Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)


Tola

Recommended Posts

[quote name='Milka2007']Widze, ze wplaty nalezy kierowac na Fundacje Animalia. Zerknelam do banku i widze, ze mam ustawione zlecenia stale na szczeniaczki do marca, ale na inne konto. Listopadowa wplata doszla bo widzialam w watku, ale czy mam zmienic odbiorce, czy ma zostac jak dotychczas .

Ponawiam pytanie - na jakie konto?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam, jestem taka zakręcona. Wczoraj umarł nasz Orson o którego walczylismy ponad miesiąc. I tak mi podcięło skrzydła.

[B]Fundacja dla Zwierząt Animalia[/B]
[B]Os. Stare Żegrze 167/16[/B]
[B]61-249 Poznań[/B]


[B]Konto bankowe:[/B]
[B]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/B]
[B]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/B]

Link to comment
Share on other sites

Z tego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248903-ROZLICZAM-sexi-stroje-dla-4-maluchów-do5-12-20-00[/URL]d zięki cioteczce milagros19853201 , która podarowała większość fantów i poniesione koszty za wysyłkę i kopertę przekazała jako dodatkowy dochód na psiaki [SIZE=3][B]uzbieraliśmy 97zł[/B][/SIZE] :multi::multi::multi:
Do tego wyniku przyczyniła się też cioteczka Aldrumka, która ofiarowała jeden sexi fant:D
Pieniążki tak jak z poprzednich bazarków zostały wpłacone na konto Toli :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Z tego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248903-ROZLICZAM-sexi-stroje-dla-4-maluchów-do5-12-20-00[/URL]d zięki cioteczce milagros19853201 , która podarowała większość fantów i poniesione koszty za wysyłkę i kopertę przekazała jako dodatkowy dochód na psiaki [SIZE=3][B]uzbieraliśmy 97zł[/B][/SIZE] :multi::multi::multi:
Do tego wyniku przyczyniła się też cioteczka Aldrumka, która ofiarowała jeden sexi fant:D
Pieniążki tak jak z poprzednich bazarków zostały wpłacone na konto Toli :)[/QUOTE]
[COLOR=#0000cd]
Potwierdzam - z 3 bazarków b-b mam [B]180,30 z[/B]ł:multi::multi::multi:
Pieniądze przelewam na konto fundacji Animalia:)
Proszę o potwierdzenie jak dojdą.
[/COLOR]
][quote name='Milka2007']Widze, ze wplaty nalezy kierowac na Fundacje Animalia. Zerknelam do banku i widze, ze mam ustawione zlecenia stale na szczeniaczki do marca, ale na inne konto. Listopadowa wplata doszla bo widzialam w watku, ale czy mam zmienic odbiorce, czy ma zostac jak dotychczas .

Ponawiam pytanie - na jakie konto?[/QUOTE]
Już pisałam gdzieś wyżej, ze teraz proszę wpłacać na konto fundacji, czyli na konto podane przez supergogę:)

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...