Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

4 minuty temu, ewu napisał:

Pewnie nie pamiętacie ale był taki piesek Oreo, strasznie zniszczony. Był leczony w lecznicy Art Wet w Wieliczce.

Dostałam właśnie zdjęcia z imprezy urodzinowej Oreo.

oreo.png

Taki trafił do schroniska, szkielet z ranami na pupie. Obraz nędzy i rozpaczy.

A teraz żyje sobie jak pączek w maśle:)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Tyśka) napisał:

Doskonale go pamiętam - ogłaszałam go wtedy i rozpaczałam, że nie mogę go wziąć pod swoje skrzydła. Wspaniałe zdjęcie, nawet nie wiesz jak się cieszę z jego szczęścia <3

 

ewu, a co z Franusiem? Nadal w schronisku? Nikt nie dzwoni?

Nikt:(

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, ewu napisał:

U Alfika wspaniale. Panstwo nie mogą się nachwalić, to psi ideał. Nie sprawia najmniejszych problemów, jest cudowny pod każdym względem. Bardzo za niego dziękują. Posłałam elik zdjęcia naszego anioła. 

To nagroda dla Państwa, że wybrali psiaka w potrzebie, nie zraziły ich wyłysienia, ani dolegliwości zdrowotne.

Happy end, jak w bajce o Brzydkim Kaczątku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyśka) napisał:

Ten staruszek przypomina mi Yogusia, ktory byl u Murki pod opieką Olena84. Szczęśliwie znalazł domek.

Mnie ujęła ta kudłata sunia z pierwszego zdjęcia, ale do wiosny na pewno nie możemy mieć psiaka na DT. :( Moge jedynie poogłaszać.

Tak naprawdę, to wszystkie mnie ujęły, każdego szkoda.

Tysiu, może Basia napisze o nich coś więcej, żeby były info do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Sunie są malutkie, dropiatka waży 7,5 kg i jest po sterylizacji.Jest zaszczepiona i zaczipowana. Ma około 6-7 lat , na początku bardzo się boi ale potem się otwiera. Taka bida malutka.

Nazwałam ją Tami.

Czarnulka to malutka , przemiła sunieczka, ma około 3 lat. Była przygotowana do sterylizacji ale odkryto na jej brzuszku bliznę, która  najprawdopodobniej jest śladem po sterylce.

Waży 6,5 kg, jest śliczna, pełna energii.

Nazwałam ją Emi.

Tami i Emi:)

Link to comment
Share on other sites

 

17 godzin temu, Gabi79 napisał:

Tak naprawdę, to wszystkie mnie ujęły, każdego szkoda.

Tysiu, może Basia napisze o nich coś więcej, żeby były info do ogłoszeń.

Mi też wszystkich żal, a najbardziej tego niewidomego staruszeczka  :) :) :)  Jak on sobie poradzi w schronie  :(

Link to comment
Share on other sites

Pokażę wszystkie psiaki na wątku Kacperka i może  zbierze się grupka, która wybierze psiaczka i wspólnie będziemy go wspierać finansowo. Pani Kasia obiecała, że przyjmie kolejnego psiaczka z Miedar na PDT.

Już teraz, tu proszę o przyłączenie się do pomocy finansowej któremuś z psiaczków.

Proszę o wiadomość na wątku Kacperka.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Pokażę wszystkie psiaki na wątku Kacperka i może  zbierze się grupka, która wybierze psiaczka i wspólnie będziemy go wspierać finansowo. Pani Kasia obiecała, że przyjmie kolejnego psiaczka z Miedar na PDT.

Już teraz, tu proszę o przyłączenie się do pomocy finansowej któremuś z psiaczków.

Proszę o wiadomość na wątku Kacperka.

Elu ja Ci jeszcze wyślę Lemona, Kasia mi go przysłała. To pies bez szans w schronisku:( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...