Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 10.03.2021 o 20:38, ewu napisał:

Jest, dzisiaj przyszło. Wróciłam teraz do domu i bylo w skrzynce. Rano przekażę Madzi. Dziękuję :) 

UFF

1 godzinę temu, ewu napisał:

Malutka sunia już w dt.

super

1 godzinę temu, ewu napisał:

 

Limonka80 i Pani Irenka z Katowic pomogły w dowiezieniu Muszki do dt w Krakowie.

Dziękuję z całego serca:)

w kupie siła...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Basiu, jak odebrałam tego MMMS-a, zaniemówiłam. Zamknęłam wiadomości i przez kilka dni bałam się zaglądnąć. Ta sunia, to moja Masia w młodości :(   Uszka nie Masiuni, ale cała reszta to jakby bliźniaczka Masi :( 

IMG-20210324-WA0001.jpg

IMG-20210324-WA0002.jpg

IMG-20210324-WA0003.jpg

Nawet to spojrzenie jest Masi.

IMG-20210324-WA0004.jpg

IMG-20210324-WA0005.jpg

IMG-20210324-WA0006.jpg

IMG-20210324-WA0007.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znowu ryczę jak bóbr  :( :( :(

Coś niedobrego się dzieje. Nie mogę pisać w oknie dialogowym dopóki nie wstawię jakiejś grafiki.

EDIT

Ale to zabrzmiało. Oczywiście ryczę., bo maleństwo bardzo przypomina mi Masiunię [*] a nie z tego powodu, że coś się dzieje na dogo.

Link to comment
Share on other sites

To Miki , ma ok 8 miesięcy. To chłopczyk. Strasznie się o niego martwię..

Siedzi w szczeniakarni ale wiadomo ,że to i tak niedobre choć na razie jedyne rozwiązanie.

Żeby jakiś tymczas się dla niego znalazł żeby spokojnie szukać domu. Jest  zaszczepiony.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Elu może 5kg. Tak mi powiedziały dziewczyny. Miki ma ogłoszenie ale wiadomo im więcej tym lepiej. On powinien jak najszybciej opuścić schronisko bo to dzieciak. 

Może daj Basiu link do ogłoszenia, żeby można było coś sklecić opierając się o dane z tamtego ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Dunaj dziękuje za pamięć i pomoc.  Apetyt dopisuje , jest szczęsliwy

Dzięki za zdjęcia roześmianego Dunaja, takie wieści i widoki sprawiają że człowiek od razu czuje się lepiej :-))

Chłopaku bądż szczęśliwy jak najdłużej. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, ewu napisał:

Dunaj dziękuje za pamięć i pomoc.  Apetyt dopisuje , jest szczęsliwy .

Dunaj miał dużo szczęścia. Najpierw, że został zauważony i zabrany ze schronu, apotem, że znalazła się wspaniała osoba, która podjęła się opieki nad psem, który wydawało się, że nie ma szans na przetrwanie.

Wielkie dzięki dla DT    2031460273_dzikuj6.jpg.015b032cea0a9854331bfd8b8bb0afbd.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z Opiekunką Dunaja.Niestety trzeba mu będzie zrobić rezonans. Zaczął chudnąć pomimo wilczego apetytu. Jest zakatarzony a leczenie tego kataru nie przynosi efektu. Od dłuższego czasu cieknie mu z noska:(. Jutro jedzie na kolejną wizytę do weta.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...