Jump to content
Dogomania

Tinka nietoperek ZNALAZŁA DOM!!!


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiewoira']O ranyści !!! Maleństwo piękne :loveu:
Na zaproszenie przybyłam,zapisuje ale finansowo nic nie obiecuję.Jeśli mi sie uda coś wysupłać to na pewno dam dla morki Tinusi uroczej ;)[/QUOTE]
Maleństwo cieszy się z Twoich odwiedzin i teraz będzie spać spokojniej:loveu:. Przybądź znowu do nas na poranny spacerek:multi:

Link to comment
Share on other sites

Śliczne maleństwo :loveu: Ale szybko działacie! Wow! To, ze sunia trochę się boi to normalne... ale szybko jej przejdzie bo wygląda na ciekawską :loveu: Jeżeli sterylka już teraz jest a sunia nie ma dużej traumy ani nie jest agresywno nerwowa to domek trzeba szukać od razu a nie za 2 mc :) Ona i tak w pełni się otworzy i powinna już w swoim domku. Ja bym nie zwlekała i za niedługo ogłoszenia robiła :) Poproszę nr konta to coś wspomogę maleńką chociaż nie dużo bo wydatków pełno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']Śliczne maleństwo :loveu: Ale szybko działacie! Wow! To, ze sunia trochę się boi to normalne... ale szybko jej przejdzie bo wygląda na ciekawską :loveu: Jeżeli sterylka już teraz jest a sunia nie ma dużej traumy ani nie jest agresywno nerwowa to domek trzeba szukać od razu a nie za 2 mc :) Ona i tak w pełni się otworzy i powinna już w swoim domku. Ja bym nie zwlekała i za niedługo ogłoszenia robiła :) [B]Poproszę nr konta to coś wspomogę maleńką chociaż nie dużo bo wydatków pełno[/B]...[/QUOTE]
Ania, witamy Cię nocną porą u Tinki:loveu:. Dziękuję, że tak szybko odpowiedziałaś na wołanie o pomoc. Rano wejdzie na wątek [B]szefowa, [/B]to podeśle Ci nr konta i pomyslimy razem,jak najszybciej zapewnić Tince dom. Masz rację, Tinka nie jest podobno ani agresywna ani nerwowa i wygląda na zadbaną- ta lśniąca sierść- więc domek, domek były pożądany jak najszybciej. Tylko skąd ten domek wziąć na cito:shake:
Pozostań z nami na wątku. Im więcej głów do radzenia i pomocy oraz gorących serc, tym lepiej dla suni.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba będzie porobić ogłoszenia i na taką śliczną kruszynę ktoś się musi zdecydować - ktoś zakochany. a ogłoszenia... albo są bazarki z ogłoszeniami albo trzeba napisać do odpowiednich ciotek co je robią - ja sama z ogłoszeniami to du.. no kiepsko;) Na wątku zostanę :) im szybciej tym lepiej domek - zwłaszcza dla Oli(nie pomyliłam?) bo szybko zareagowała zwłaszcza finansowo a przecież nie chcemy by Tinka pozbawiła Świąt dobrą Ciocię :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich! :)

Dzisiaj Tinka będzie miała badanie krwi. Potem sterylka, odrobaczenie, szczepienie.
Dokładnie w takiej kolejności, bo mam niewykastrowanego samca w hotelu i jak dostanie cieczkę będzie musiała natychmiast zmienić miejsce pobytu. Niestety miałam dwa takie przypadki i jest to niefajne logistycznie.

Mała jest jeszcze trochę przestraszona, ale otwiera się coraz bardziej. Nie umie chodzić na smyczy, więc wychodzimy bez. Teren w całości porządnie ogrodzony, więc nie ma możliwości, żeby zginęła.
Tak jak napisała Olenka musiała być kiedyś bita, bo jak ją głaszczemy kładzie na ziemi tyłeczek, jakby się bała ciosu. Ale szybko się ogarnia psychicznie, więc niebawem będą z niej porządne psy ;)

Na FB założyłam albumik. Zapraszamy:

[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.568107793265171.1073741847.179740165435271&type=1[/URL]

Olenko, wklej go proszę do pierwszego postu, niech sobie zerkają zainteresowani.
I filmik też:

[video=youtube;Kf-8FhFsN6U]https://www.youtube.com/watch?v=Kf-8FhFsN6U[/video]

Link to comment
Share on other sites

U Tinki dziś ruch od rana:multi:a przed nią seria zabiegów wererynaryjnych....Malutka jest radosna, smaczki i owszem, ale najlepiej byłoby wejść do domu. Takie starania czyniła na filmiku;) ile mozna spacerować? Nie ma jak ciepły kąt w swoim domu zwłaszcza przy tej wietrznej i zimnej pogodzie, a malutka jest wybitnie kanapowa.
Powędruję jeszcze po Dogo w poszukiwaniu finansowego ratunku dla Tiny,bo jak pisała ania0112, nie możemy pozbawic dobrą cioteczkę olenę świąt;)

Link to comment
Share on other sites

I ja się witam. Jeszcze raz przepraszam, Olenko, że nie zdołałam pomóc, ale ostatnie tygodnie w moim wydaniu to skrajnie zaniedbany dom i moje własne i tymczasowane zwierzaki... Bardzo się cieszę, że się udało! Kejciu informowała mnie na bieżąco ;) Finansowo wspomóc nie mogę, ale jak coś - zapraszam na Święta :) Albo na Sylwestra czy Nowy Rok. Będzie u nas wtedy Amiga z dogo, z Krakowa, bo nasz Doktor będzie "naprawiał" jej tymczaskę, więc możemy bardzo dogomaniacko powitać ten nadchodzący, oby lepszy rok i poczarować o domki dla naszych podopiecznych ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...