Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

3 minuty temu, ewu napisał:

Niestety rzeczywiście młodzież się wykruszyła, nowi zrazili aferami i mało nas zostało.

Trzymajcie kciuki, rano mam zadzwonić do Pani , koleżanki mojej znajomej w sprawie suni z guzem.

Jak wszystko się ułoży to niunia znajdzie pomoc.

Boże żeby się udało.

Poproszę św. Franciszka o pomoc dla suni.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem tego pędu na fb, nie cierpię tego magla dla ekshibicjoinistów, których bawi jak dzieci lajkowanie,hejtowanie, informowanie całego świata o każdym własnym ruchu i cieszenie się, że kilka tysięcy takich samych głupców to lajkowało. Koszmar, ja zawsze wolałam forum dla ludz, ktorych łączy zainteresowanie podobnymi sprawami jak psy, pomaganie im. Bo co mnie obchodzi, że jakaś panna właśnie poszla do łazienki i zrobiła tam sobie zdjęcie. Śmieszne.

A maluszkom postaram się pomóc choć trochę ale w czerwcu bo teraz jestem już na minusie na koncie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

We środę rano wieziemy sunię do bdt koło Wrocławia.

OOO, a do kogóż to ,jeżeli nie tajemnica? Czym wieziecie?

32 minuty temu, dwbem napisał:

Ja nie rozumiem tego pędu na fb, nie cierpię tego magla dla ekshibicjoinistów, których bawi jak dzieci lajkowanie,hejtowanie, informowanie całego świata o każdym własnym ruchu i cieszenie się, że kilka tysięcy takich samych głupców to lajkowało. Koszmar, ja zawsze wolałam forum dla ludz, ktorych łączy zainteresowanie podobnymi sprawami jak psy, pomaganie im. Bo co mnie obchodzi, że jakaś panna właśnie poszla do łazienki i zrobiła tam sobie zdjęcie. Śmieszne.

A maluszkom postaram się pomóc choć trochę ale w czerwcu bo teraz jestem już na minusie na koncie.

Zgadzam się w pełni i dlatego nawet nie jestem zarejestrowana na FB.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, z fb, jak z nożem : można zabić, można chleb ukroić :). Bardzo wiele psów, znalazło pomoc i dom, dzięki fb. Jestem na fb, pomagam tym, których znam i którym ufam  np Dt dla szczeniąt Judyta,  SMON, Przystanek na Cztery Łapy. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jedziemy z koleżanką autem. Pani sama do mnie zadzwoniła, przesympatyczna, bardzo kulturalna.

Ustaliła wszytko z rodziną i dała znać, że czekają.

Jedziemy tam we dwie żeby wszystko sprawdzić na miejscu i nie mieć żadnych wątpliwości.

Jestem pewna ,że to będzie wspaniałe bdt ale wiadomo ,że trzeba sprawdzić.

Pani wozi swoje pieski do weta we Wrocławiu, ponoć świetny.

Już umówi wizytę dla Nany bo tak ją nazwałyśmy.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

We środę rano wieziemy sunię do bdt koło Wrocławia.

Wspaniała wiadomość Basiu :) Św. Franciszek zadziałał :)

F.B. tak jak każdy kij, też  ma dwa końce. Ma ten do kitu, ale ma też i dobry. Tam też są różne grupy. Ja do innych niż psie nigdy nie zaglądam.

Wiele psów znalazło domy dzięki f.b.właśnie w tym także i moja tymczaska trójłapka. Jest na Mazurach w super domu, jaśnie panującą Nutelką :)

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze, że dzięki grupom z fb, najszybciej można znaleźć i złapać " uciekniętego", czy bezdomnego psa. Tak złapano np Harfę, adoptowaną z Radys, czy naszą dogomaniacką Malwinkę :). Osobiście bardzo żałuję, że poruszam się po fb tak bardzo niezdarnie. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wieczorem ją przejmiemy , przenocuje u mojej koleżanki i rano wyruszamy samochodem do Wrocławia a właściwie za Wrocław.

Myślałam o pociągu bo to dużo taniej ale nie chcę jej narażać na konieczność siedzenia w transporterze. 

Przecież przez ten guz nawet położyć się nie może. Jak by miała siedzieć w transporterze tyle czasu.

Położymy ją na tylnym siedzeniu , przypniemy specjalnym pasem do szelek i będzie wygodnie jechała.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Elu tam jest mały psiaczek Gucio.

Od szczenięcia w schronie, jest dziki i jeszcze dostał padczki.

Tam jest bez szans:(

Nie wiem jak mu pomóc:(

To, że jest dzikuskiem ogranicza możliwości adopcyjne :(

Czy były próby oswojenia go ? Może udałoby się oswoić go na tyle, że można byłoby zabrać go ze schronu i szukać mu domu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

 Mały Badi też leży smutny, przerażony:( Nora mama szczeniaczka siedzi zamknięta a to takie miłe cudo.

Cieszę się Mają, Naną ale bolą te , którym nie umiem pomóc:(

Może trzeba je ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Elu a kto ma go tam oswajać:( Nie da się nawet wyprowadzić z kojca:(

Ubłagałam żeby go dali osobno bo go inne psy zagryzą jak dostanie ataku.

Na razie siedzi sam ale już to się nie podoba :(

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, ewu napisał:

Elu a kto ma go tam oswajać:( Nie da się nawet wyprowadzić z kojca:(

Ubłagałam żeby go dali osobno bo go inne psy zagryzą jak dostanie ataku.

Na razie siedzi sam ale już to się nie podoba :(

Kto ? No wolontariusze. Może jedna osoba zamiast iść z psami na spacer, posiedzi w kojcu razem z psiaczkiem. Może uda się przekonać go, że człowiek nie jest straszny.

Link to comment
Share on other sites

Elu jeździmy raz w tygodniu prawie 40 km w jedną stronę- 3-4 osoby. Wyprowadzamy po kolei kojce , obcinamy paury, czeszemy, robimy zdjęcia.

Pies siedział z innymi w kojcu, próbowałyśmy go wielokrotnie wyciągnąć.  Nie można siedzieć w kojcu gdzie kilka psów rzuca się na siebie bo jest człowiek:(

Teraz jest na kwarantannie gdzie nie mozemy same przebywać. 

Ile mozemy tyle próbujemy zrobić, siedziała tam ostatnio koleżanka ale nie mogła długo:(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...