Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

4 godziny temu, ania75 napisał:

Też poproszę nr konta 

 

1 godzinę temu, guccio napisał:

20 zl wyślę ale nie dam rady prędzej jak w czwartek po świętach.Podaj namiary.

 

45 minut temu, mdk8 napisał:

poproszę nr. konta

 

49 minut temu, ania75 napisał:

Pokerku a może znów pobieramy na twoje konto - przepraszam za smialosc ale ewu pewnie nie ma czasu tu zaglądać za często bo ciągle w drodze, a ostatnio pięknie się udało... 

Dziękuję Wam wszystkim::)Wróciłam właśnie z Bohumina. Mam 10 surowic.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za pogrubienie, nie mogę tego odhaczyć:(

Rozmawiałyśmy z Ellig, że tak nam ładnie poszedł bazarek i możemy zabezpieczyć nasze psiaki. One do tego mają jeszcze wsparcie od dobrych Duszków, które nie chcą się ujawnić, co widać w comiesięcznych rozliczeniach. 

Bazarek z biżuterią mamy raz w roku, ale to czas szczególny, kiedy miło jest się z kimś podzielić. Podjęłyśmy decyzję, że poza Tinusią wesprzemy też maleństwa, którymi opiekuje się ewu. Ostatnio co chwilę któryś dzieciak choruje na parwowirozę. Ratowanie życia tym psiakom kosztuje dużo, więc choć taką cegiełkę do tego chcemy dołożyć. Przekażemy Basi 250 zł dla maluszków. 

Basiu jak już pieniądze dojdą, bardzo proszę potwierdź na tym wątku:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

Rozmawiałyśmy z Ellig, że tak nam ładnie poszedł bazarek i możemy zabezpieczyć nasze psiaki. One do tego mają jeszcze wsparcie od dobrych Duszków, które nie chcą się ujawnić, co widać w comiesięcznych rozliczeniach. 

Bazarek z biżuterią mamy raz w roku, ale to czas szczególny, kiedy miło jest się z kimś podzielić. Podjęłyśmy decyzję, że poza Tinusią wesprzemy też maleństwa, którymi opiekuje się ewu. Ostatnio co chwilę któryś dzieciak choruje na parwowirozę. Ratowanie życia tym psiakom kosztuje dużo, więc choć taką cegiełkę do tego chcemy dołożyć. Przekażemy Basi 250 zł dla maluszków. 

Basiu jak już pieniądze dojdą, bardzo proszę potwierdź na tym wątku:

 

 

Dziękuję Wam z całego serca.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ania75 napisał:

Pokerku a może znów pobieramy na twoje konto - przepraszam za smialosc ale ewu pewnie nie ma czasu tu zaglądać za często bo ciągle w drodze, a ostatnio pięknie się udało... 

Nie ma problemu. W takim razie zaczynamy zbiórkę ,. aby ewu mogła pomagać.

Komu mam podać nr mojego konta?

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Poker napisał:

Ile to jest w złotówkach?

kto jeszcze wpłaci na zwrot kosztów poniesionych przez ewu ? Kobieta pójdzie niedługo z torbami i wtedy będziemy musiały się zrzucać na utrzymanie ;)

Moim zdaniem około 630 zlKorona kosztuje 0,166, ale to kurs średni. basia mówiła coś o wymianie 800 zl na korony.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam Kochane za pomoc.

Kupiłam 5000 koron bo miałam nadzieję że mi sprzedadzą więcej niż 10 fiolek  jak się okazało ,że ten duży biedak potrzebuje też surowicy. Niestety nie mieli więcej , kupiłam 10 fiolek za 3750 koron.

Resztę trzymam do następnego zamówienia.Za 5000 koron zapłaciłam 860 zł. To jest 17,20 za 100 koron.

3750 koron to jest 645zł.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, ewu napisał:

Dziękuję Wam Kochane za pomoc.

Kupiłam 5000 koron bo miałam nadziejęże mi sprzedadzą więcej niż 10 fiolek  jak się okazało ,że ten duży biedak potrzebuje też surowicy. Niestety nie mieli więcej , kupiłam 10 fiolek za 3750 koron.

Resztę trzymam do następnego zamówienia.Za 5000 koron zapłaciłam 860 zł. To jest 17,20 za 100 koron.

3750 koron to jest 645zł.

Ewu!Trzymaj się,wierz w dogomaniaczki!,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...