Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 28.02.2021 o 16:40, elik napisał:

 

Co z nim Basiu?

Elu pojechał do dt do Krakowa ale niestety pomimo walki weterynarzy umarł.

Ja już od paru dni boję się  jak dzwoni telefon.

Babulinka , dziadeczek , Ptyś, powrót szczeniaczka z adopcji...:( Jakiś koszmar:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Elu pojechał do dt do Krakowa ale niestety pomimo walki weterynarzy umarł.

Ja już od paru dni boję się  jak dzwoni telefon.

Babulinka , dziadeczek , Ptyś, powrót szczeniaczka z adopcji...:( Jakiś koszmar:(

może limit nieszczęść się wyczerpał ...oby!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Elu pojechał do dt do Krakowa ale niestety pomimo walki weterynarzy umarł.

Ja już od paru dni boję się  jak dzwoni telefon.

Babulinka , dziadeczek , Ptyś, powrót szczeniaczka z adopcji...:( Jakiś koszmar:(

O Boże nie, i ta starsza suczynka i ten biedny śleputek :(, tak mi przykro Basiu :(. Miałam nadzieję że uda się im chociaż jeszcze troszkę nacieszyć lepszym życiem.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Elu pojechał do dt do Krakowa ale niestety pomimo walki weterynarzy umarł.

Ja już od paru dni boję się  jak dzwoni telefon.

Babulinka , dziadeczek , Ptyś, powrót szczeniaczka z adopcji...:( Jakiś koszmar:(

[*] [*] [*]   Najczarniejsza, czarna dziura,a ja wpadam w nią coraz głębiej  :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2021 o 20:24, Onaa napisał:

O Boże nie, i ta starsza suczynka i ten biedny śleputek :(, tak mi przykro Basiu :(. Miałam nadzieję że uda się im chociaż jeszcze troszkę nacieszyć lepszym życiem.

Ja też ale ostatnio tyle złego się dzieje:(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, ewu napisał:
Dnia 1.03.2021 o 21:53, elik napisał:

[*] [*] [*]   Najczarniejsza, czarna dziura,a ja wpadam w nią coraz głębiej  :(

Razem Elu wpadamy:(

Też wierzyłam że staruszki sunia i śleputek wrócą do zdrowia i choć trochę nacieszą się dobrym życiem, cóż widać nie każdemu psiakowi pisane niestety.....  Ale na koniec życia nie były opuszczone, niczyje ktoś o nie walczył, ktoś po nich płacze, uważam że to ma znaczenie. 

No i jest nie tylko czarna dziura - są też uratowane psie życia - mój ulubieniec Dunaj :-)) Timuś, Tuliś .... i wiele innych którym było pisane psie szczęście i dzięki Wam się tym szczęściem cieszą. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kobiety, nie nakręcajcie się tak negatywnie. Takie jest życie. Jedni umierają, by innym zrobić miejsce. Tak jak u ludzi.

Nie powinny umierać młode istoty, a stare dobijają do brzegu życia i nie ma na to rady.  Robicie tyle ile się da, a może i więcej. Wszystkim nie pomożecie.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Kobiety, nie nakręcajcie się tak negatywnie. Takie jest życie. Jedni umierają, by innym zrobić miejsce. Tak jak u ludzi.

Nie powinny umierać młode istoty, a stare dobijają do brzegu życia i nie ma na to rady.  Robicie tyle ile się da, a może i więcej. Wszystkim nie pomożecie.

Niby to wiem...... nawet nie "niby" ...... rozum wie, ale serce chyba przyjąć tego nie chce do wiadomości :(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Nie powinny umierać młode istoty, a stare dobijają do brzegu życia i nie ma na to rady.

Gdy umiera ktoś bliski, nie ma znaczenia czy był młody, czy stary. Ból jest jednakowy. A gdy dokładają się kolejne nieszczęścia, to bardzo ciężko jest przejść nad tym do porządku dziennego. Nawet nie da się :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2021 o 15:58, Tyśka) napisał:

Co słychać w schronisku? 

A jest malutenka sunia, ma ok 3kg. Miałam obiecana pomoc ale odpowiedź  prawdopodbnie dzisiaj dostanę. Strasznie się martwię, to dzieciak. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...