Jump to content
Dogomania

~ Mała Karusia i jej dzieci mają swoich ludzi i cudne domki :)


malagos

Recommended Posts

  • Replies 886
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos'][B]Aż sprawdziłam odruchowo, czy nadal 13, czy już 113[/B] :diabloti:

Ciekawe, co u Karusi - Kropusi...[/QUOTE]

Nie śmioejcie się, bo ja za każdym razem logując sie przeżywam stres :shake:
Dziś udało zalogować się dopiero za czwartym razem.

A za Karusię w nowym domu trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

U Muszki wszystko dobrze. Jest podobno bardzo grzeczna i nie sprawia problemów. Mąż Pani też sunię już zaakceptował. Czekamy na wieści z pierwszej ręki- mam nadzieję, że Pani sama do nas zajrzy i coś napisze :)

Link to comment
Share on other sites

Muszko, malizno kochana - wieczorne buziaki dla Ciebie oraz serdeczne pozdrowienia dla Twojej Pani i Pana - u nich na pewno będziesz miała psi raj do końca Twojego życia, bo Muszko jesteś idealną suczką :loveu: trzymam kciuki za Was i za czas, który jest potrzebny Wam wszystkim, żeby wzajemnie zauroczyć się i być już razem na zawsze :kciuki::kciuki: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']A ja byłam na krótkim urlopie i czekałam na decyzję ludzi z Mazur, którym Karusia bardzo się spodobała.....A tu już "pozamiatane" :)
Bądź szczęśliwa Karusiu !!![/QUOTE]

U nas jest suńka podobna do Karusi - może by im pokazać:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227850-%C5%81ezka-szanse-na-%C5%BCycie-podarowa%C5%82a-jej-Fundacja-EMIR?p=22362423#post22362423[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']A ja byłam na krótkim urlopie i czekałam na decyzję ludzi z Mazur, którym Karusia bardzo się spodobała.....A tu już "pozamiatane" :)
Bądź szczęśliwa Karusiu !!![/QUOTE]

Zerknij na Azę: [url]https://www.facebook.com/events/726173620746769/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Jutro jeszcze jestem na miejscu , ale od czwartku do końca sierpnia jadę sobie na urlopik i nie będę zaglądać do Karusi... a mam nadzieję na relację Pani, jakie s spostrzeżenia, opisy, zdjecia.[/QUOTE]
Bede Cie informować Małgoś przez tel :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...