Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Ja dzisiaj miałam szalony dzień ale bardzo owocny.

Jak tylko odebrałam ze wsi Pixie elik i moja znajoma zrobiły ogłoszenia dla małej.

Poker zaproponowała cudowne bdt , wszystko się ułożyło  i nagle zadzwoniła super miła Pani z ogłoszenia.

Od wczoraj trwały rozmowy , sprawdzanie, spotkania i ostatecznie Pixie pojechała dzisiaj do wspaniałego domu.

Będzie blisko - 5 km ode mnie więc będę ją odwiedzać.

Państwo pożegnali po kilkunastu latach ukochanego pieska i jak zobaczyli Pixie to pokochali ją natychmiast.

Jestem z Córką Państwa Panią Magdą w stałym kontakcie,

Już jutro pojadą do lecznicy ustalić kwestię sterylki, weterynarz ( polecony przez nas) będzie się opiekował  malutką i jak będzie właściwy moment przeprowadzi zabieg.

Nie będę już dzisiaj niepokoić Poker , zadzwonię jutro.

Poker jest nieoceniona i mam nadzieję, że też się ucieszy ,że Pixie jest już w swojej docelowej Rodzinie.

Poker bardzo , bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Rano byłam w schronie i zabrałam małego, wyniszczonego dziadunia , który pojechał do bdt do Rodziców Asi , która opiekowała się Frankiem.

Założę wątek ale jutro bo dzisiaj padam.

Dziadunio wyłysiały , w strupach, straszny biedak:( Jak go zobaczyłam nie mogłam przestać myśleć, opowiedziałam Asi i przekonała Rodziców.

Taki starowina nie będzie szalał , pośpi , zje , podrepcze na spacerku więc Starsi Państwo przyjęli dziadunia do siebie:)

Asiu podziękuj Rodzicom:) Starowinka biedna nareszcie ma bezpieczne miejsce na ziemi.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam maila z domu Pixie:)

Państwo bardzo dziękują, mam zdjęcie z pierwszego spaceru ale z dziećmi  Pani Magdy więc raczej nie do publikacji.

Pixie na początku nieśmiała już się zadomowiła:)

Będę dostawać informacje co u niej słychać :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Melduję się po przyjeździe, co prawda w niezbyt dobrej kondycji zdrowotnej,

Jestem  przeszczęśliwa ,że Piksunia ma DS. Może uda się jeszcze chociaż jeden taki myk z jakąś sunia? Piksi jest kolejną sunią, która miała przyjechać do nas na tymczas i nie dojechała , bo po drodze znalazł się DS.

ewu, nieustająco podziwiam.

Link to comment
Share on other sites

ewu odpoczywaj kochana,bo to się Tobie naprawdę należy :)

Co do suni-mamuni, to pomyślcie, o znalezieniu jej dt takiego,który będzie mógł jej poświęcić dużo czasu na oswojenie z nową sytuacją i okaże dużo serca, aby mogła uwierzyć,zaufać...Powinna trafić do dobrych warunków i nauczyć się życia "od nowa" pod okiem nowej opiekunki...

Link to comment
Share on other sites

Jestem kochane:)

Elik bardzo , bardzo dziękuję :)

To w takim razie próbujemy uratować malutką mamunię.

Anula wstrzymaj się z chwilę z przelewem, Elik założy a wątek i zobaczymy co się wydarzy.

Kochana Poker da DT mamuni więc w tej sytuacji to chyba Poker założy wątek suni. Tak ?

Ogromnie się cieszę :D

 

Muszę odpocząć bo w końcu mnie wywiozą na Centralny :) :)  :)

Odpocznij Basiu koniecznie. Już dawno powinnaś to zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

Eliku a doszły fotki Tinki po sterylce?

Przykro mi Basieńko, nie doszły. A kiedy wysłałaś ?

 

Dziękuję Elu, jesteś przekochana:)

Dziękuję 

oczy%252520jak%252520serca.gif

 

Dzwoniła właśnie Pani Magda.

Zameldowała,że są u weta:) Pixie grzecznie przespała całą noc, jest bardzo grzeczna:)

Kochana suczyneczka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...