Jump to content
Dogomania

maluśka Misieńka - Daisy, znaczy Stokrotka :-)


Onaa

Recommended Posts

Każdy po kawałku do celu :)

Poprzedni tekst:

Mała Misia czeka na ukochany dom

Misia jest malutką suczką, na wysokość yorka, na długość mała parówka. Ktoś ją wypatrzył w schronisku jak czeka, bez nadziei na lepsze jutro, bo przecież kaleki piesek nie ma większych szans na przeżycie. A sunieczka stała na trzech łapkach a czwarta była taka dziwnie podkurczona. Po zabraniu suni okazało się że to stare złamanie a kości są poprzesuwane i w każdej chwili mogą przebić skórę i sprawiają suni ból. Ale mała była dzielna, mimo bolącej przy poruszaniu się nóżki, nie skarżyła się na swój smutny psi los... Bo Misia, tak została nazwana, jest bardzo pogodną, sympatyczną, łagodną sunieczką. Przyjacielska dla ludzi, dzieci, innych piesków, suczek. Obecnie suczka jest już po operacji łapki, czeka ją jeszcze wyjęcie drutu z łapki i naturalna rehabilitacja, ale już teraz śmiga ile wiatru w uszkach. Misia musiała mieć kiedyś swój własny dom, bo od czasu do czasu biegnie do kogoś i wącha. Może szuka wciąż... bo przecież pies nie zapomina swojego człowieka. Kocha do końca swojego psiego życia, pamięta do końca. Misia ma około 4 lata, przed nią więc jeszcze wiele lat. Bardzo chcielibyśmy żeby to były lata szczęśliwe, spędzone przy swoim dobrym Człowieku, który będzie Misię kochał do końca jej psiego życia.

W@arunkiem adopcji jest zgoda na wizytę wolontariuszki i podpisanie umowy adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

To może coś w tym stylu - tylko sprawdźcie czy wszystko info się zgadzają ;)

Misia – już raz jej się udało, czekamy na ciąg dalszy

Maleńka Misia trafiła do schroniska ze starym złamaniem łapki, które spowodowało jej deformację i jako pies kaleki pewnie tkwiłaby tam nadal, w uporczywym bólu, bez szansy na lepsze życie, gdyby nie bystre oko wolonatiuszki!

Misia trafiła do domu tymczasowego, została zdiagnozowana, zoperowana i teraz czeka już tylko na ten jeszcze jeden uśmiech losu – własny dom!

Miesieńka jest malutka – nieco tylko większa od yorka. Ma ok. 4 lat, więc przed nią jeszcze długie życie. Jest bardzo grzeczna, miła i spokojna. Bardzo garnie się do ludzi, również do dzieci. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Jest bardzo cierpliwa - pomimo bólu związanego z kolejnymi zabiegami, dała wszystko przy sobie zrobić.

Misia jest zaszczepiona i wysterylizowana. Zachowuje czystość w domu, potrafi chodzić na smyczy.

Najwyższy już czas, by Misia trafiła do własnego, bezpiecznego i kochającego domu. Do ludzi, którzy zadbają, by na zawsze zapomniała co to ból, strach, głód i walka o byt. W zamian Misia odda całe swe dzielne, wierne serduszko!

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę wolontariuszki i podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt:

Link to comment
Share on other sites

To... do dzieła! Fotki załączać i ogłaszać Misiulindę :)


Już rozmawiałam z Renatką i prosiłam o ładne zdjęcia ślicznej Misi. Potrzebna jest do tego druga osoba. Renatka ma się z kimś umówić i podesłać zdjęcia. Jak tylko dostanę zdjęcia, ogłoszenia ruszą :)
Link to comment
Share on other sites

 

Renatko, jeśli to mają być te zdjęcia do ogłoszeń, to bardzo proszę, przyślij mi tak jak się umawiałyśmy na adres e-mail, bo muszę je jako załączniki posłać dalej.

 

Tak, dlatego prosiłam Cię na pw o adres email.
Link to comment
Share on other sites

To jest wizyta w Krakvecie dalej, pan doktor nas zapisał do pani która się tym zajmuje.
Rozmawiałam z ewu i elik na temat sterylki, czyli kolejnej operacji i kolejnej narkozy, ja się obawiam bo uważam że takie częste zabiegi i narkozy nie pozostają oboętne dla organizmu, dla serca, zwł. że Misia jest taka malutka, i to tym bardziej obciąża. Może macie jeszcze własne doświadczenia w tym temacie ?
Wg pana doktora nie wcześniej niż miesiąc od zabiegu, najlepiej dwa a w ogóle to najlepiej byłoby poczekać na cieczkę i wtedy po trzech miesiącach, tylko że w przypadku suni na tymczasie wiadomo że im szybciej znajdzie dobry łasny dom tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...