Jump to content
Dogomania

Dexter - owca w czarnym psim futrze ^^


Baski_Kropka

Recommended Posts

Po odpisuje wszystkim w poniedziałek, i galerie wasze też nadrobię w poniedziałek, bo jestem codziennie w pracy po 10-12h bo chwilowo jeszcze jednej osoby nam brakuje do pracy i padam na twarz... Nie dość, że sie nastoje, to jeszcze się bardzo intensywnie edukuje i moja głowa pęka w szwach :P

Link to comment
Share on other sites

Przespałam prawie cały upalny dzień, z przerwami na spacery i zabawę z psem...
A jutro znowu 12stka... sierpniu nastań!!
Od sierpnia będzie już spokojniej bez takich wariackich godzin ;)

Nawet nei zaglądałam za bardzo w komputer co tu piszczy bo nie mam siły. Ide spać dalej, jutro o 7.0 długi spacer z Dexem i PRACA!
Ahoj załogo!

Link to comment
Share on other sites

Hejo hejo wszystkim! Żyjemy :D Codziennie rano i wieczorem z Dexem sobie szlifujemy posłuszeństwo, nakręcanie na zabawki iiii agilitujemy :D
Donoszę, że Dex coraz mniej lubi zrzucać poprzeczki. Pomogły mu w tym chyba zeszłotygodniowe ćwiczenia na prędkość i wydłużenie skoku/kroku :D

Donoszę, że hopke i tunek pokonał dzisiaj dwa razy nakręcony mega na piłkę na sznurku :D
Potem kilka technicznych spraw pociągnęłam na parówkach bo piłka na razie króciutko i do momentu "ojejualeszałpał" :D Potem piła w odstawkę.

Na polach dzisiaj Dex złapał trop i już myślałam, że go będę szukała cholera wie gdzie, ale jak tylko przestałam wołać to się zjawił wystraszony, że się Pani straciła i psa miała w d*
Dzisiaj i przedwczoraj miałam wolne więc troche czasu razem spędziliśmy :)

Dex na prawdę fajnie pracuje ostatnioy. Ale w dalszym ciągu rozpraszaczy nie może być za wielu. Dzisiaj pracował super, ale zapach spalonego z komina go rozproszył i trochę poszedł łapać zapachy w nos :)
Ale co tam, ażne że są postępy! Uwielbiam go normalnie <3

Z życia codziennego to Dexa swędzi tyłek... mam tabletki na robale które mu podam jutro. A jak dalej go będzie swędziało to muszę iść go sprawdzić.
Kupiłam mu obrożę łańcuszkową półzacisk bo mi się zamarzył :D Teraz muszę sobie jakiś ładny pejczyk do niej kupić, chyba pleciony sobie zamówię z DS.
Zamówiłam Kropie cudaśny komplet w DS. Do 2 tyg mam nadzieje dotrze, bo od 31 lipca Kropula będzie u mnie mieszkała rpzez dwa tygodnie. Już nie potrafie się doczekać!!
Ona ma tak wspaniały zapał do pracy, tak ekspresowe tempo nauki, że aż nie potrafię się nadziwić <3

Może jutro nakręcę jakiś filmik jak Dex pracuje na torku ze mną. Chętnie się zobacze. Pewnie macham łapami jak popieprzona :D Tylko czym się nakręcę to nie wiem jak aparat mi zacina nagrywanie :(

Ogólnie humor mam super, pomimo, że dużo pracuje. Ale to chybadzięki temu. Mam zajęcie, nie mam czasu na myślenie o głupotach :D

Link to comment
Share on other sites

Nie potrafie tego sprawdzać :P
Pies sam w sobie nie śmierdzi...ale interesuje się oczkiem pod ogonem :P

Nigdy, żadnemu z moich psów nie musiałam czyścić i nigdy się nie zdarzało, żeby się zapychały.

Dexowi wydaje mi się oczyszczają się same, przy kupie. Chyba, że to pryski co wylatują razem z pierwszym czy drugim bobkiem to co innego :P

Link to comment
Share on other sites

mogą się oczyszczać tak jak opisujesz ale może być także nadmiar ;)
Przy suchym łatwo o niekompletne wypróżnianie się zatok ale oczywiście nie jest powiedziane że to jest to ;)
moja akurat przy robalach nie skrobała przy tyłku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...