całkiem

jeden taki

strażak.

Więc to strażak czy matematyk? :roll: ... a może to strażak matematyczny ? :wink:

po prostu ma powiekszone sutki, zdjęty kubrak, ogolony brzuszek skórka się styka i stąd odparzenie.

Smarujemy Alantankiem :wink:

Alantan+ nadaje sie też na smarowanie zaognionej skóry pod nosem.

Sylwester już się przygotowuje do skoku. :roll:

120103ema59prv0cy.gif :gent:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...