Jump to content
Dogomania

On w dawnym stylu ma wspaniały dom w Warszawie


konfirm13

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Max pojechał do DS w Warszawie - chlip, chlip...................
Będę czekała na wiadomości co i jak i pożegnam wątek "Max w dawnym stylu szuka domu", zmieniajac na "znalazł wspaniały dom w Warszawie" no i kolejnym filmem jak Max jeszcze nasz, biega po łąkach z Bliss - jej też już teraz jego brakuje.
Mało. że biegali razem, jedli razem, spali obok siebie, to jeszcze on ją ostatno czule iskał po szyjce i za uszkami, a ona przestała na niego kłapać paszczą.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']A chcial jechac? Wredne bywaja takie rozstania, wiem cos o tym:shake:[/QUOTE]
W sumie - chyba chciał i to mnie przekonało.
Odprowadziłam go do auta i przekazałam smycz. Wsiadł. Został przypięty pasem do szelek i......pojechał. Myślę, że psy tymczasy, jakoś tam wiedzą przez jakiś czas, że są tymczasami i ....mam głęboką nadzieję, że tak właśnie jest. Ale serce boli :(
W nowym domku będzie początkowo stress. Ale - wkrótce stanie się własnym domkiem. Właśnie miałam telefon, że dojechali. Max był w drodze spokojny, nie rzygał.

[quote name='betka']Czyżby Nutusia Go adoptowała :)?
A Wam i Bliss wspólczuję :([/QUOTE]

Se la wi - jak mawiają Francuzi, lub - Kabhi Khushi Kabhie Gham - jak mówią w Indiach.

Nutusia mówi, że tak, bo Jej cichutko powiedziałam, że [B]domek jest bardzo z nami zaprzyjaźniony i tylko dlatego miał fory w adopcj Maxa. Byli i inni Przewspaniali Chętni na Superdoga :)[/B].
Mam więc niepłonną nadzieję na wieści o Maxie i chętnie je Wam przekażę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Wielkie brawa Ci sie naleza za idealnie przeprowadzona akcje - oswojenie - zlapanie - odkarmienie- zdiagnozowanie -domek na finiszu:) I wszystko sama:loveu:
oby sie Maxiowi szczescilo w nowym domku:loveu:[/QUOTE]

Mam nadzieję :). Zawsze zgodnie z podpisaną umową adopcyjną (pierwsza w moim doświadczeniu życiowym ;)), może wrócić do nas :)

[quote name='Mazowszanka2']No widzisz Krysiu, że tymczasowanie nie takie straszne :)
A jaka satysfakcja z dobrze spełnionego uczynku.[/QUOTE]

Masz rację. Ale najtrudniej jest przekonać Tomka do takiej idei, chociaż w tym przypadku zadziałała ONkowatość Maxa. Tomek jak i ja - kocha ONki :)

Link to comment
Share on other sites

Max już w DS. Wszystko - duże OK!, chociaż piesio trochę zmęczony i lekko pewnie zestresowany zamieszaniem wokół siebie. Ale -kolację zjadł, powitalne smakołyki na własnym posłanku - też, spacerek z siusianiem zaliczony :). Ale póki co, najlepiej w przedpokoju na kafelkach. Wszystkiego najlepszego, Maxiu. Spędziłeś z nami zaledwie miesiąc. Przed tobą lata życia w nowym, kochającym i własnym domku :)
[IMG]http://images63.fotosik.pl/544/a2a48eff3ec41a15gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images63.fotosik.pl/544/893dde53b0137d9agen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za pomoc i wsparcie psychiczne - bo to najważniejsze :).
Póki co, odpoczywamy od tymczasowania i wyadoptowywania psa. To jest potężna dawka adrenaliny, ale musimy ździebko zwolnić ;). Ast? umarłabym ze strachu o Bliss. Nibylabek - oj, raczej nie :).
Ten jeszcze większy od Maxa spod MarcPolu? Jak Tomek sie zgodzi pojechać tam na zakupy, a DONek będzie tam na nas czekał. No, chba że skoczymy do szpitala, bo i tam DOn był widywany :D

Powiedzcie tylko jak zmienić "srodek" wątku - że ma dom? i przenieść w odpowiednie miejsce forumowe? Nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...