Jump to content
Dogomania

mój TOFIK - Fisio najkochańszy pobiegł za TM do zobaczenia Majuchu


Kejciu

Recommended Posts

[quote name='inka33']Dzięki! :oops:

Widzę, że kejciu już ma inny, więc może ktoś inny się skusi... :roll:[/QUOTE]

Ten co mam zrobiła na początku Marysia O.
Ja chętnie się tym nowym poczęstuję ale w domu nie miałam wczoraj internetu a w pracy mi się nie wyświetla :(
więc muszę pobawić się tym dzisiaj wieczorem dopiero

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Ten co mam zrobiła na początku Marysia O.
Ja chętnie się tym nowym poczęstuję ale w domu nie miałam wczoraj internetu a w pracy mi się nie wyświetla :(
więc muszę pobawić się tym dzisiaj wieczorem dopiero[/QUOTE]
Jakoś mi się on wcześniej nie rzucił w oczy poprostu, że go masz... :oops:
Jakoś mi się zlał z Ziutkowym ogłoszeniowym... :roll:

Miej sobie na zdrowie, który wolisz, ja nie chcę narzucać Ci swojej woli. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Dzięki! :oops:

Widzę, że kejciu już ma inny, więc może ktoś inny się skusi... :roll:[/QUOTE]
Ja kiedyś, próbowałam wkleić drugi banerek(ten mój ma wartość sentymentalną) ale ... coś nie daję rady!... ten z Jasią ma chyba za długi link:hmmmm: może teraz coś się zmieniło? Toffiś i Jasia ... ładnie by wygladali razem, prawda?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Zaglądam do synusia, jak zwykle po cichutku :)[/QUOTE]

no nie jak zwykle po cichutku - bo zdarza Ci się też w REALU :)

[quote name='inka33']Jakoś mi się on wcześniej nie rzucił w oczy poprostu, że go masz... :oops:
Jakoś mi się zlał z Ziutkowym ogłoszeniowym... :roll:

Miej sobie na zdrowie, który wolisz, ja nie chcę narzucać Ci swojej woli. :p[/QUOTE]

Podmienię :) niech będzie nowy :)wczoraj nie logowałam się w domku więc jeszcze nie udało mi się tego zrobić :)

[quote name='anica']Ja kiedyś, próbowałam wkleić drugi banerek(ten mój ma wartość sentymentalną) ale ... coś nie daję rady!... ten z Jasią ma chyba za długi link:hmmmm: może teraz coś się zmieniło? Toffiś i Jasia ... ładnie by wygladali razem, prawda?;)[/QUOTE]


Wątek Jasi dodałam do subskrybcji i jak znajdę chwilkę poczytam :)
napewno by do siebie pasowali :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Ja kiedyś, próbowałam wkleić drugi banerek(ten mój ma wartość sentymentalną) ale ... coś nie daję rady!... ten z Jasią ma chyba za długi link:hmmmm: może teraz coś się zmieniło? Toffiś i Jasia ... ładnie by wygladali razem, prawda?;)[/QUOTE]
Wysłałam Ci instrukcję do wypróbowania. ;)

[quote name='kejciu']Podmienię :) niech będzie nowy :)wczoraj nie logowałam się w domku więc jeszcze nie udało mi się tego zrobić :)[/QUOTE]
Na zdrowie! ;)

[quote name='kejciu']Wątek Jasi dodałam do subskrybcji i jak znajdę chwilkę poczytam :)
napewno by do siebie pasowali :):):)[/QUOTE]
Może się uda... :p

Link to comment
Share on other sites

Inka33 - udało się :) bardzo dziękuję :loveu:

Tofik dzisiaj po raz drugi ( gdy ja słyszałam ) zaszczekał!
Głos jak dzwon!

Podleciał do nas na psiej łączce piesek Maciuś - nasz sąsiad - ale Tofik pierwszy raz dzisiaj się z nim wąchał - no i obszczekał sąsiada :):):)

Potem byliśmy u kotków zwabieni pilnym telefonem z lecznicy w konkretnym celu - o którym jutro się wszyscy dowiecie :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']... chciałam się pochwalić ale... mam niepodlinkowane:hmmmm: będę kombinować dalej![/QUOTE]

[quote name='inka33']Już masz dobrze! :klacz:
Teraz możesz sobie wywalić kropki, jeśli chcesz. :)[/QUOTE]



Bardzo dziękuję Dziewczyny :)
ale u nas burza!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj podczas spaceru z Tofikiem zadzwoniono do mnie z lecznicy że jest problem.
Dzień wcześniej trafił do Centrum Zdrowia Zwierząt kot. Zupełnie nie radził sobie z otoczeniem pacjentów i kociaków które szukają domu.
Cały dzień siedział za lodówką i bał się wyjść. Oczywiście decyzja była jedna :)
Od razu wzięłam Tofika pod pachę i do lecznicy :) powąchali się i nic się nie działo :-) dzisiaj Bury - bo takie dostał imię zawitał do nas :)

poniżej fragment z FB Lecznicy:


[COLOR=#333333][FONT=Helvetica]Szukamy domu dla pięknego burego kocura!!!

Wczoraj, w dość nietypowy sposób, staliśmy się posiadaczami dorosłego, zadbanego, wykastrowanego ,pręgowanego kocura, w wieku 3-4 lat. Przyniosła go nam pani, twierdząc,że od jakiegoś czasu błąka się pod jej blokiem na nowodworskim os.Pólko, a ponieważ ona ma kota, który na jego widok syczy, przyniosła go do nas.
Kocur okazał się zdrowy i zadbany, dodatkowo na szyi miał ślad po obroży. Możliwe, ze komuś uciekł, albo ktoś się go pozbył. Poprosiliśmy, żeby kota odwieźć w miejsce, gdzie został znaleziony, bo ktoś go może szukać, pani na to przystała, wyszła z lecznicy i odjechała. Po 2 minutach kot wszedł do poczekalni, miaucząc przeraźliwie... szanownej pani nie chciało się kotka odstawić w jego miejsce lub poszukać domu. Podrzucić weterynarzom zawsze można...
Tak czy owak szukamy domu dla tego kocura!
Jest przyjazny, ale boi się innych kotów, raczej typ samotnika, lubi siedzieć na kolanach i nawet trochę mruczy, powoli się oswaja z lecznicą.
Jeśli komuś zaginął taki kocur, albo chciałby się nim zaopiekować, prosimy o kontakt i udostępnianie!
22 775 44 45
[COLOR=gray] — w [URL="https://www.facebook.com/CentrumWet?ref=stream"]Centrum Zdrowia Zwierząt Marta i Dariusz Traczyk[/URL]


A tu już u mnie:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/1122/c9367ba11284ca36med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Cudo Bury! Ech, gdyby nie Helena i niechęć Burego do kotów... Myślę, że warto wywiesić ogłoszenia papierowe na tym osiedlu. Mogę pomóc rozwieszać w poniedziałek ;)
A Tofiś jaki mądraliński, że na sąsiada naszczekał, a na Burego nie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Cudo Bury! Ech, gdyby nie Helena i niechęć Burego do kotów... Myślę, że warto wywiesić ogłoszenia papierowe na tym osiedlu. Mogę pomóc rozwieszać w poniedziałek ;)
A Tofiś jaki mądraliński, że na sąsiada naszczekał, a na Burego nie :)[/QUOTE]

Bury to kastrat - a sąsiad nie :D i wydaje mi się że ten piesek przed lecznicą kiedy Tofik pierwszy raz zaszczekał też miał jajeczka :D ale pewna na 100% nie jestem :)

Dr Marta zadzwoniła do znajomej kociary z pólka - kojarzy tego kota - trzymał się z dala od innych, dostawał łomot.... kręcił się już jakiś czas więc....najprawdopodobniej akcja wakacje?

Link to comment
Share on other sites

No, to Kasia ma kota... ;):), jak moja koleżanka, która adoptowała od doktorów Czarusia i Żmijkę i teraz o niczym nie opowiada, tylko o tym, że ma kota :). Śliczny jest ten dachowiec i taki leniwiec z niego na tym zdjęciu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...