Jump to content
Dogomania

Dexter - owca w czarnym psim futrze ^^


Baski_Kropka

Recommended Posts

[quote name='Baski_Kropka']Dzięki! Strasznie się ciesze, bo poprzednią straciłyśmy dość nagle. Nie wiedziałyśmy, że się zadłużyli i w pewien piękny poniedziałkowy ranek wyprosiła nas z salonu ochrona i kazała salon zamknąć. Tym oto sposobem stałam się bezrobotną :D



Dzięki Baski był jedyny w swoim rodzaju mój pierwszy pies <3

Eee, ja szukałam zajęcia dla Dexa nie po to żeby się pokazać, a po to żeby nabrał pewności siebie, żeby popracować nad wspólną relacją i poprawić naszą współpracę :)
Nie myślę o tym na zasadzie jeżdżenia na zawody i zdobywania podium. Chociaż nie mogę tego wykluczyć... przecież zawody to fajne przeżycie wzmacniające relacje, nowa sytuacja i wyzwanie do pokonania :)
[/QUOTE]
Przecież wiem, dlatego pisałam półżartem. :)
Mówię, fajnie, że coś robicie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']super :cool3: w takich sklepach zawsze przysługują zniżki pracownicze :evil_lol:[/QUOTE]
Podejrzewam, że nawet z duuuużym rabatem nie będzie mnie stać na tamte rzeczy xD
[quote name='Onomato-Peja']Przecież wiem, dlatego pisałam półżartem. :)
Mówię, fajnie, że coś robicie. ;)[/QUOTE]
Wiem wieem :P Ale czułam się zobligowana jednak to rozjaśnić :P
[QUOTE=makot'a;22278560]Witam się u Dextera i Pańci :)[/QUOTE]
Czeeeść :D


Dex od 12 leży w sypialni i się nie rusza nawet z miejsca. Wyjątkowo paskudną burzę mieliśmy dzisiaj... i w sumie cały czas gdzieś krąży po okolicy... :/

Link to comment
Share on other sites

Mnie burze nie cieszą, dzisiaj będzie cały dzień lało, a ja idę na spotkanie w pracy po umowę i jakieś zebranie. Mam nadzieje, ze nie zmoknę jak kura.
Musze porządnie poczytać co m idają do podpisania, bo jest odpowiedzialność majątkowa...

Dziekuje za gratki. Mam nadzieje, ze będzie się dobrze pracowało i zespół będzie wporządku :)

A tu kilka zdjęć starszych :)

Dex dogomaniuje razem ze mną :)
[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/p417x417/10382407_691419230893264_2528061521487186172_o.jpg[/IMG]

Na działce super bawił się z Olim <3
[IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10507070_691419697559884_4079774508946140597_o.jpg[/IMG]

A potem razem z Kropką pilnowali kanapy co by nikt nie zajął :P
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t31.0-8/s960x960/10355636_691420064226514_5649301094415616037_o.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Umowa od wczoraj :cool1:
Bardzo wszystkim dziękuje za gratki, ale cieszyć się będę za 3 msc jak dostane już stałą umowę :P

Dzisiaj Dexiaty wymiatał na agi, bo szereg szybki skakaliśmy. Szybko pieknie i bez kombinatorstwa skakał, ale oczywiście jak to on szybciutko jego zainteresowanie spadało.

Cały czas kombinuje jak by tu jednak tą jego uwagę bardziej przekierować na moją osobę, ale wychodzi na to, ze najlepiej będzie robić kruciutkie mega super oh i ah sesje i pomalutku stopniowo je wydłużać i dalej szlifować kontakt wzrokowy.

Wczoraj sobie pod domem na hopsałce ósemeczki kręciliśmy, dzisiaj rano przed pracą ćwiczyłam z nim komendy słowne, bez pokazywania i odsyłanie do celu i fałnie nam idzie :) Pod warunkiem małych rozproszeń.

P.S. Dex zamordował nornice, dopadł ją gdzieś pod płotem jak rozkładałyśmy tor :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']
P.S. Dex zamordował nornice, dopadł ją gdzieś pod płotem jak rozkładałyśmy tor :([/QUOTE]
Jak byłam dzieckiem mieliśmy taką sukę w typie Dexa, pamiętam, że zimą zmiażdżyła wróbla kagańcem, przygniotła go do śniegu...
a jak wleciała na pola to złapała mysz, podrzuciła do góry, złapała i połknęła. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...