Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

U nas już sa postępy a w jednej dziedzinie to nawet za duże ;) Loluś już daje się pogłaskać a nawet nadstawia się do głaskania. Co prawda tylko na wyciągnięcie ręki ( najlepiej żeby miała półtora metra długości) ale widzę że głaskanie zaczyna sprawiać mu przyjemność :). Już zaczął szczekać!. Niestety obsesją Lolusia jest jedzenie.  Nigdy dotychczas,  psy w poszukiwania jedzenia i wylizywania talerzy nie wskakiwały mi na stół. Wie że nie wolno. Wystarczy , że wyjdę z kuchni Loluś już wskakuje na stołeczek, stołek i na stół. Kiedy słyszy ze wracam, błyskawicznie zeskakuje na podłogę. To bardzo inteligentny piesek :)

Ze względu na podrażnione jelitka dostaje trzy razy dziennie mniejsze porcje.

Może jutro będzie lepsza pogoda  to zrobię zdjęcia bo czarny Loluś w pochmurne dni słabo wychodzi .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2018 o 10:34, ewu napisał:

Szczeniaczków mamy teraz 8.Poślę Eli zdjęcia do wklejenia.

Na konto dotarły wpłaty:

Loluś :

ONA03 100zł

Jaguska 50 zł

Dziękuję:):):)

Szczeniaczki:

Nadziejka z bazarku Anicy 9 zł

Niesiowata 15 zł

NUNCEK  100 zł

mama_Alfika  15 zł

b-b 445 zł 

Dziękuję:):):)

 

Wczoraj kupiłam tym 6-cio tygodniowym szczylkom karmę Puppy (niestety w zoologicznym sklepie , zamówię dzisiaj przez internet). 

Zapłaciłam 39 zł.

 

Dziękuję , Basiu :)

Aniu ,zaciskam za wizytęokok.gif

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, ewu napisał:

Aniu Usia się czuje bezpieczna i Twoje działania bardzo pomagają.

Chyba Basiu przechwalilam..

Dziś Usia juz nie była taka grzeczna i trochę więcej szczekala. Jednak można ją uciszyć (choć dziś trzeba było robic to kilka razy) i wg mnie mieści się nadal w granicach normy dla takich skrzatow, które z reguły są dość "rozmowne".

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, ewu napisał:

Niestety jest nowe maleństwo i siostrzyczkę trzeba jakoś wyrwać z obory:(

Teraz mamy 6 maluszków.

Basiu, niesposób nawet skomentować Waszej niekończącej się pracy, walki o to, by ratować te psy. O dobre domy tak trudno a ich przybywa lawinowo.

Tymczasem Usi kroi się fajny domek. Jesteśmy już po zapoznaniu. Weronika i Filip nadal chcą Usie, choć wiedzą o jej szczekliwosci i przy nich też trochę szczekala, gdyż spotkanie odbyło się przed Leclerkiem, a Usia nie lubi, gdy jest halas, duzo ludzi, aut, itp. 

Usia wpadła w oko P. Weronice, która na jej widok powiedziała "Ta i tylko Ta". Oboje z uśmiechem patrzyli na Usie, Pan Filip powiedział, ze jest idealna...taka, jaka chcieli. 

Także szukam teraz Osoby, która moglaby zrobic wizytę  PA, przy ul. Kruszwickiej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Basiu, niesposób nawet skomentować Waszej niekończącej się pracy, walki o to, by ratować te psy. O dobre domy tak trudno a ich przybywa lawinowo.

Tymczasem Usi kroi się fajny domek. Jesteśmy już po zapoznaniu. Weronika i Filip nadal chcą Usie, choć wiedzą o jej szczekliwosci i przy nich też trochę szczekala, gdyż spotkanie odbyło się przed Leclerkiem, a Usia nie lubi, gdy jest halas, duzo ludzi, aut, itp. 

Usia wpadła w oko P. Weronice, która na jej widok powiedziała "Ta i tylko Ta". Oboje z uśmiechem patrzyli na Usie, Pan Filip powiedział, ze jest idealna...taka, jaka chcieli. 

Także szukam teraz Osoby, która moglaby zrobic wizytę  PA, przy ul. Kruszwickiej.

Z Wrocławia są:kalai;Poker;anica;sunia2000;mila-ada;LaCamponella FCI;Nika Ela;Czarna Kawka;terierfanka;ulvhedinn;Lucyna;rutta.

Najlepiej zadzwonić i poprosić o wizytę,ponieważ nie każdy zagląda na dogo często.

Jeszcze jest Kasia z fundacji happy-animals i Paulina także z fundacji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Basiu, niesposób nawet skomentować Waszej niekończącej się pracy, walki o to, by ratować te psy. O dobre domy tak trudno a ich przybywa lawinowo.

Tymczasem Usi kroi się fajny domek. Jesteśmy już po zapoznaniu. Weronika i Filip nadal chcą Usie, choć wiedzą o jej szczekliwosci i przy nich też trochę szczekala, gdyż spotkanie odbyło się przed Leclerkiem, a Usia nie lubi, gdy jest halas, duzo ludzi, aut, itp. 

Usia wpadła w oko P. Weronice, która na jej widok powiedziała "Ta i tylko Ta". Oboje z uśmiechem patrzyli na Usie, Pan Filip powiedział, ze jest idealna...taka, jaka chcieli. 

Także szukam teraz Osoby, która moglaby zrobic wizytę  PA, przy ul. Kruszwickiej.

Podobny obraz
Aniu cudna trzymam sciskam ogromnie Znalezione obrazy dla zapytania misie szare mi to you gify
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Anula napisał:

Z Wrocławia są:kalai;Poker;anica;sunia2000;mila-ada;LaCamponella FCI;Nika Ela;Czarna Kawka;terierfanka;ulvhedinn;Lucyna;rutta.

Najlepiej zadzwonić i poprosić o wizytę,ponieważ nie każdy zagląda na dogo często.

Jeszcze jest Kasia z fundacji happy-animals i Paulina także z fundacji.

Anulko kochana, bardzo dziękuję! 

Napisałam juz prośbę na wątku wrocławskim, bo chciałabym, by zgłosiła sie Osoba, ktora mieszka w poblizu i nie będzie musiala jechać przez całe miasto. 

Mam nadzieję, ze ktoś się zgłosi...

Link to comment
Share on other sites

Ledwo parę dni temu uprosiłam anecik żeby wzięła 6-cio miesięcznego podrostka.  Muszę mu w ciągu miesiąca znaleźć dom bo potem nie ma miejsa a poza tym nie stać mnie na dłuższy pobyt psiaka w hoteliku.

Wrzucę go jak dostanę fotki może Ktoś wesprze biedaka.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

Dlaczego?

Odradzałam Państwu adocję bo mają 1,5 roczne dziecko. Uparli się , adotowali go bo malutki i bardzo spokojny. Psi ideał.

Niestety mała cały czas go tuli, nie daje spokoju .Nawraczał na nią, i doszli do wniosku ,że to był zły pomysł z tą adopcją:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...