Jump to content
Dogomania

~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)


malagos

Recommended Posts

  • Replies 943
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z panem Jarosławem umówiona jestem na przyszłą sobotę lub niedziele. Państwo mieli boksera, odszedł w wieku 12 lat.
Są z Piastowa, maja działkę, na która jeżdżą w weekendy. Czasem odwiedza ich 3,5 letnia wnusia, nauczona zabaw z psem.

Link to comment
Share on other sites

Malagosku, jaka biedulka :(. Ale już wstaje, więc będzie żyła :). Czy zostanie u tej Pani? Może trzeba zrobić jakąś zrzutkę na karmę? Bo leczenie, to powinno być finansowane przez gminę - no chyba że się nie zgodzą.........

 

A z wiadomości o Arii - bardzo się cieszę :).

Link to comment
Share on other sites

Niunia jest u pani, która ją znalazła - to osoba, która jest właścicielką tej znalezionej (latem przez Tomka pod zlewnią mleka) jamniczki, co była u nas kilka dni. Czy zostawi sobie sunię, nie wiem.

Małgoś, z tym łapaniem następnej biedy poczekam, jak znam życie, znów coś się w rynku pojawi. Choć serce mi się wyrywa, żeby sobie wybrać z wątku ewu czy Florentyny jakaś małą śliczną sunię i dać jej dt. Nie powinnam jednak sobie blokować tymczasu, bo w moim przypadku nie mogę, nie powinnam, pozwolić sobie na luksus wybierania. Los i tak dla mnie coś znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Niunia jest u pani, która ją znalazła - to osoba, która jest właścicielką tej znalezionej (latem przez Tomka pod zlewnią mleka) jamniczki, co była u nas kilka dni. Czy zostawi sobie sunię, nie wiem.

Małgoś, z tym łapaniem następnej biedy poczekam, jak znam życie, znów coś się w rynku pojawi. Choć serce mi się wyrywa, żeby sobie wybrać z wątku ewu czy Florentyny jakaś małą śliczną sunię i dać jej dt. Nie powinnam jednak sobie blokować tymczasu, bo w moim przypadku nie mogę, nie powinnam, pozwolić sobie na luksus wybierania. Los i tak dla mnie coś znajdzie.

Na wątku ewu jest sunia podobna do Fiony tylko bardziej ratlerkowata. Aż mnie skreca, a do maja daleko :(

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że będzie miała spacery i zabawy z innymi psami na psim placyku.
Na razie biedniutka w tej koszulince, ale w gromadzie raźniej. i nawet kot się zmieścił w środku, oczywiscie dla mnie nie ma miejsca na wysłużonej kanapie :) ;)

z_Borysem.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mogłabym napisać, że... kanapa za mała. Ale gdyby była większa, zmieściłaby się jeszcze Milka, Nutka... i zawsze dla malagosowej by miejsca zabrakło! Znam to z autopsji :)

Wystarczy nie wpuszczać tałatajstwa i ma się całą kanapę dla siebie! :D

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, Nutusiu, kanapa większa koniecznie!! :)

Dzwoniła dziś druga pani , o Arię - mamy co polecić? Piesek/suczka, młode, pow. 8 miesiecy, w domu dzieci 7 i 10 lat, dom i ogródek, Warszawa. Raczej nie starowinka na kanapę, ale młode i zabawowe.
Rudzik? Lerka?coś z dogo?

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, Nutusiu, kanapa większa koniecznie!! :)

Dzwoniła dziś druga pani , o Arię - mamy co polecić? Piesek/suczka, młode, pow. 8 miesiecy, w domu dzieci 7 i 10 lat, dom i ogródek, Warszawa. Raczej nie starowinka na kanapę, ale młode i zabawowe.
Rudzik? Lerka?coś z dogo?

Bezik!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...