Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Przepraszam, że wtrącę swoje 3 grosze.

Jeśli Anula zaproponowała DT ( Anulko, jesteś cudowna), to chyba lepiej niech sunia jedzie.

Będzie można ją "doprowadzić" do porządku " i spokojnie szukać domu.

Wiadomo, że to się wiąże z kosztami, ale wiemy, jak jest z ludźmi.

Sunia może trafić teraz do kogoś, kto się nią wspaniale zaopiekuje, ale też nie wiemy, czy ludzie nie mają słomianego zapału

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Przepraszam, że wtrącę swoje 3 grosze.

Jeśli Anula zaproponowała DT ( Anulko, jesteś cudowna), to chyba lepiej niech sunia jedzie.

Będzie można ją "doprowadzić" do porządku " i spokojnie szukać domu.

Wiadomo, że to się wiąże z kosztami, ale wiemy, jak jest z ludźmi.

Sunia może trafić teraz do kogoś, kto się nią wspaniale zaopiekuje, ale też nie wiemy, czy ludzie nie mają słomianego zapału

Ja też tak uważam :)

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Gabi79 napisał:

Przepraszam, że wtrącę swoje 3 grosze.

Jeśli Anula zaproponowała DT ( Anulko, jesteś cudowna), to chyba lepiej niech sunia jedzie.

Będzie można ją "doprowadzić" do porządku " i spokojnie szukać domu.

Wiadomo, że to się wiąże z kosztami, ale wiemy, jak jest z ludźmi.

Sunia może trafić teraz do kogoś, kto się nią wspaniale zaopiekuje, ale też nie wiemy, czy ludzie nie mają słomianego zapału

Co racja, to racja.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Dużo osób adoptuje psy wprost ze schronu i dają radę. I tak sytuacja jest o tyle dobra ,że jest szansa na wizytę przed adopcyjną. i można ocenić chętnych również pod kontem finansowym.

Tu Poker ma dużo racji.Jeżeli są chętni na adopcję suni to można to wykorzystać.Mogą pojechać do schronu np.po sprawdzeniu domu i podpisaniu umowy i dać suni DS.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Basiu,jaka decyzja?

Trzeci raz zaczynam pisać i zawiesza mi się komputer:(

Anula ja bym bardzo chciała żeby Kofi trafiła do Ciebie , spokojnie zrobiłoby się sterylkę i znalazło najlepszy dom.

Jeśli podtrzymujesz propozycję to ja działam żeby mała jak najszybciej była u Ciebie.

 

Link to comment
Share on other sites

Muszę załatwić transport. Niestety Martyna , która bardzo pomagała w tej kwestii wycofała się i na razie nie będzie mogła dalej brać udziału w rozwożeniu piesków.Jutro pogadam z dziewczynami ze schroniska czy mogą pomóc.

Do Wrocławia bo dalej to byłby już chyba poważny problem.  

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2019 o 07:58, jaguska napisał:

:) Elu, dzięki za instruktaż, bo też nie miałam zielonego pojęcia jak to się robi  jako osoba postronna :)

Miło mi, że mogłam pomóc Iwonko  :)  Odpowiadam po tak długim czasie, bo dopiero dzisiaj wróciłam po świętach.

Dostałam od Basi zdjęcia i kilka słów:

To jest Doriana, starsza sunia, ciężko babuni w schronisku. Może komuś na dogo zabije do niej serce.

20191027-135420.jpg

Wielki strach i smutek maluje się w jej oczach    p-acz-4.gif

20191103-183743.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ewu napisał:

Trzeci raz zaczynam pisać i zawiesza mi się komputer:(

Anula ja bym bardzo chciała żeby Kofi trafiła do Ciebie , spokojnie zrobiłoby się sterylkę i znalazło najlepszy dom.

Jeśli podtrzymujesz propozycję to ja działam żeby mała jak najszybciej była u Ciebie.

 

 

10 godzin temu, ewu napisał:

Muszę załatwić transport. Niestety Martyna , która bardzo pomagała w tej kwestii wycofała się i na razie nie będzie mogła dalej brać udziału w rozwożeniu piesków.Jutro pogadam z dziewczynami ze schroniska czy mogą pomóc.

Do Wrocławia bo dalej to byłby już chyba poważny problem.  

Oczywiście,że podtrzymuje propozycję DT.Do Wrocławia dojadę i odbiorę sunię.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

Miło mi, że mogłam pomóc Iwonko  :)  Odpowiadam po tak długim czasie, bo dopiero dzisiaj wróciłam po świętach.

Dostałam od Basi zdjęcia i kilka słów:

To jest Doriana, starsza sunia, ciężko babuni w schronisku. Może komuś na dogo zabije do niej serce.

20191027-135420.jpg

Wielki strach i smutek maluje się w jej oczach    p-acz-4.gif

20191103-183743.jpg

Doriana źle znosi pobyt w schronisku:(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

W razie potrzeby mogę przetrzymać sunię parę godzin w tygodniu , a w weekend dłużej lub pomóc w inny sposób.

Anula , ciesze się , że znowu bierzesz tymczaskę.

No właśnie Kofi zapadła w moje serce.Mam pewne uwarunkowania ze względu na mojego Miki.Miki nie toleruje,średnich, dużych psów obojętnie czy to jest suczka czy samiec.Nawet mamy problemy z sunią syna,która jest średniakiem.Po prostu już jest wiekowy,przeszedł sporo tymczasów i było okey,teraz jest inaczej.Mam nadzieję,że dogadają się z Kofi.

Poker bardzo dziękuję za pomoc w przetrzymaniu suni u siebie.Ja dojadę najszybciej jak to będzie możliwe.

Basi udało się załatwić transport do Wrocławia na 2 stycznia.Kofi ma dotrzeć do Poker a ja ją odbiorę.

Z całego serca dziękuję za zaangażowanie, ogromną pomoc.Kofi założę wątek aby była widoczna i może znajdzie wokół siebie fanów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...