Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Na prośbę Ewu, która ma zatrzęsienie telefonów, zdjęłam ogłoszenie :) 

To wspaniale, że tel. dzwonią.

Oby "wykluł" się z tego DS lub chociaż DT.

Tysiu, jeśli masz jeszcze tamten tekst przyda się dla kolejnego biedaka.

Tekst naprawdę chwytał za serce.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

To wspaniale, że tel. dzwonią.

Oby "wykluł" się z tego DS lub chociaż DT.

Tysiu, jeśli masz jeszcze tamten tekst przyda się dla kolejnego biedaka.

Tekst naprawdę chwytał za serce.

Dzisiaj Kasia Piasecka, ta z tv miała udostępnić psiaczka bialaska, ale skoro już bezpieczny (tak mi przekazała ewu) to może podesłać tego ze złamaną łapka? Czy on już poza schroniskiem?

 

A tekst chyba mam na jednej psiej grupie... ;) Zapisze. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Dzisiaj Kasia Piasecka, ta z tv miała udostępnić psiaczka bialaska, ale skoro już bezpieczny (tak mi przekazała ewu) to może podesłać tego ze złamaną łapka? Czy on już poza schroniskiem?

 

A tekst chyba mam na jednej psiej grupie... ;) Zapisze. 

Trzeba zapytać ewu, czy ten biedak ze złamaną łapką już poza schroniskiem.

Jeśli tak, można jakąś inną bidę podesłać.

Link to comment
Share on other sites

Tekst zapisany :)  - ale dodam i tu:

Kupka nieszczęścia - tak o mnie mówią...

Mimo, że mam mało lat (naprawdę jestem młodziutki) i ważę zaledwie 3kg (zdjęcia przekłamują moją wielkość, jestem naprawdę maluteńki), to zostałem skazany na śmierć...

Co z tego, że nie mam metryki, że nie przypominam żadnej rasy i nie jestem już słodkim szczeniaczkiem... ja... też umiem kochać.

A jednak. Najpierw mnie Pan porzucił - ten sam, który obiecywał mi miłość i powtarzał mi, że mnie kocha... a potem długo nie miałem nic w pyszczku... stałem się więc żywym trupem... wygłodzony, wycieńczony trafiłem do schroniska... ale tam, za parę dni wyjdę ze szpitaliku i w tym stanie, TAKI głodny, przerażony, zmarznięty i wychudzony... trafię do boksu z o wiele większymi ode mnie. Gdzież ja, kochany, malutki, uległy piesek wygram wyścig o miskę? Gdzieś dopcham się do niej? :( Umrę. Po prostu umrę...

O ile mnie nie zabierzesz człowieku...
Ja nie prosze, ja błagam.

Chcę stąd wyjść... chcę jeszcze żyć... przecież podobno jestem słodki, a każdy pies zasługuje na szansę.

Proszę, nie odwracaj wzroku... daj mi szansę.
Jak nie możesz mnei adoptować, to chociaż zaoferuj mi Dom Tymczasowy.

BŁAGAM, nie skazuj mnie na śmierć...

 

Już pytam ewu:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem:) Dziękuję za miłe słowa. Białe maleństwo , które w nazywa się Lesio (jak pisała Tyśka )jest już bezpieczne.

Niestety trochę km będzie do przejechania bo musimy go wozić do weta. Lesio ma zaburzenia ruchowe, prześwietlenie niczego nie wykazało i wygląda ,że to jest albo z osłabienia albo neurologiczne.Zobaczymy, oby się udało to wyleczyć. 

Poza tym Lesio jest  cudowny, mały słodki, uroczy i na dodatek wszystkich kocha , nawet koty:)

Musimy chyba z Kasią dokonać napadu na jakąś stację benzynową bo nie wiem czemu ale jej auto nie chce jeździć na wodę:):):):)

Tłuczemy setki kilometrów :(

Link to comment
Share on other sites

Dodatkowo dzisiaj zabrałyśmy ze schroniska 3- miesięcznego szczeniaczka, którego przyniósł jakiś pan.

Maluch jest booooski, najpierw pojechał z nami do weta gdzie został przebadany, zakropiony i odrobaczony a potem zawiozłyśmy go do zaprzyjaźnionego dt dla szczeniaczków.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Gabi79 napisał:

 

Czy DT zgłosił się z ogłoszenia Tyśki?

Odpowiem za ewu :)
DT przedstawił się, że dzwoni z ogłoszenia, więc obstawiamy z ewu, że tak - że z olxa. Zwłaszcza, że ewu odbierała potem telefony lawinowo, nie mogła się od nich odpędzić, a samo ogłoszenie miało masę wyświetleń, 12 pobrań telefonów i parunastu obserwujących. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Odpowiem za ewu :)
DT przedstawił się, że dzwoni z ogłoszenia, więc obstawiamy z ewu, że tak - że z olxa. Zwłaszcza, że ewu odbierała potem telefony lawinowo, nie mogła się od nich odpędzić, a samo ogłoszenie miało masę wyświetleń, 12 pobrań telefonów i parunastu obserwujących. 

Wspaniale, że był taki odzew!!!

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, ewu napisał:

Jestem:) Dziękuję za miłe słowa. Białe maleństwo , które w nazywa się Lesio (jak pisała Tyśka )jest już bezpieczne.

Niestety trochę km będzie do przejechania bo musimy go wozić do weta. Lesio ma zaburzenia ruchowe, prześwietlenie niczego nie wykazało i wygląda ,że to jest albo z osłabienia albo neurologiczne.Zobaczymy, oby się udało to wyleczyć. 

Poza tym Lesio jest  cudowny, mały słodki, uroczy i na dodatek wszystkich kocha , nawet koty:)

Musimy chyba z Kasią dokonać napadu na jakąś stację benzynową bo nie wiem czemu ale jej auto nie chce jeździć na wodę:):):):)

Tłuczemy setki kilometrów :(

Dołożę się do paliwa, prześlij mi proszę swoje konto

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Isiak napisał:

Ewu, jesteś Aniołem :) Proszę o konto, też dorzucę się do paliwa! A Tyśce bardzo dziękuję za ogłoszenie, za to, że dzięki Niej pojawiła się szansa dla malucha! 

Dziękuję:):):)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ewu napisał:

Nie spytałam ale wydaje mi się, że tak.

Ciągle ktoś dzwonił z OLX:)

Wydaje mi się, że tylko Tysia ogłaszała więc to na pewno z Jej ogłoszenia.

Basiu to co tym razem zrobiłaś, to mistrzostwo świata. W ciągu kilku dni zabezpieczyłaś żywot kilku małych, bezbronnych, bezdomnych istot potrzebujących pomocy na wczoraj.

Basiu, jesteś wspaniała, przeszłaś samą siebie.

5a72d5f8c206e_serce1.gif.1c7c51c51912469ad35a09eaab1afaf4.gif

Konto znam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Leoś vel Szkrabik przespał w łożku całą noc. Pchły zatrute wypadają tonami. Apetyt spory , koopa  na dworze ale siusiu w domu:)

Niestety  ma poważne problemy z poruszaniem. Jutro kolejne badania. Zrobimy też testy na odkleszczówki .

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...