Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

13 godzin temu, elik napisał:

Dziękuję :) Noga już prawie nie boli, choć nadal spuchnięta. Gorzej z zapaleniem oskrzeli. Zażywam leki 4-ty dzień, ale nie czuję poprawy :(  No może jedynie to, że już nie mam gorączki, ale pozostałe objawy odczuwam nadal.

  Podjęłam decyzje o rezygnacji z pracy, bo  na umowę zlecenie nie ma żadnych przywilejów w tym także możliwości otrzymania tzw. zwolnienia chorobowego, a jeszcze nie czuje się na siłach, żeby podjąć pracę. Przez czwartek i piątek płaciłam za to, żeby ktoś wykonał za mnie moje obowiązki, ale na dłuższą metę to nie ma sensu. Podjęłam pracę po to, żeby zarabiać, a nie płacić za to, że ktoś będzie za mnie coś robił :) Nie wielka strata, bo i tak zamierzałam pracować tylko do końca marca, bo w kwietniu spadamy na działkę :)

Elu przy zleceniu przysługuje zasiłek, ale po roku pracy.

Dużo psiaków znalazło domy, to znaczy że zbliża się wiosna.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Aśka Belkowska napisał:

Elu przy zleceniu przysługuje zasiłek, ale po roku pracy.

Dużo psiaków znalazło domy, to znaczy że zbliża się wiosna.

A ja dopiero 3-ci miesiąc pracuję, a właściwie powinnam powiedzieć - pracowałam :)

Ogromnie cieszy taka ilość adopcji. Oby wszystkie były równie udane :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mają.Psiaki fotografują moje koleżanki  nie jest to możliwe na bieżąco.

Jest strona Człowiek i Pies i tam są prezentowane ale to nie wszystkie niestety. Robimy co się da.

Nawet w kwestii ogłaszania jest ciężko, dałam ogłoszenie na OLX i zgłosiła się Dziewczyna do pomocy ale to i tak za mało:(

http://www.czlowiekipies.pl/index.php/wez-psa-do-domu

Nie piszemy ,że to Miedary.

 

Link to comment
Share on other sites

Skoro Kikunia nie ma na razie swojego wątku to może tu wpisze żeby mi się nie zgubiło. Mam wpłatę od Anuli 20 zł i od Poker 100 zł . Bardzo dziękuję. Małą jest przecudna, je karmę razem z miską, czystość do bani :(

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Tak bardzo się cieszę, że psiaki znajduja domki. A Kikunia mimo ogolenia do skóry jest przeurocza:) Nowa sierść przy dobrym jedzeniu szybko się pojawi i będzie zdrowa i lśniąca. Trzeba tylko maliznę wykąpać, żeby skóra mogla odetchnąć.

Kikunia już dawno wykąpana :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2017 o 21:01, Poker napisał:

Przeleję kasę na konto anecik.

Co do założenia wątku przeze mnie, to zrobię to po powrocie z wyjazdu.

Szkoda że dopiero po powrocie :(

Napiszę więc tu. Kika waży 6,5 kg, szwy ma już zdjęte, założoną książeczkę i jest zaszczepiona. Jest wielką przytulanką, praktycznie nie schodziłaby mi z kolan. Ma wzrok kota ze Shreka (zresztą widzicie), jest wiecznie głodna, dobrze że mam drugą miskę spowalniającą jedzenie bo łyka wszystko na raz. Wg mnie wygląda już ciutkę lepiej. Reaguje jak się woła (obojętnie kogo wołam :D) i puszczam ją samą (oczywiście pod moim okiem) po ogrodzie. Pobiega, pobiega i pod drzwi. Na dworze załatwi swoje sprawy a potem to samo robi w domu. Niestety :(

P1130033.jpg.b0032f2a640f0a0f533a8cae078073ac.jpg

 

P1130034.jpg.26e55db8678bf1a8ecfa2085aaeae381.jpg

 

P1130044.jpg.0b5c0543d7f0e979817f3a9bafb42783.jpg

 

U weta - mimo krótkiej sierści - wzbudzała ochy i achy.

Myślę że szybko znajdzie dom. Tylko to zachowanie czystości :(

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, andzia69 napisał:

Ewu - czy ten psiak to jest ? Co prawda nie maleństwo, ale zobaczyam go dzisiaj na tej stronie, co wstawiłaś i chciałam dopytac, czy może cos wiesz. Dałabym go na bullowate...tylko tam nic o nim nie pisze :(  http://www.czlowiekipies.pl/index.php/wez-psa-do-domu/ad/sticker,87  

Tak jest ,  piękny ale gnije w schronie. Moje koleżanki usiłowały mu pomóc ale na razie bez efektu.

Pies marnieje:( 

Mogę Ci podać na pw numer do koleżanki , która o nim więcej powie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2017 o 11:01, ewu napisał:

Wysłałam też Eli szuwarka po fryzjerze. Elu sorki ,że Cię dręczę.

Nic nie szkodzi :)

A ja odesłałam Ci zapytanie, gdzie go wkleić ? Nie wiem czy ma swój watek, ale widzę, ze chcesz tu, to bardzo proszę :)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aśka Belkowska napisał:

Czy Kika ma już swój wątek? Maleństwo, 6,5 kg chudzina.

No nie ma jeszcze. Poker założy jej wątek jak wróci z wywczasów. Chociaż nie wiem czy nie można ogłaszać malutkiej. Cudna jest to powinna szybciutko znaleźć dom. No ale trzeba czekać na Poker.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...