Jump to content
Dogomania

Jestem Kiara wyrwana z Olkusza.................pomóż mi.................


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE][quote name='Ada-jeje']
oczekuje tez od Marty kosztow za hotelowanie odrebne dla Kiary, bo na chwile obecna jest rachunek na laczna kwote, a w wypadku Kiary musi byc odzielnie, takze koszty weterynaryjne pozostale ktore tez mam lacznie na wieciej psow ktore sa u Marty, gdyby koszty trzeba przedlozyc w sadzie, w co raczej nie wierze.[/QUOTE]

troszke mnie zdziwiło to stwierdzenie o KOSZTACH HOTELOWANIA, bo myślałam ze Kiara jest u Marty na bdt - za karmę i weta (info z 1 postu).No chyba, ze to o tę karmę chodzi albo ze wzgledu na tą niby włascicielkę co sobie "rości prawa do suni" coś sie zmieniło ...???

odzywała sie jeszcze???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77'][QUOTE]

troszke mnie zdziwiło to stwierdzenie o KOSZTACH HOTELOWANIA, bo myślałam ze Kiara jest u Marty na bdt - za karmę i weta (info z 1 postu).No chyba, ze to o tę karmę chodzi albo [B]ze wzgledu na tą niby włascicielkę co sobie "rości prawa do suni" coś sie zmieniło ...???[/B]
odzywała sie jeszcze???[/QUOTE]
zmienilo sie ze wzgledu na wlascicielke, ktora rosci sobie prawa do suni, i dlatego wszystko uleglo zmianie, musza byc rachunki, na faktyczne wydatki. Dla takiej baby Marta nie bedzie zadnym BDT, bo i dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie- niestety ni mogę finansowo:oops:
Ale jeśli potrzebujecie ogłoszeń dla suni to chętnie pomogę- potrzebuję tylko tekstu, zdjęć i namiaru na kogoś kto odbierać będzie telefony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Ciocie, jestem zszokowana, opiekowalam sie wirtualnie Szepardem ze Schroniska w Lodzi i okazuje sie, ze wplacalam pieniadze dla naciagaczy. Czy ktos wiecej wie o tej sprawie?[/QUOTE]

A to chyba watek pomylony, bo wpis nie dotyczy Kiary...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan']Jestem na zaproszenie- niestety ni mogę finansowo:oops:
Ale jeśli potrzebujecie ogłoszeń dla suni to chętnie pomogę- potrzebuję tylko tekstu, zdjęć i namiaru na kogoś kto odbierać będzie telefony[/QUOTE]

Witaj,

dziękuję za przybycie.

Dziękuję za chęć zrobienia ogłoszeń. W razie czego będę pamiętała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Odwiedzam sunie, ale jestem bez kasy (praktycznie cały czas), może coś wyskrobie po wypłacie, ale niestety nie stałą....[/QUOTE]

[quote name='ajw']Dziękuję za zaproszenie. Finansowo nie wspomgę, ale duchowo tak ;) trzymam kciuki za sunię!![/QUOTE]

Dziękuję za przybycie do nas !

Link to comment
Share on other sites

Muszę wysłać pieniądze ,żeby wesprzeć ciężko chorego psiaczka :( któremu kibicuję od początku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238661-EUTANAZJA-czy-to-jedyne-rozwi%C4%85zanie-Psie-dziecko-czeka-na-pomoc!!!/page24[/url]
Przykro mi ale nie dam rady wesprzeć Kiary :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...