Jump to content
Dogomania

Lenka skatowana mix ON - ZGRUCHOTANA CZASZKA- MA DOM !!!


beka

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

....Boże,jeżeli to zrobił człowiek .....to ja nie chcę być nim.....chcę być psem ,one nie krzywdza i nie zabijają dla przyjemnosci.Rycze.....weszłam przez przypadek jestem bokseromaniaczką ale kogos takiego:mad: Moze bedzie lepiej tej malutkiej ......:placz: zdrówka i zapomnij o złym losie.:multi:

Link to comment
Share on other sites

właśnie rozmawiałam przed chwilą z GreenEvil (AFN) - dowiedziałam siętyle, że Lenka miała robione RTG głowy-zebrało się 3 lekarzy-konsulium-na samym początku-odstąpiono z operacji z uwagi na ciężki stan Lenki-jest nadal na silnych lekach przeciwbólowych. Ma rozstrzaskaną czaszkę, nie widzi na jedno oko-drugie jest pod znakiem zapytania. Więcej info na pewno napisze GreenEvil jeśli już będzie przy necie-chyba nikt nie zadeklarował do tej pory domku dla Lenki:placz: .
[I]Ja ze swojej strony napiszę do "Mojego Psa" do redaktor naczelnej-wstawię jej zdjęcia-podam link do jej wątku oprócz tego-niech ta sprawa będzie głośna-....dalej wykropkuję bo mam ochotę na furmańską wiązankę..................................[/I]

Link to comment
Share on other sites

z prośba o umieszczenie jej zdjęć-to ważne-gdyż to porusza serca-choć tyle, a Green-wieczorem coś napisze-wtedy będzie wolniejsza na pewno.

Isiak weź proszę banerek Lenki do swego podpisu-widzę, że masz całe wolne miejsce:
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/1751/mixonkaoq5.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']
Nie wiem, jak się to robi...
[/quote]
a to proszę bardzo już mówię: wejdź na banerek i kliknij prawym klawiszem myszki "kopiuj"-potem wejdź w panel użytkownika-potem w panelu użytkownika-edytuj podpis-w znowu prawym klawiszem myszki kliknij "Wklej" potem zapisz podpis na samym dole i gotowe !
Może jeszcze ktoś z tej instrukcji skorzysta.
[CENTER][B]jeszcze ostatnie zdjęcie Lenki:[/B]
[URL="http://images27.fotosik.pl/22/5e055e4463e14a19.jpg"][SIZE=4]http://images27.fotosik.pl/22/5e055e4463e14a19.jpg[/SIZE][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za instrukcję, to rzeczywiście bardzo proste. Niestety nie wychodzi mi, ale to coś chyba u mnie na kompie, bo dogo cały czas wyświetla mi się "błąd na stronie" i nawet emotów nie da się wstawiać. Ale jak wrócę do pracy z urlopku, to spróbuję na kompie w pracy, tam wszystko działa bez zarzutu, więc pewnie się uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']
Dzięki za instrukcję, to rzeczywiście bardzo proste. Niestety nie wychodzi mi, ale to coś chyba u mnie na kompie, bo dogo cały czas wyświetla mi się "błąd na stronie" i nawet emotów nie da się wstawiać. Ale jak wrócę do pracy z urlopku, to spróbuję na kompie w pracy, tam wszystko działa bez zarzutu, więc pewnie się uda.
[/quote]
to fakt-dziwne-ale w podpsie masz zdanie-pisane-więc -po prostu wieczorkiem można pobróbować;)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Okta.
Ja niestety w ciagu dnia nie mam mozliwosci wejscia na dogo, wiec wszelkich informacji moge udzielac dopiero wieczrem.

Opuchlizna z glowy zeszla juz prawie calkowicie.
Jesli chodzi o operacje - za tydzien bedzie decyzja czy wogole bedzie wykonywana, byc moze okaze sie, ze obedzie sie bez i czaszka zrosnie sie samoistnie wlasciwie.
Narazie najwiekszym klopotem jest oko - jutro bedzie kolejna konsultacja, narazie jest leczone kroplami. Nie wiadomo jednak, czy nie bedzie musialo byc rowniez leczone chirurgicznie. Lenka narazie pozostaje na srodkach przeciwbolowych.

Nie wymagajcie ode mnie jakis
niesamowitych informacji codziennie, bo najzwyczajniej w swiecie leczenie Lenki jest dlugotrwale i nie ma co oczekiwac z dnia na dzien jakiejs superwidocznej poprawy. :-(

Na Sggw jednak dotre jak upaly troche zelzeja - siedzenie w sumie 4 h w autobusie, w korkach przy temperaturze 40 kilku stopni przekracza moje mozliwosci :shake:. Pozostaja mi narazie informacje telefoniczne.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']to fakt-dziwne-ale w podpsie masz zdanie-pisane-więc -po prostu wieczorkiem można pobróbować;)[/quote]

Tak, ale podpis wstawiałam na kompie w pracy. Poza tym pisać mogę z domu też, tylko emotów mi nie wstawia. Tak jakby nieaktywne były. Umiem tylko z klawiatury usmieszki napisać, aż dwa rodzaje: taki :-) i taki :-( Dobrze, że chociaż pisać na dogo mogę, bo inaczej nici z bazarku by były...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...