Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

28 minut temu, Tyś(ka) napisał:

ale dokąd? :(

ewu, dodasz te zdjęcia, które masz? ew. prześlij mi na maila (mój mail masz) 
To dorobię Koksikowi ogłoszeń... na Wrocław...

No właśnie nie umiem znaleźć Twojego maila:) Przypomnij mi proszę:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Jak już napisałam na innym wątku, Koksik jest absolutnie rewelacyjny, serce mocniej bije na jego widok. Jak babsko może chcieć się go pozbyć i to już teraz, zaraz wrrrrr

Tysiu daj może ogłoszenie też na Kraków. Chętnie zrobię wizytę PA.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Jak już napisałam na innym wątku, Koksik jest absolutnie rewelacyjny, serce mocniej bije na jego widok. Jak babsko może chcieć się go pozbyć i to już teraz, zaraz wrrrrr

Tysiu daj może ogłoszenie też na Kraków. Chętnie zrobię wizytę PA.

Dziękuję Elu:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2017 o 17:38, ewu napisał:

Zdjęcie użytkownika Pokochaj i przygarnij. Zwierzęta do adopcji - Gliwice i okolice.

Też już w nowym domku. Nazywa się  teraz Floki:) 

Państwo są bardzo aktywni,rolki, rowery, sport:)

Zaliczyli nawet trasę Gliwice -Zamość na rowerach!!!!

Flokiemu nie zabraknie spacerów i zabawy . Fajna młoda rodzina, pełna energii tak jak Floki:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, ewu napisał:

Też już w nowym domku. Nazywa się Floki:) 

Państwo są bardzo aktywni,rolki, rowery, sport:)

Zaliczyli nawet trasę Gliwice -Zamość na rowerach!!!!

Flokiemu nie zabraknie spacerów i zabawy . Fajna młoda rodzina, pełna energii tak jak Floki:)

Wow, wspaniale! Takiego domku właśnie szukał! Czuję, że będą szczęśliwi :) 
Tylko, jeżeli Floki nie ma roku to nie powinien jeszcze biegać przy rowerze... i na pewno rowerowanie na miękkiej nwierzchni (leśnej, polnej), a nie po ulicach czy kostce brukowej... ale mam nadzieję, że o tym właściciele wiedzą. Jeśli są fejsbukowi, mogę zaprosić ich do grupy, która jest skarbnicą wiedzy z zakresu rowerowania psa;)

Jakiś Dobry Duch wyróżnił ogłoszenie Koksika:)

Na ten moment odkryć telefonu jest 5, obserwujących też 5 i 93 osoby zajrzały do ogłoszenia - oby to zwiastowało domek :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, wspaniale! Takiego domku właśnie szukał! Czuję, że będą szczęśliwi :) 
Tylko, jeżeli Floki nie ma roku to nie powinien jeszcze biegać przy rowerze... i na pewno rowerowanie na miękkiej nwierzchni (leśnej, polnej), a nie po ulicach czy kostce brukowej... ale mam nadzieję, że o tym właściciele wiedzą. Jeśli są fejsbukowi, mogę zaprosić ich do grupy, która jest skarbnicą wiedzy z zakresu rowerowania psa;)

Jakiś Dobry Duch wyróżnił ogłoszenie Koksika:)

Na ten moment odkryć telefonu jest 5, obserwujących też 5 i 93 osoby zajrzały do ogłoszenia - oby to zwiastowało domek :)

Dwa telefony ale bez emocji...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, wspaniale! Takiego domku właśnie szukał! Czuję, że będą szczęśliwi :) 
Tylko, jeżeli Floki nie ma roku to nie powinien jeszcze biegać przy rowerze... i na pewno rowerowanie na miękkiej nwierzchni (leśnej, polnej), a nie po ulicach czy kostce brukowej... ale mam nadzieję, że o tym właściciele wiedzą. Jeśli są fejsbukowi, mogę zaprosić ich do grupy, która jest skarbnicą wiedzy z zakresu rowerowania psa;)

Jakiś Dobry Duch wyróżnił ogłoszenie Koksika:)

Na ten moment odkryć telefonu jest 5, obserwujących też 5 i 93 osoby zajrzały do ogłoszenia - oby to zwiastowało domek :)

Pani ma masę medali i tytułow mistrzowskich w Karate Kyokushin:) Bardzo spokojna osoba. Powiem im o tym bieganiu przy rowerze. Mieszkają  przy ogromnym parku więc jest gdzie biegać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Dwa telefony ale bez emocji...

Do trzech razy sztuka :-)

1 godzinę temu, ewu napisał:

. Powiem im o tym bieganiu przy rowerze. Mieszkają  przy ogromnym parku więc jest gdzie biegać.

Dziękuję, że podpowiesz im o tym. :) Szkoda stawów psa... 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj były dwa miłe telefony o Pako-Koksika. Jedni Państwo pojadą go poznać i jeśli nastąpi wzajemna miłość to wtedy pojadę na wizytę pa.

Drugi telefon to też mili ludzie, Rosjanie , którzy na stałe mieszkają w Zabrzu. Mam otwarte serce dla wszystkich ale nie ukrywam ,że raczej bym się bała ,że teraz są na stałe ale mogą zmienić zdanie i wyjechać. Zresztą nie wiem może jestem przewrażliwiona..

Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Na razie poczekajmy czy zaiskrzy między tymi pierwszymi. Oby tak - trzymam mocno kciuki (kiedy odbędzie się spotkanie Państwa z Koksikiem?)
Jeżeli nie, nie skreślałabym Rosjan, zwłaszcza że można zawsze podszlifować umowę adopcyjną - właśnie w razie, gdyby postanowili wyjechać (koniecznie punkt o informowaniu na bieżąco o zmianie miejsca zamieszkania)... Z drugiej strony nawet Polacy mogą wyjechać gdzieś za granicę, gdzieś, gdzie będzie ciężko ich złapać i też na to nie ma się wpływu. 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, ewu napisał:

Dzisiaj były dwa miłe telefony o Pako-Koksika. Jedni Państwo pojadą go poznać i jeśli nastąpi wzajemna miłość to wtedy pojadę na wizytę pa.

Drugi telefon to też mili ludzie, Rosjanie , którzy na stałe mieszkają w Zabrzu. Mam otwarte serce dla wszystkich ale nie ukrywam ,że raczej bym się bała ,że teraz są na stałe ale mogą zmienić zdanie i wyjechać. Zresztą nie wiem może jestem przewrażliwiona..

Jak myślicie?

Nie neguję tego, ale zawsze mnie dziwi, że ludzie chcą pojechać i zobaczyć, czy zaiskrzy.

Może to i dobrze, ale ja jestem z tych, którym fotka wystarczy.

Zobaczę, zakocham się i oglądać wcześniej  na żywo nie muszę

Trzymam kciuki za super domek dla Koksika!!!

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Gabi79 napisał:

Nie neguję tego, ale zawsze mnie dziwi, że ludzie chcą pojechać i zobaczyć, czy zaiskrzy.

Może to i dobrze, ale ja jestem z tych, którym fotka wystarczy.

 

O proszę, a dla mnie to właśnie na plus, jak ktoś pojedzie przed adopcją do psiaka i się z nim zapozna - zwłaszcza, że łątwiej potem będzie psiakowi się przeprowadzić, bo skądś będzie znał zapach Państwa :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

O proszę, a dla mnie to właśnie na plus, jak ktoś pojedzie przed adopcją do psiaka i się z nim zapozna - zwłaszcza, że łątwiej potem będzie psiakowi się przeprowadzić, bo skądś będzie znał zapach Państwa :)

No tak, masz Tysiu rację.

Nie mogę mierzyć wszystkich swoją miarą.

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, malagos napisał:

 Widziałam Koksika na fb :)

O proszę, a gdzie konkretnie? :)

22 minuty temu, ewu napisał:

Jutro wizyta dla Pako -Kosika, Trzymajcie kciuki.Inny, nowy telefon, przemiła Pani:)

O jacie! Trzymam kciuki BARDZO MOCNO!
 

18 minut temu, Gabi79 napisał:

No tak, masz Tysiu rację.

Nie mogę mierzyć wszystkich swoją miarą.

 

:) Czasem intencje domku są dobre. Np. u mnie bez spaceru zapoznawczego nie obyło się w przypadku wyadoptowaniu dzikuski (rodzina Likusi i Tinusi) ode mnie do tego konkretnego domku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...