Jump to content
Dogomania

Godny polecenia wetrynarz z Warszawy


aguchna

Recommended Posts

Wiesz, to, że ja miałam złe doświadczenia, to może przypadek. Są tacy, którzy go chwalą... Właściwie to nie będziesz wiedzieć nic na pewno dopóki sama się nie przekonasz :) Ale generalnie nie podoba mi się takie granie na uczuciach właścicieli :shake: Z drugiej strony nie chciałabym nikogo skrzywdzić... Te oceny są tak bardzo subiektywne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Akurat o przychodni na Akermańskiej nie słyszałam dobrych opinii.

U Czerwieckiego byłam kilka razy i nic nie mam mu do zarzucenia. Do psa się nie przytulał i nawet nie próbował. Kolejki przy pl. Hallera były do niego spore. Wszystko zależy od problemu, z jakim się idzie. Ciężko o dobrego diagnostę, jeśli problem jest bardziej skomplikowany.

W nagłych przypadkach chodzę teraz na ul. Katalońską i też mogłabym mieć im dużo do zarzucenia, bo skupili się na problemach z kręgosłupem i zaleczaniu stanu zapalnego między kręgami. Sugerowali wizytę u ortopedy, rtg z kontrastem i masę innych badań, a okazało się, że pies ma problemy z prostatą.
Za to postąpili poprawnie w sytuacji, kiedy Nero zjadł piłkę do siatkówki.

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałam polecić osobom z Mokotowa klinikę na ul. Wiktorskiej ( vis a vis wydziału komunikacji ) przyjmuje tam dr Tomasz Kuszewski, polecił mi go znajomy który operował u niego boksera. Ja osobiście leczyłam u niego swoją sunię sznaucerkę mini no i z powodzeniem suka chodzi ( dopadł ją paraliż ) i cieszy się zdrowiem ( 14 lat) pod czujnym okiem pana doktora ... pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek4']Zaglądam na to forum czesto, i spotykam się własnie z pytaniami o weta, powiem szczerze ze mieszkam w warszawie , i pomimo to jezdzę do najlepszych specjalistów w Legionowie. [URL="http://www.wet-legionowo.pl"]www.wet-legionowo.pl[/URL].[/QUOTE]

znam pana Banego i polecam. To świetny weterynarz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='mam psa']znam pana Banego i polecam. To świetny weterynarz.[/QUOTE]

Tak tak dokładnie, pomimo tego że wątek dotyczy warszawy, to ja jednak wole te parę kilometrów za warszawę pojechać i mieć pewność ze trafię do naprawdę dobrych lekarzy. [url]www.wet-legionowo.pl[/url], dla zainteresowanych. Uwierzyłam ze jednak są dobrzy ludzie w tym fachu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdecydowałam się edytować, bo dopiero teraz zobaczyłam inne posty na temat pana Pawła Rabiegi, a właśnie jego chciałam polecić.
Ze swojej strony, jako częstej bywalczyni tego weterynarza, mogę wymienić same plusy. Nigdy nie zdarzyło się, że lekarz zignorował jakiekolwiek moje pytanie, co wiele razy miało miejsce w innych klinikach. Szczegółowo badał moją suczkę zanim podejmował się leczenia - jak dotąd nie zdarzyło się, aby mi nie pomógł. Mieszkam bardzo blisko ZWM i często spotykam właścicieli innych psów, którzy chodzą do tego lekarza. Kiedy tylko jest mowa o tym, że coś suczce dolega, pytają "a była pani u Pawła?". Od innych bywalców słyszałam, że doktor Rabiega "to taki dr House od zwierząt" :) Pan Paweł na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim zdrowie psa, a przy tym (przynajmniej w moim przypadku) stara się ulżyć w wydatkach. Dla przykładu poprzedni weterynarz, który leczył mojej suczce grzybicę uszu, wydoił mnie na grubo ponad dwie stówy - samo czyszczenie uszu 30 zł, wizyta bez jakiegokolwiek dotykania psa też 30. Moja suczka jest przewlekle chora, więc gdybym miała leczyć ją tam, chyba bym zbankrutowała! U pana Pawła bywałam po kilka dni pod rząd, Nana dostawała serie zastrzyków, kilkakrotnie miała robione USG. Płaciłam tylko za zastrzyki i podejrzewam, że też nie za wszystkie. Kiedy przychodzę wyrwać Nanie włosy z uszu, obciąć pazury, albo zwyczajnie zapytać się o jakąś niepokojącą mnie głupotę i pokazać psa - nikt nie żąda za to ode mnie pieniędzy, aż mi wtedy głupio! Mniej więcej co miesiąc przychodzimy też z królikiem obcinać mu zęby(wada zgryzu) i jedyne co robimy to wrzucamy pieniądze do puszki na potrzebujące zwierzaki. Ufam temu lekarzowi, bo ma ogromną wiedzę i jest bardzo dokładny. Dla mnie plusem jest też to, że sam ma 16-letnią suczkę Westie z takimi samymi problemami jak moja Nana. Każdy może wyrazić swoją opinię, więc i ja wyrażam swoją - a jest ona bardzo, bardzo dobra.

Link to comment
Share on other sites

To i ja się dopiszę na temat dra Rabiegi po dłuższym leczeniu.
Po czasie nie było już tak cudownie; pies został zaleczony ze schorzeń wtórnych, ale nadal nie zdiagnozowany. Kilkakrotnie pytałam, czy jego problemy nie wynikają z alergii pokarmowej, bo w razie czego byłam gotowa pojechać na testy. Dr Rabiega jest kolejnym po drze Dembele specjalistą potrafiącym wykonywać testy alergiczne wzrokiem i po usłyszeniu, że pies jest na barfie, wykluczył alergię pokarmową jako przyczynę; mętnie stwierdził, że jak już to alergia to na coś innego i uszczęśliwił nas maścią ze sterydem.
Wreszcie pojechałam sama na testy alergiczne już do innego weterynarza - pierwsze co zdiagnozowano to właśnie alergię pokarmową na kurczaka, wołowinę, jajka i wszelki nabiał, a owe jaja i nabiał pies dostawał kilka razy w tygodniu o czym mówiłam i dr Dembele, i Rabiedze. Żaden nie zalecił mi testów; dr Dembele rzutem oka orzekł, że pies nie jest alergikiem (a jest potwornym, jak się wreszcie u kompetentnego weta dowiedziałam), dr Rabiega również popatrzył i orzekł, że jedzenie go nie uczula. Cud nad Wisłą, bo po zmianie diety była duża poprawa, pies połowę mniej się drapał, część zmian zniknęła bezpowrotnie :roll: Chyba mogę pozostawić to bez komentarza.
O ile dra Rabiegę jeszcze mogę zrozumieć, bo problemy skórne to temat-Morze Śródziemne, tak diagnozy i leczenie dra Dembele jako powszechnie znanego i polecanego dermatologa były po prostu żenujące.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Poszukuję opinii o klinikach przy ul. GRANICZNEJ, SENATORSKIEJ oraz al. SOLIDARNOŚCI. Nie znalazłam nic na forum. Chodziłam do dwóch pierwszych z poprzednimi zwierzakami, ale moje doświadczenia opierają się tylko na wizytach szczepienie/odrobaczenie, nigdy nic poważniejszego się nie działo, więc cięźko mi ocenić, jak tamtejsi lekarze radzą sobie z poważniejszymi przypadkami.
Czy możecie coś polecić w Śródmieściu? U suni podejrzewam alergię, trzepie uszami i ma wyciek z oczu (wet nic w ucholach nie wypatrzył), więc szukam lekarza który ją dobrze zdiagnozuje. Jestem niezmotoryzowana, więc odległość ma duże znaczenie :-)
Druga sprawa, oba moje futra będą sterylizowane w marcu. Którą z klinik biorących udział w akcji sterylizacji możecie polecić?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że najszybciej dowiesz się czegoś na temat tych klinik podając nazwiska weterynarzy którzy tam pracują.Z mojego doświadczenia wiem, że najlepiej chodzić do weterynarzy specjalistów.Jeżeli Twoja sunia- jak podejrzewasz-ma problem natury alergicznej, to proponuję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Na Granicznej przyjmuje dwóch lekarzy, Jakub Gasik i Łukasz Sokalski, a na Senatorkiej Anna Pogorzelska i Ewa Dejnarowicz. Jeśli chodzi o dermatologa to myślałam o dr Dembele, tutaj jest polecany, mój TŻ chodził do niego ze swoim onkiem, ale to było lata temu. Słyszałam, że można go ''złapać'' na SGGW - orientujecie się może, jaki jest czas oczekiwania na wizytę, ile kosztuje sama konsultacja? Chyba że możecie polecić jakiegoś dobrego specjalistę w Śródmieściu, będę bardzo wdzięczna :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...