Jump to content
Dogomania

Jestem Kiara wyrwana z Olkusza.................pomóż mi.................


MALWA

Recommended Posts

[quote name='Alla Chrzanowska']Kiara jest taka piękna i mądra. Nie mogę przejść obojętnie nad jej losem. Więcej nie mogę, ale [B]od kwietnia deklaruję 20,00 zł stałej [/B]dla Dziewczynki. Oby nie była potrzebna, bo Kiara zasługuje na najlepszy domek, ale wiem, jak to bywa, ale bezczelnie poproszę o zajrzenie na wątek mego podopiecznego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250578-Jaś-słodziak-w-typie-doga-szuka-domu-SDA[/URL][/QUOTE]

Pięknie dziękuję, zapisuję deklarację.

I idę na wątek Jasia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

otrzymalam info od Marty ze z Kaira sa problemy, jakas nieproszona osoba zglosila ze Kara jest jej psem. Poniewaz okres kwarantanny dla Kary minal juz zapewne jak byla w przybytku w Olkuszu, wiec mozna ja sterylizowac a co do oddania jej byle rozmnazaczce, nie ma mowy, musi dochodzic swoich praw w sadzie. Jestem z Marta w Kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']otrzymalam info od Marty ze z Kaira sa problemy, jakas nieproszona osoba zglosila ze Kara jest jej psem. Poniewaz okres kwarantanny dla Kary minal juz zapewne jak byla w przybytku w Olkuszu, wiec mozna ja sterylizowac a co do oddania jej byle rozmnazaczce, nie ma mowy, musi dochodzic swoich praw w sadzie. Jestem z Marta w Kontakcie.[/QUOTE]


a ma jakieś dokumenty poświadczające, że to jej pies?
szukała jej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']a ma jakieś dokumenty poświadczające, że to jej pies?
szukała jej?[/QUOTE]
przez telefon twierdzila ze ma, po czym uslyszala ze musi zwrocic koszty leczenia i pobytu w hotelu a jest tego okolo 2 tys. odpowiedziala ze zaplaci i odda sprawe do sadu. Suka jest wyeksploatowana, a ona wlasnie ja pokryla i bedzie dochodzic odszkodowanie i takie tam ble,ble,ble.
1. Suka byla w pseudoschronisku.
2. Nie wiadomo kto ja wylapal i gdzie.
3. po okresie 2 tygodni psy mozna sterylizowac/kastrowac.
4. Jak mogla byc pokryta skoro do Marty przyszla z cieczka.
5. Na wszelki wypadek szykujemy zabezpieczenia, ktore sa proste, bez zadnych kombinacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Sliczna sunia, ciesze sie , ze trafila do Lupusa. Byłam tam, to wspaniałe miejsce i ludzie.
Bardzo chcialabym pomóc finansowo, ale w tym miesiacu to niestety niemozliwe.
Zobacze, jak bedzie wyglądał kwiecien.[/QUOTE]

Dziękuję za przybycie do suni !

Link to comment
Share on other sites

[B][U]Przychodzę z wieściami:[/U][/B]

Formalną opiekę nad Kiarą objęła Fundacja Pro Animals Na Pomoc Zwierzętom, i od tej chwili pieniądze na Kiarę proszę wpłacać na konto Fundacji.

Zaraz wkleję konto do pierwszego postu.

Osoby, które tu deklarowały wpłaty, a do tej pory nie wpłaciły, proszę, by wpłaciły bezpośrednio na rzecz Fundacji z dopiskiem [U][B]"dla amstafki Kiary".[/B][/U]

Zebrane do tej pory pieniądze w kwocie 380 zł przelewam na rzecz Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam wplate na konto Fundacji dla Kiary w wys.[B] 410 zl.[/B] od MALWA, rownoczesnie podaje wydatki na Kiare,
fa 8/03/14 z dnia 18.03.14. leczenie ucha [B]194 zl.[/B] fa 17/03/14 z dnia 19.03.14. sterylizacja koszt [B]200 zl. [/B]oczekuje tez od Marty kosztow za hotelowanie odrebne dla Kiary, bo na chwile obecna jest rachunek na laczna kwote, a w wypadku Kiary musi byc odzielnie, takze koszty weterynaryjne pozostale ktore tez mam lacznie na wieciej psow ktore sa u Marty, gdyby koszty trzeba przedlozyc w sadzie, w co raczej nie wierze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...