Jump to content
Dogomania

On w dawnym stylu ma wspaniały dom w Warszawie


konfirm13

Recommended Posts

O matko, znowu jakbym Borysa widziała (nawet taka sama obroża) aż się zryczałam :(( Bardzo, bardzo się cieszę że Max już w nowym, kochającym domu, wspaniały pies, na pewno będzie wielką pociechą dla całej rodziny. Niech się wiedzie chłopaczkowi !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lizka']O matko, znowu jakbym Borysa widziała (nawet taka sama obroża) aż się zryczałam :(( Bardzo, bardzo się cieszę że Max już w nowym, kochającym domu, wspaniały pies, na pewno będzie wielką pociechą dla całej rodziny. Niech się wiedzie chłopaczkowi !!![/QUOTE]

Dzięki. Za wszystko :)

[quote name='Nutusia']Krysiu, zmień tytuł i mod sam przeniesie, bo ma to do siebie, że... czuwa ;) :)[/QUOTE]
Nutusiu, ale - jak sie zmienia tytuł? Wyjaśnij proszę, jak ten chłop krowie......;)

Link to comment
Share on other sites

Konfirm musisz wejść do pierwszego postu, dać "edytuj post" (post znajdziesz wyżej, przynajmniej w moim kompie ucieka poza ekran :)), potem "edycja zaawansowana". Wtedy zobaczysz okienko "tytuł", w którym już możesz pisać. Na końcu nacisnąć "zapisz zmiany"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Konfirm musisz wejść do pierwszego postu, dać "edytuj post" (post znajdziesz wyżej, przynajmniej w moim kompie ucieka poza ekran :)), potem "edycja zaawansowana". Wtedy zobaczysz okienko "tytuł", w którym już możesz pisać. Na końcu nacisnąć "zapisz zmiany"[/QUOTE]

Dzięki :). Udało się :)

Link to comment
Share on other sites

Też tak widzę :( Chyba nacisnęłam? Zaczynam od początku To o tej krowie, było nad wyraz słuszne:(

Powtórzyłam przed chwila czynności, zapisałam i co?....... i nic. Zmieniony tylko tytuł pierwszego wątku, a na samej górze - bz. Może to dopiero zmienia mod?

To ja już nic nie wiem :(.
[B]Max ma wspaniały dom w Warszawie - to wiem na pewno :)[/B]

Edited by konfirm13
Link to comment
Share on other sites

Ufffff ;). No to [B]witam na nowej miejscówce.[/B]
Dziękuję P.T. Modowi z całego serca, za pomoc :)

[B] U Maxa - nadal superowo[/B]. Mamy z DS gorącą linię i aż iskrzy na łączach;) .
W następną niedzielę(spotkanie już umówione), Max odwiedzi ze swoim Pańciostwem znajomą behawiorystkę, prowadzącą zajęcia na Polu Mokotowskim, w celu ustalenia zasad adaptacji piesa do nowego miejsca zamieszkania :). Potem w lutym, Maxio pojedzie z nową Rodziną, na ferie zimowe, w czsie których ukończy(mam nadzieję, że z wynikiem celującym ;)) Psorbonę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Uuuuuaaaaa.... ino patrzeć jak się będzie doktoryzował, potem się z(re)habilituje i [B]profesura[/B] stanie przed nim otworem! :)[/QUOTE]

Taka[B] profetresura [/B]:)

Nie wiedziałam, ze trzeba porad behawiorysty przy przyjęciu psa do domu, to Max ma kłopoty? Czy tak na wszelki wyapadek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Taka[B] profetresura [/B]:)

Nie wiedziałam, ze trzeba porad behawiorysty przy przyjęciu psa do domu, to Max ma kłopoty? Czy tak na wszelki wyapadek?[/QUOTE]

[B] Max nie ma żadnych kłopotów :). Domek po prostu jest perfekcyjny[/B] i chce uniknąć przyszłych, ewentualnych kłopotów, które potem trzeba długo, boleśnie(....i kosztownie) odkręcać. A Max będzie miał około 40-45 kg jak będzie w pełnej formie fizycznej. Więc musi być bezgranicznie posłuszny, zwłaszcza, że to Stolica, z wszystkimi jej zaletami i...wadami ;)
[B]To młody domek, nowoczesny, nie takie retro, jak ja ;) i to w dodatku - na emeryturze :D
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dzieki za wizytę :)

Przepraszam, że dopiero teraz zajrzałam na wątek, [/B]ale ostatnio latam za sznupką Buffy

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250309-Sznupka-spod-%C5%9Amietnika-szuka-domu?p=21773706#post21773706[/url]

i nadrabiam domowe zaległości, które wynikły z opieki i diagnozowania Maxa ;) z nieustanna obecnością Bliss, jako zazdrosnej/zaniepokojonej jedynaczki ;)

[B]Max zaaklimatyzował się przewspaniale :).[/B]
Rano - szybki spacerek. bo ludzcy domownicy ida do pracy/szkoły. Małe śniadanko i.....Max zostaje sam na włościach.Nie niszczy, nie brudzi, nie szczeka, nie wyje, tylko troche piszczy, jak ludzie wychodzą. Wtedy - pracochłonny zębowo smakołyk rzucony na posłanie, "pies zostaje" i szybkie wyjście ludzi, zamkniete drzwi i....szybciutko do auta" .Po powrocie - czułe witanie psa, dłuższy spacerek, pyszny wiekszy obiadek, zabawa i mizianie w domu. Przed nocą, znowu krótki spacer przed snem. I noc. I ....kolejny dzien pracy.....
Za to [B]sobota i niedziela, są pod psem ;)[/B]

[B]Max został zaczipowany [/B]i wpisany do bazy. Ma książeczkę zdrowia, swoją przychodnię i swojego lekarza (panią).
Dzisiaj, pozna miłą Pania Behawiorystkę, której będzie słuchał uważnie, w czasie [B]zimowego kursu na Psorbonie. [/B]

To tyle. Aha, [B]Max został na stałe Maxem, bo to imię wyjątkowo mu pasuje :)[/B] Jest taki "na maksa" w każdym sensie(pozytywnym)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...