Jump to content
Dogomania

~ Mała Karusia i jej dzieci mają swoich ludzi i cudne domki :)


malagos

Recommended Posts

  • Replies 886
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kcd']Karusia cały dzień spała. Na drugim wspólnym spacerku Tobi z Karusią trzymali się już bardzo blisko siebie, [B]niestety zrobiło się nam zupełnie rzadkie wiecie-co[/B]. Postresowała zła ciotka dzisiaj, wywiozła nie wiadomo gdzie :/ nastawilam budzik i dopóki się nie unormuje będziemy chodzić co 2 godzinki[/QUOTE]
Polecam Taninal - niedrogi, nieinwazyjny (normuje, nie zatwardza), zazwyczaj skuteczny.
Fajna parka Ci "się zrobiła". :)

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam do Kasi i jest dobrze. Niunia chodzi na smyczy nieźle, załatwia się na dworku, w nocy spała z Martusią.

Rozliczenie ostatnio wpłaconych pieniędzy przez[B] zoja. i Podmcent [/B]zostało:
120 - 20 zł wścieklizna - 42,80 zł wirusówki. Witaminki dla kary Tomek dołączył gratis.
Zostało 57,20 zl. Co robimy? Czy może przekażemy je MarysiO. na potrzeby Blanszetki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Karusia jest miastową księżniczką. Nie boi się ruchu ulicznego - ani samochodow ani tramwajów ani nawet wozu strazackiego na sygnale. Psygarnij nie dodało Karusi. Spróbujemy jeszcze raz jutro.[/QUOTE]

To fakt. Karusia miastowa dziewczyna, nie takie rzeczy jak Straz Pożarna w Makówku widziała ;). Psygarnij będę podgladać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka13']Zabieram się dzisiaj za rozwieszanie plakatów w stolicy :)[/QUOTE]
Wieszaj, czyń swoją powinność! Dasz wiarę, ze z tych kilku plakatów ani nikt nie zerwał ani jednej kartki? Juz to pisałam, ale nadal się nie mogę nadziwić

Link to comment
Share on other sites

Podczas naszej nieobecności w domku wszystko ok, na spacerku wszystko zrobione jak należy, w odpowiedniej konsystencji i kolorze ;) Na zewnątrz Karusia chodzi z ogonkiem do góry, w domu ze spuszczonym (Tobi dokładnie odwrotnie! :) ) Pracuję teraz z domu, na kanapie z Karusią na kolanach, przy próbie dołączenia się na kolana Tobiego, odbyło się kłapnięcie ze strony Karusi. Tobi jakby tego nie zauważył, tylko spojrzał na mnie z pytaniem "no i co ja mam z tym zrobić? kłaść się dalej obok, czy spadać?"

Link to comment
Share on other sites

Karuś chce Ciebie na wyłączność, czasem tak spode łba spoglądała na Nutkę na moich kolanach. Reaguj na takie zachowanie, "nie!" albo "nie wolno!" i obdzielaj łaskami po równo, Kara to zaraz załapie. To mądra sunia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Ktoś kiedyś gdzieś powiedział że czarne pieski nie są adopcyjne - ale i Karusia i mojo-ziutkowa Wierka złamią ten stereotyp już niedługo! :):):)[/QUOTE]
Pewnie, że złamią ten stereotyp - nie ma innej opcji!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...