Jump to content
Dogomania

Ma dom!Labus z Sosnowca -trzymajmy mocno kciuki!


Nadziejka

Recommended Posts

I ja się cieszę, że Lary (ładne imię dostał) bezpiecznie wylądował w schronisku. Schronisko to nie dom, ale Sosnowieckie jest dobre, tam się dba o zwierzęta, jest wolontariat i z pewnością jest to bezpieczne miejsce. Lary jest bardzo ładny i młodziutki i jeśli nawet nikt go nie szuka to na pewno znajdzie szybko fajny dom, który otoczy go odpowiedzialną opieką. Będę mu kibicować

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bric-a-brac'][B]Jak to dobrze, że są lepsze schrony z aktywnymi wolontariuszami [/B]:) Gosiu, pewnie możecie w schronie sprawdzić czy chłopak ma chipa?

Nie wiem, mi on na laba wygląda bardzo chudo, nie liczyłabym że jest czyjś... oby był, ale...[/QUOTE]

Też czytam i o tym samym myślę.

Link to comment
Share on other sites

Tak kochane moje tak :buzi:dziekuje dziekuje za ten cudzik , bo przeciez samemu się nic nie zdziała ...
chudzinek jest , ja myslalam ze jest starszym pisiuniem
jak widze jego od ranka :iloveyou: jaki bezpieczny :iloveyou: to mi się serducho raduje :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Myślalam, że labuś już na stronie schroniska ale jeszcze go tam nie ma [URL]http://www.schronisko.sosnowiec.pl/index.php?id=3[/URL]
Za to znalazlam taką informację :

"Od 1 stycznia 2012 roku każde zwierze schroniskowe podlega obowiązkowej kastracji/sterylizacji. Jeżeli stan zdrowia lub inne względy nie pozwolą na wykonanie zabiegu w schronisku właściciel otrzyma bezpłatny talon na wykonanie zabiegu we wskazanej lecznicy. Warunkiem adopcji jest pisemna zgoda na zabieg i zobowiązanie wykonania go do 30 dni od daty adopcji.

UWAGA -wszystkie zwierząta opuszczające schronisko są zaczipowane - posiadają wszczepiony pod skórę mikroczip. Oznacza to, że w przypadku zagubienia lub porzucenia - identyfikacja zwierzęcia i odnalezienie właściciela będą bardzo ułatwione."

Myślę, że to naprawdę dobre schronisko.

Labek na fb - udostępniajcie.
[url]https://www.facebook.com/zlotypies[/url]

Edited by barb
dodanie linku
Link to comment
Share on other sites

Tak to prawda psy dostają czipy od razu w dniu przyjęcia, ewentualnie jeśli przyjęcie jest po 13 to dnia następnego. Wszystkie psy są kastrowane, chyba, że z przyczyn medycznych nie można przeprowadzić zabiegu ale to zdarza się bardzo rzadko.

W sobotę jak zrobimy mu jakieś sensowne fotki to go wrzucę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Tak to prawda psy dostają czipy od razu w dniu przyjęcia, ewentualnie jeśli przyjęcie jest po 13 to dnia następnego. Wszystkie psy są kastrowane, chyba, że z przyczyn medycznych nie można przeprowadzić zabiegu ale to zdarza się bardzo rzadko.

W sobotę jak zrobimy mu jakieś sensowne fotki to go wrzucę:)[/QUOTE]
Jak to fajnie coś takiego tu czytać :)

Link to comment
Share on other sites

Widzę że psisko już bezpieczne :) Nie udało mi się skontaktować z moją Anią i nie mam nr tel do labkowej fundacji , ale jak tylko otrzymam podam Ci Ewciu .
Ładne imię mu wybraliście :)

No i muszę to napisać - z całego serca zazdroszczę że są takie schroniska , gdzie jak pies trafia ludzie się cieszą ,że w końcu jest bezpieczny i nie odchodzi od zmysłów co zrobić żeby pies nie trafił do schronu .
Brawo Sosnowiec :) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']No i muszę to napisać - z całego serca zazdroszczę że są takie schroniska , gdzie jak pies trafia ludzie się cieszą ,że w końcu jest bezpieczny i nie odchodzi od zmysłów co zrobić żeby pies nie trafił do schronu .
Brawo Sosnowiec :) .[/QUOTE]
Podpisuję się! Właśnie obejrzałam kilka filmików o sosnowieckim wolontariacie ( [url]http://www.youtube.com/user/wolontariuszsc[/url] ) i aż się łza zakręciła. Wzór do naśladowania!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Widzę że psisko już bezpieczne :) Nie udało mi się skontaktować z moją Anią i nie mam nr tel do labkowej fundacji , ale jak tylko otrzymam podam Ci Ewciu .
Ładne imię mu wybraliście :)

No i muszę to napisać - z całego serca zazdroszczę że są takie schroniska , gdzie jak pies trafia ludzie się cieszą ,że w końcu jest bezpieczny i nie odchodzi od zmysłów co zrobić żeby pies nie trafił do schronu .
Brawo Sosnowiec :) .[/QUOTE]

Ja też podziwiam takie schroniska.
Nr tel jest na stronie labkowej fundacji [url]www.fundacjaprima.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...