Jump to content
Dogomania

~ Maleńka bezdomna sunia i szczenięta na polu...


malagos

Recommended Posts

Sprawę by rozwiązała adopcja suczki - jakby się znalazł dom (tymczasowy lub stały), sunia zostanie wysterylizowana i może jechać w świat.

To co, pomożemy tej rodzince?

 

Nutusiu, proszę - napiszesz tekścik duszoszczypatielnyj, taki od serducha?

I jak radzicie? Chyba najlepiej ogłosić samą sunię i szczeniaki osobno? Czy jeden pakiet dla całej rodziny,  drugi dla suni, trzeci dla szczniat? Zaraz zamówię pakiety ogłoszeń u Kejciu i Ziutki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ogłoszenie na Mojej Ostrołęce - widziałam.

Śliczne maluszki. I mamuśka - cudo. Aż nie chce się wierzyć, że nikt ich z Lecznicy jeszcze nie zabrał dla siebie :(. Może dlatego, że Święta?

My na Święta wyjeżdżamy do Stolicy, a potem wracamy do MM z wnukiem i Maxem na przerwę świąteczną (do 6 stycznia). A od 19 stycznia, do 1 lutego - znowu - ferie......

Link to comment
Share on other sites

To co wiemy o suczce:

młoda, rok, półtora, zabrana z pola, waga 6 kg, długowłosa,

bardzo miła: nienachalna, delikatna, lgnie do człowieka, lubi być brana na ręce, łagodna, uśmiecha się odsłaniając ząbki :), nie szarpie się na smyczy (to delikatne ujęcie faktu, że nie bardzo zna smycz :) )

wydana zostanie po sterylizacji

kontakt: Lecznica dla zwierząt  w Ostrołęce, tel. 502 433 730

Link to comment
Share on other sites

Okropnie mnie boli głowa i marnie mi idzie myślenie :(

 

Może na tej bazie cosik sklecicie lepszego?...

 

Nuka – mama z pola

Ponoć macierzyństwo to wielki dar i jeszcze większa radość – otóż nie zawsze…

Młodziutka Nuka najprawdopodobniej po raz pierwszy w życiu została mamą. Niestety, nikt się z tego nie cieszył. Oszczeniła się w szczerym polu i pewnie ani ona ani maluchy by nie przeżyły, gdyby nie pomoc ludzi, którzy otworzyli swe serca i nie przeszli obojętnie wobec psiej krzywdy.

Nuka jest młodziutka (ok. roku) i maleńka (waży 6 kg). Ma zjawiskowej urody cieniowane, długie futro. Jest niezwykle łagodna, miła, subtelna. Bardzo lgnie do człowieka, a głaskana uśmiecha się, uroczo odsłaniając ząbki.

Nuka jest zdrowa, w miarę dobrze zachowuje się na smyczy. Przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Nuka odchowała już maluchy i czeka na prawdziwy dom, gdzie będzie mogła beztrosko cieszyć się swą młodością.

kontakt: Lecznica dla zwierząt  w Ostrołęce, tel. 502 433 730

Link to comment
Share on other sites

Zatyka mnie :nonono2:

Tyle maluszków,biednych....cóż one zawiniły,że się na świecie pojawiły.

Warczę dzisiaj na moją CTR-kę,że taka niegościnna.

Gdyby nie święta,może jakoś bym maluszki przetrzymała w drugim pokoju,ale na całe święta córka ze swoją sunią przyjeżdża

Pokój będzie zajęty :nonono2:

Poza tym u mnie jest jeszcze jeden problem.Ja nie jestem zmotoryzowana,mąż tylko na weekendy przyjeżdża,więc w razie choroby nie mam jak do weta się dostać. :nerwy: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Nie łapię - skąd Wrocław na tym wątku?... :lookarou:

 

 Od Poker. Zrozumiałam, że może mieć dom dla szczeniaka

 

Przepiękna rodzinka! Dobrze, że trafiła na ludzi z sercem. Mamusia dzielna nad wyraz - takie kluski wykarmić :)

 

Ale te pozostałe malizny na dworze? Czy ktos ma baczenie, co się z nimi dzieje? Ktos je dokaramia?

 

Nie wiemy co i jak? Pisała o nich mata28.

Link to comment
Share on other sites

O, właśnie zauważyłam, że sunia ma na imię Eklerka, a ja się tu zmóżdżam jak ją nazwać do ogłoszeń! Zdecydowanie muszę do domu i się położyć z takim globusem ;)

Ja nie wiem, czy jakoś ma / jak ma na imię mamusia - tak se wymyśliłam bez pozwolenia... :siara:

 

 

Przepiękna rodzinka! Dobrze, że trafiła na ludzi z sercem. Mamusia dzielna nad wyraz - takie kluski wykarmić :)

 

Ale te pozostałe malizny na dworze? Czy ktos ma baczenie, co się z nimi dzieje? Ktos je dokaramia?

O ile dobrze malagossę zrozumiałam, to całe słodkie towarzystwo jest w lecznicy w Ostrołęce... :hmmmm:

 

 

Nie wiemy co i jak? Pisała o nich mata28.

A, to nie wiem, co pisała mata... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaków jak mrówków... :sad: :sad: :sad:

 

Malagossa nawet nie powiedziała, czy jej się słodkie imionka ciastkowe inkowe podobają czy nie... :bigcry: :bigcry: :bigcry:

 

 

Ineczko słodka, ogromnie mi się podobają i wczoraj w nocy ogłosiłam maluchy na OLX i Lento z tymi właśnie z tymi imionami :) Kochana jesteś :)

A Nutusi dziękuje bardzo za tekst, mamuśke też ogłosiłam. Wstawiłam też na Morusek.pl, ale nie przyszły żadne powiadomienia na mejla?......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...