Jump to content
Dogomania

Jestem Kiara wyrwana z Olkusza.................pomóż mi.................


MALWA

Recommended Posts

Ustaliłam z hotelikiem, że Kiara jest tam od 2 marca 2014r.


Na chwilę obecną koszty do zwrotu za marzec to 200 zł - za jedzenie 120 zł i 80 zł za dojazdy do weta, jeżeli leczenie ucha zamknie się w 4 wizytach.

Potrzebujemy 180 - 200 zł na sterylkę. Wcześniej baster i lusi pisała, zę moze zwrócić się do Skarbonki Sterylkowej o dofinansowanie zabiegu. To byłaby duża pomoc dla Kiary, bo wprawdzie teraz juz ma 380zł, ale zaraz zostanie z tego połowa, a to starczy już tylko na kwiecień.

Kiara była ogłaszana na FB, ale dowiedziałam się, ze nic z tego konkretnego i dobrego nie wynikło.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gluchypies']Dziękuję za wieści, miło czytać, że Kiara to taka księżniczka :)

Nie znam się na tej rasie - ile one potrzebują ruchu na co dzień? Czy są bardzo energiczne?[/QUOTE]

Ja niestety znam tylko teriery, małe teriery..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Malwuś jestem deklarowiczem Akcja Sterylizacja.Może mają jeszcze fundusze więc bym ją zgłosiła. Tylko potrzebuję dane gdzie i za ile .Może choć część kosztów by zwrócono za sterylkę.
Jednorazowo jakiś grosik przeleję.[/QUOTE]

Czy mogę prosić o zgłoszenie Kiary do dofinansowania sterylizacji?

Koszt sterylki około 180 - 200 zł. Okazuje sie, zę fundacja tego kosztu nie sfinansuje.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']No właśnie mam kogoś na oku, tylko najpierw muszę wiedzieć, ile ona by potrzebowała możliwości na wyładowanie energii... Chyba, że nie potrzebuje aż tak dużo.[/QUOTE]

A ta osoba, którą "masz na oku" to jakaś wiekowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']A ta osoba, którą "masz na oku" to jakaś wiekowa?[/QUOTE]

Taka 63 lata około :) Ale na spacery z poprzednimi psami zawsze chodziła długie ok. godziny. I chodzić chce. Ale już jakieś tam bieganie czy psie sporty raczej nie wchodzą w grę. Dlatego zanim wogóle zapytam, czy byłaby zainteresowana Kirą muszę wiedzieć, czy Kira by się nadawała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']banerek jeszcze raz

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251824-Jestem-Kiara-wyrwana-z-Olkusza-pomóż-mi"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FWlv8s5gBDE/UysMze_YXJI/AAAAAAAAAxU/PRcvDFuu2RA/w300-h100-no/K.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


Dziewczyny częstujcie się banerkiem, trzeba tu zwołać jak najwięcej ludków.

Ja niestety nie mogę go wkleić do siebie do sygnatury, bo mam za mało miejsca, nawet jeśli wyrzucę z niej jeden z tych co mam teraz........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Taka 63 lata około :) Ale na spacery z poprzednimi psami zawsze chodziła długie ok. godziny. I chodzić chce. Ale już jakieś tam bieganie czy psie sporty raczej nie wchodzą w grę. Dlatego zanim wogóle zapytam, czy byłaby zainteresowana Kirą muszę wiedzieć, czy Kira by się nadawała.[/QUOTE]

Rozumiem, pomyśłałam o kimś znacznie starszym lub chorym, kto za dużo nei moze sie ruszać.

Zaraz napiszę do hoteliku i ustalę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Rozumiem, pomyśłałam o kimś znacznie starszym lub chorym, kto za dużo nei moze sie ruszać.

Zaraz napiszę do hoteliku i ustalę.[/QUOTE]

Nie, nie. Tak nie jest. Do tego czytam, że Kiara jest bardzo spokojna, zrównoważona i do psów i do ludzi, to myślę, że by się dla niej nadała. Nie wiem też, czy ta osoba nie miałaby jakichś obiekcji co do rasy Kiary. Ale podpytać nie zaszkodzi, jak już będę wiedziała, co z jej temperamentem. W każdym razie ta pani zawsze miała sunie owczarki, które bardzo kochała, spały na kanapie i miały troskliwą opiekę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Czy mogę prosić o zgłoszenie Kiary do dofinansowania sterylizacji?

Koszt sterylki około 180 - 200 zł. Okazuje sie, zę fundacja tego kosztu nie sfinansuje.........[/QUOTE]
Malwuś zgłosiłam sunię.Czekam na odpowiedż czy są jeszcze fundusze i zgodę czy dofinansuję sterylkę.

[quote name='baster i lusi']Nieśmiało zapytam czy mogę zgłosić tą sunię .Jestem deklarowiczem ale będę wdzięczna nawet za częściowy zwrot kosztów.
Kopiuję z wątku.
[B][SIZE=3]
Kilka dni temu z "cudownego miejsca" o nazwie Olkusz została zabrana interwencyjnie suczka amstafka, kóra była w cieczce.

Suka została umieszczona w boksie wraz z samcem............można się tylko domyślać do czego to umieszczenie mogło doprowadzić...........
[/SIZE][/B]Wątek suni ;[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251824-Jestem-Kiara-wyrwana-z-Olkusza-pom%C3%B3%C5%BC-mi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251824-Jestem-Kiara-wyrwana-z-Olkusza-pomóż-mi[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Nie, nie. Tak nie jest. Do tego czytam, że Kiara jest bardzo spokojna, zrównoważona i do psów i do ludzi, to myślę, że by się dla niej nadała. Nie wiem też, czy ta osoba nie miałaby jakichś obiekcji co do rasy Kiary. Ale podpytać nie zaszkodzi, jak już będę wiedziała, co z jej temperamentem. W każdym razie ta pani zawsze miała sunie owczarki, które bardzo kochała, spały na kanapie i miały troskliwą opiekę.[/QUOTE]
Wiem że te psiaki budzą respekt ale ja babcia się do nich przekonałam i mam takie dwie ,,mordercze" paszcze i nie widzę teraz innego psiaka obok mnie.Kto raz pokocha bullowatego ten już nigdy nie przestanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Malwuś zgłosiłam sunię.Czekam na odpowiedż czy są jeszcze fundusze i zgodę czy dofinansuję sterylkę.[/QUOTE]

Dziękuję pięknie!

[quote name='baster i lusi']Wiem że te psiaki budzą respekt ale ja babcia się do nich przekonałam i mam takie dwie ,,mordercze" paszcze i nie widzę teraz innego psiaka obok mnie.Kto raz pokocha bullowatego ten już nigdy nie przestanie.[/QUOTE]


Jak widzę takie paszcze, to przechodzę na drugą stronę ulicy, w przeciweństwie do mojego teriera westa, który kocha wszystkie psiurki.


[quote name='gluchypies']Mi się bardzo podobają takie psy :)

Niestety, dowiedziałam się już, że ta pani którą miałam na oku chce kudłatego psa :([/QUOTE]


Szkoda, ze kudłatego. Pytanie do hoteliku juz poszło.

Kurcze nawet przez moment pomyśłałam, ze może coś z tego będzie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']

Jak widzę takie paszcze, to przechodzę na drugą stronę ulicy, w przeciweństwie do mojego teriera westa, który kocha wszystkie psiurki.


Szkoda, ze kudłatego. Pytanie do hoteliku juz poszło.

Kurcze nawet przez moment pomyśłałam, ze może coś z tego będzie ?[/QUOTE]

No szkoda :( :( ale na siłę jej nie wcisnę innego psa :(

Wiesz, z tym przechodzeniem na drugą stronę ulicy, to zawsze się dziwiłam ludziom. Że bez przesady itd. Czasem widziałam, jak ludzie uciekali przede mną gdy szłam z bokserem... Ale... Teraz myślę, że ludzie mają różnie wychowane psy. I lepiej być ostrożnym. Więc jak ktoś się boi, to rozsądniej jest przejść dalej takiego psa. Różnie bywa.

Ja się nie boję, ale też uważam i staram się hamować swoje zapędy i nie patrzeć takim psom w oczy na przykład. Po co mam drażnić psa.

Link to comment
Share on other sites

[U]Mam odpowiedź z hoteliku w sprawie Kiary:[/U]

"Kiara to bardzo spokojna pieszczocha, wiec spokojnie może iść do ludzi normalnie aktywnych a nie wyczynowo :-)
ona nawet koty moje ignoruje w domu"..

Coraz bardziej podoba mi się ta suńka. Szkoda tylko, ze taki kochany pies trafił wcześniej do
schronu..............

Link to comment
Share on other sites

Kiara jest taka piękna i mądra. Nie mogę przejść obojętnie nad jej losem. Więcej nie mogę, ale [B]od kwietnia deklaruję 20,00 zł stałej [/B]dla Dziewczynki. Oby nie była potrzebna, bo Kiara zasługuje na najlepszy domek, ale wiem, jak to bywa, ale bezczelnie poproszę o zajrzenie na wątek mego podopiecznego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250578-Ja%C5%9B-s%C5%82odziak-w-typie-doga-szuka-domu-SDA[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...