Jump to content
Dogomania

Jestem Kiara wyrwana z Olkusza.................pomóż mi.................


MALWA

Recommended Posts

[quote name='baster i lusi']Malwuś jeśli nad sunią opiekę przejęła fundacja nie może ona skorzystać z dofinansowania na sterylkę.Bo takie są ustalenia Akcji Sterylizacja że fundacyjnych nie dofinansowują..[/QUOTE]

Kurcze, szkoda, ze nie można.

Dziekuję za informację.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Potwierdzam wplate na konto Fundacji dla Kiary w wys.[B] 410 zl.[/B] od MALWA, rownoczesnie podaje wydatki na Kiare,
fa 8/03/14 z dnia 18.03.14. leczenie ucha [B]194 zl.[/B] fa 17/03/14 z dnia 19.03.14. sterylizacja koszt [B]200 zl. [/B]oczekuje tez od Marty kosztow za hotelowanie odrebne dla Kiary, bo na chwile obecna jest rachunek na laczna kwote, a w wypadku Kiary musi byc odzielnie, takze koszty weterynaryjne pozostale ktore tez mam lacznie na wieciej psow ktore sa u Marty, gdyby koszty trzeba przedlozyc w sadzie, w co raczej nie wierze.[/QUOTE]

Dziękuję za informację, zaraz wpisuję w wydatkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='złośnica93']Jestem na zaproszenie :) Odwiedzam i wspieram (na razie tylko duchowo).[/QUOTE]

[quote name='free']witam...niestety mam ogrom problemow ze swoimi podopiecznymi...pomocy prawie 0 ;( kocham najbardziej wł.ta rasę....ale z bolem muszę odmowic wsparcia finansowego. Przepraszam ;([/QUOTE]

[quote name='Mazowszanka2']Finansowo nie dam rady, ale kibicuję suni.[/QUOTE]


Dziękuję za przybycie do Kiary !

Link to comment
Share on other sites

Zebrana do tej pory kwota 410 zł, przekazana wczoraj na rzecz Fundacji idzie na:

- sterylkę 200 zł,
- karmę 120 zł,
- dojazdy do weta na wizyty związane z leczniem ucha 80 zł,

łączne wydatki na KIarę to 400 zł.


Z kwoty 410 zł zostaje obecnie KIarze 10 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']podeślę 20 zł dla młodej, proszę o nr konta :)[/QUOTE]

Dziękuję, zaraz wysyłam konto Fundacji.

[quote name='konfirm13']Jestem na zaproszenie. Póki co - wesprę chociaż duchowo. Wątek zapisuję :)[/QUOTE]


Witam na wątku !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Potwierdzam wplate na konto Fundacji dla Kiary w wys.[B] 410 zl.[/B] od MALWA, rownoczesnie podaje wydatki na Kiare,
fa 8/03/14 z dnia 18.03.14. leczenie ucha [B]194 zl.[/B] fa 17/03/14 z dnia 19.03.14. sterylizacja koszt [B]200 zl. [/B]oczekuje tez od Marty kosztow za hotelowanie odrebne dla Kiary, bo na chwile obecna jest rachunek na laczna kwote, a w wypadku Kiary musi byc odzielnie, takze koszty weterynaryjne pozostale ktore tez mam lacznie na wieciej psow ktore sa u Marty, gdyby koszty trzeba przedlozyc w sadzie, w co raczej nie wierze.[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']co tam u ślicznej sunii?[/QUOTE]

Najnowsze informacje w poście j.w.

Kiara czuje się dobrze po operacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...