Jump to content
Dogomania

Onomato-Peja

Members
 • Posts

  4184
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Onomato-Peja last won the day on March 19 2015

Onomato-Peja had the most liked content!

About Onomato-Peja

 • Birthday 03/17/1996

Contact Methods

 • AIM
  8780685

Converted

 • Biography
  .
 • Location
  Gdynia
 • Interests
  wiele
 • Occupation
  .

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Onomato-Peja's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

78

Reputation

 1. Śmiesznie się czyta ten post po 8 latach. :) "Penelopa" vel Rasta, vel Raszpla :D pozdrawia! Co prawda już z wyrwanymi zębami, bez śledziony, z przyszytym żołądkiem, kilkoma bliznami i wybitym pazurem... :) Ale trzyma się jak nowa!
 2. No to Krasna ma kumpla, choć jeszcze się nie poznali.
 3. Na szczęście kupiłam smycz w decathlonie i ta z amorem idzie w odstawkę. :D
 4. Podbijam temat, moja 12 letnia suka ma przepuklinę pachwinową, malutką, weterynarz ją wymacał i powiedział, że nie ma szans, żeby w tym momencie wpadła do przewodu pachwinowego i niczego z nią teraz robić nie będzie. Myślicie, że taka oto mikro przepuklina może zejść jeśli ograniczę suce ruch? Jest ona bardzo aktywnym psiskiem.
 5. Lans to podstawa. Smycz biedroniowa, dokładnie tak, ale wkurza mnie ten amortyzator. Byliśmy z rana w Pruszczu Gdańskim. :)
 6. Raszpla nie uznaje pływania bez panierki. ;) No bo jeszcze by mi piachu do domu nie naniosła i bym sprzątać nie musiała co spacer... No, morze to dobra rzecz, chociaż ja wolę jeziora. :) Mamy nowe ciuchy. B|
 7. O matko, haha. :D Co za błogie spojrzenie. No, bajgle to rasa znana z tuszy. :D Tak jak blabladolki i jamniory, chociaż nie mam pojęcia skąd te predyspozycje u psów typowo myśliwskich i aporterów.
 8. No z mordy to ładna, muszę przyznać, ale ostatnio charakterna... Tak jak nigdy nie atakowała na poważnie, tylko najwyżej straszyła tak na ostatnim spacerze pogryzła Norze ucho o durny patyk. Nie wiem czemu i nie wiem co z tym zrobić, ale dostała takie kuksańce, że byłaby głupia, gdyby chciała to powtórzyć. Ja drażliwa? Ja jestem drażliwa tylko gdy nie mam czekolady pod ręką i gdy do psa muszę mówić 3 razy. :D A dzisiaj spontanicznie pojechaliśmy z Raszplą nad jezioro, babcia się wyszalała. Dzień pełen wrażeń, bo w domu wylądował u nas kot znajomych, na przechowanie do wtorku, Raszpla dostaje ślinotoku, bo siedzi ze mną w pokoju a za drzwiami grasuje czarnuch, zanim go zaatakuje chcę dać mu chwilę, żeby się zaaklimatyzował.
 9. Jeszcze dwa zaległe zdjęcia z poprzedniego spaceru. Spoko laski, można dyskutować u mnie przynajmniej coś się dzieje, bo poza tym to już nic. :D
 10. Dwa komplementy dla Agi jeden dla mnie, czuję się niechciana we własnej galerii. :D Posiadaczka przyjdzie i napisze, ja już nie pamiętam.
 11. No zna, nie zna, ale trochę się opuszcza w umiejętnościach niemniej jednak dałaś mi kopa, żeby wstawiać mniej zdjęć a lepsze. :D Ja przyznaję, że mam fioła na punkcie odchudzania psów, ale możliwe, że to dlatego iż oba psy, które mi się przez życie przewinęły miały problem ze stawami i każdy dodatkowy kilogram pogarszał sprawę. Moje psy są wprost wychudzone, żebra na wierzchu to podstawa. :D Może dlatego, że mi nie wystają, haha. :D A o dziwo nigdy żadnemu żarcia nie żałowałam, tzn jest spacer - jest nagroda w postaci podwójnej porcji a nie ma spaceru - porcja głodowa, czyli standardowa. Aczkolwiek na mokrej suka mi zaczęła tak tyć, że zwątpiłam czy posiada jeszcze jakikolwiek metabolizm. Nie no bajgiel nie jest gruby, te które mi w ręce wpadały to były dwa razy takie... Ale jest przy kości. :D
 12. Przyznam się, że nie przepadam za bajglami, ale ten należy wyjątkowo do tych ładniejszych. :) No i już nie wspomnę, że zdjęcia mi się podobają. Lubię jak fotografie reprezentują pewien poziom. ... Ale ja bym go odchudziła, haha. :D
 13. Raszpla ma coś kopa wiosennego i po wczorajszej plaży dzisiaj kwiczała, żeby poszaleć, to zadzwoniłam po sąsiedzkie spacer-pogotowie.
×
×
 • Create New...