Jump to content
Dogomania

Energiczny, nieduży Ori szuka na CITO DT/PDT/DS


kcd

Recommended Posts

Dołączam do klubu. My wczoraj posprzatątaliśmy resztę po Orisiowych wyczynach i dziś zaczynamy przenosić z powrotem wszystkie rzeczy do salonu. Do okien raczej nie dojdziemy z myciem, bo w sobotę lecimy już do Irlandii. Ale zresztą - po co myć skoro i tak się zabrudzą..? ;)

Tobi jest bardzo smutny, tęskni za Orim :(
A my mówimy już oficjalnie, że to nasz ostatni Tymczas był. Na weekend, na przejazd tak, ale my nie mamy warunków tak normalnie. Nie chodzi o zniszczenia tylko o bezsilność co zrobić jak pomóc nie można a pies się męczy. Za mało jesteśmy w domu.

Eh. Może kiedyś zrobię jakąś galerię pamiątkową bo trochę się tego przewinęło...

 

W natłoku podziękowań umknęło nam podziękowanie TOBIE Kasiu za to, że wytrzymałaś te wszystkie zniszczenia, że nie chciałaś dać go do kojca myśląc o tym, co dobre dla niego, a nie co wygodne dla Ciebie :loveu: :loveu:  :loveu:  :loveu:  

 

Jesteś wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu, ale też uważam, że przy obecnym trybie życia nie możesz podejmować się tymczasowania takich młodych nieokrzesanych młodzieńców. Na pewno zostaniesz wykorzystana do pomocy doraźnych, bo dobrych ludzi trzeba pilnować :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W natłoku podziękowań umknęło nam podziękowanie TOBIE Kasiu za to, że wytrzymałaś te wszystkie zniszczenia, że nie chciałaś dać go do ojca myśląc o tym, co dobre dla niego, a nie co wygodne dla Ciebie :loveu: :loveu:  :loveu:  :loveu:  

 

Jesteś wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu, ale też uważam, że przy obecnym trybie życia nie możesz podejmować się tymczasowania takich młodych nieokrzesanych młodzieńców. Na pewno zostaniesz wykorzystana do pomocy doraźnych, bo dobrych ludzi trzeba pilnować :loveu:

Podpisuję się , Kasiu :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:

Link to comment
Share on other sites

W związku z udaną adopcją Oriego chciałabym deklarowane 50 zł od mojej koleżanki Agaty przeznaczyć na kolejne psiaki z tego samego miejsca :loveu:  Chciałabym przelać te pieniądze do ewu, która ogarnia finansowo maluchy u Makili :loveu:

 

Kolejne 100 zł od Agaty wpłacę ewu na psiaki uratowane w Centrum handlowym przez ewu. 3 psiaczki trzeba odrobaczyć, zaszczepić, a to też kosztuje...

Uwielbiam być takim pośrednikiem, kiedy mam co rodzielać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tak, czasem przechowanie psa nawet przez kilka godzin decyduje o jego losach.

kcd przechowała Wigę i dowiozła ją na dworzec, dzięki temu sunia grzeje u nas doopkę.

Każda pomoc jest ważna, nawet taka, która czasem wydaje się mało istotna.

Link to comment
Share on other sites

W związku z udaną adopcją Oriego chciałabym deklarowane 50 zł od mojej koleżanki Agaty przeznaczyć na kolejne psiaki z tego samego miejsca :loveu:  Chciałabym przelać te pieniądze do ewu, która ogarnia finansowo maluchy u Makili :loveu:

 

Kolejne 100 zł od Agaty wpłacę ewu na psiaki uratowane w Centrum handlowym przez ewu. 3 psiaczki trzeba odrobaczyć, zaszczepić, a to też kosztuje...

Uwielbiam być takim pośrednikiem, kiedy mam co rodzielać :loveu:

Dziękuję:)

Dzisiaj przytargałam kolejnego szczeniaka ze schronu.

Ma 5 miesięcy i jest obłędny:) Wygląda jak Reszka na wysokich łapkach.

Nazywa się Niko:)

Link to comment
Share on other sites

W natłoku podziękowań umknęło nam podziękowanie TOBIE Kasiu za to, że wytrzymałaś te wszystkie zniszczenia, że nie chciałaś dać go do kojca myśląc o tym, co dobre dla niego, a nie co wygodne dla Ciebie :loveu: :loveu:  :loveu:  :loveu:  

 

Jesteś wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu, ale też uważam, że przy obecnym trybie życia nie możesz podejmować się tymczasowania takich młodych nieokrzesanych młodzieńców. Na pewno zostaniesz wykorzystana do pomocy doraźnych, bo dobrych ludzi trzeba pilnować :loveu:

Kasiu, ja też bardzo Ci dziekuję :)

Link to comment
Share on other sites

Dotarło 150 zł od Ewy -Marty.

Dziękuję :) 100zł przekazałam koleżance na szczeniaki z Centrum handlowego.

50 zł wyślę Makili na szczepienie okruszków.

Pani Oriego dała mi wczoraj 150 zł tytułem zwrotu kosztów.

Podaję rozliczenie:

smycz Flexi 77,50zł

dojazd z Orim taksówką 20 zł (spod dworca PKP do Państwa)

dojazd i powrót  "do  i z " Katowic 10 zł

zwykła smycz i szelki:27 zł (kupione przed wyjazdem do Kasi)

Razem

134,50 zł

Zaokrągliłam do 130 zł i pozostałe 20 zł przekazałam dla wczoraj zabranego szczeniaczka na karmę i odrobaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z Orisiową Panią :)

Państwo są cudowni, Ori dostanie ubranko żeby mu nie było zimno na spacerkach.

Ori jest grzeczny, nie szczeka, nie robi kłopotów, jest przyjazny kociakom.

Ori ma wspaniały, kochający dom o jakim się marzy:)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zaglądam ciekawa wieści o Orisiu. SUPER! Widać, ile moze właściwy dom.... I fantastyczne, że Państwo się nie wystraszyli.

Szkoda, ze mają już sporo kotków :eviltong:

A co Ludka pewnie chciałabyś żeby jakiś Twój podopieczny trafił tak wspaniale jak Ori i kociaki Państwa:)

Tak-właściwy dom to największe szczęście.

Ori ma rewelacyjny dom:)

Pani jest w domu, cały czas poświęca swoim ukochanym zwierzakom.

Ori trafił najlepiej jak mógł.

Kasia go uratowała i zrobiła więcej niż mogła ale 10-12 godzin czekania dla Oriego było nie do wytrzymania dlatego tak niszczył.

Link to comment
Share on other sites

Kasia musi zmienić :)

Ori dostał skafanderek, śpi pod kocykiem i jest bardzo grzeczny:)

Ori dostał najpiękniejszy świąteczny prezent- kochający, wspaniały DOM:) :):)

Ori, trafil na cudowny domek, Kasia przetrwala jego rozrabianie i szystko jest tak jak powinno :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...