Jump to content
Dogomania

Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]


Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U takich starowinek życie toczy się innym torem, żyją w swoim świecie. Dlatego nie okazują radości, często nie reagują na otoczenie, bo niedosłyszą i niedowidzą. Taka to psia starosc do ludzkiej podobna....

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki mam news dnia!!! :multi: Pisałam z Monią (cioteczka malawaszka) i jeżeli sunia Niki pojedzie na 100% w piątek na DS tak jak jest to zaplanowane, to Myszka wejdzie na jej miejsce, czyli pojedzie na DT do Warszawy pod opiekę Sznaucerów w Potrzebie!!! :multi: :loveu: Trzymajcie proszę mocno kciuki, oby wszystko dobrze się potoczyło! :kciuki::kciuki::kciuki: :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmosia']Jestem na zaproszenie u Babulinki. Trzymam kciuki baaardzo mocno...[/QUOTE]

[quote name='Mysza2']Jestem na zaproszenie i zaciskam kciuki, żeby DT wypalił:)[/QUOTE]

[quote name='Nette']BArdzo mocno kibicuję Myszce! Niech jej sie poszczęści :)[/QUOTE]

[quote name='Doda_']Przyleciałam z wątku 100letniej babulinki... jejku, ile bid..................:(:(:([/QUOTE]

[quote name='ewa gonzales']Zagladam do ciudnej bbuni :glaszcze::glaszcze:
sciskam mocno mocno :modla::modla:[/QUOTE]

[quote name='asiuniab']przybywam na zaproszenie, będę zaglądać, nie mam skąd pomóc finansowo:([/QUOTE]

Dziękuję ciocie kochane, że jesteście! :) tyle ciepłych myśli i kciuków zaciśniętych, musi się udać, nie ma innej opcji!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Cioteczki mam news dnia!!! :multi: Pisałam z Monią (cioteczka malawaszka) i jeżeli sunia Niki pojedzie na 100% w piątek na DS tak jak jest to zaplanowane, to Myszka wejdzie na jej miejsce, czyli pojedzie na DT do Warszawy pod opiekę Sznaucerów w Potrzebie!!! :multi: :loveu: Trzymajcie proszę mocno kciuki, oby wszystko dobrze się potoczyło! :kciuki::kciuki::kciuki: :)[/QUOTE]

:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: - niech się poszczęści Myszce malutkiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Myszka juz na fb, bardzo prosze o udostepnianie:

[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=667965649923237&set=a.667965539923248.1073741848.100001294245674&type=1&theater[/URL][/QUOTE]
Jestem na zaproszenie, bedę udostepniać.

Link to comment
Share on other sites

No raczej się uda, albo nie, NA PEWNO się uda.Ja jestem optymistka :)
A chciałam się jeszcze dopytać, oczywiście to nic nie zmienia.Ona jest minik?Ile może mieć lat?Czy wykazuje jakieś objawy chorobowe?Pytam , bo lubię być przygotowana.Daje się brać na ręce?

Link to comment
Share on other sites

zaglądam, myślę sobie, że dobrze by było napisać do małejwaszki ale ona już tu jest :) :) i jak zwykle niezawodna:):)

jeśli będzie potrzeba pieniędzy to na pewno postaram się coś wyskrobać na tę staruszeńkę.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Jestem na zaproszenie, bedę udostepniać.[/QUOTE]

[quote name='Paja']Jestem na zaproszenie[/QUOTE]

[quote name='milagros19853201']moge wspomoc jedynioe malenka 5 zl deklaracja stala[/QUOTE]

[quote name='margoth137']jestem u małej na fb, co za nieszczęście:([/QUOTE]

[quote name='Figunia']Śliczna ta Babunia.
Oby zdarzył się cud i szybko wyszła ze schronu![/QUOTE]

[quote name='natie']zaglądam, myślę sobie, że dobrze by było napisać do małejwaszki ale ona już tu jest :) :) i jak zwykle niezawodna:):)

jeśli będzie potrzeba pieniędzy to na pewno postaram się coś wyskrobać na tę staruszeńkę.....[/QUOTE]

Dziękuję cioteczki, że jesteście u babuni! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...