Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iza właśnie u mnie była, ma juz wieści i oczekuje ferajny jutro. dzisiaj dałam już karmę dla szczyli - Britta Junior - mam nadzieję, że może być. Jedzenie dla mamy Iza ma na początek, a później podwiozę.

Mam jeszcze pytanie aby nie było potem jakiś nieporozumień - jak z adopcją. Czy domy wybieram i sprawdzam ja i psiaki idą do adopcji na podstawie umowy adopcyjnej naszej Fundacji, czy macie inne wymagania i inne umowy. To wbrew pozorom dość ważne.

I zdjęcia i opisy będą tu na wątku, już linka Izie wysłałam.

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, że wczoraj nie pisałam, ale było zbyt wiele zamieszania z transportem no i doszły jeszcze emocje, nie dałam rady.
Były łzy z bezsilności, ale teraz to tylko łzy szczęścia.
Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, bo bez niej nic by nie wyszło.
Nadal trudno mi uwierzyć, że ta wiejska sunia, która żyła ze swoimi maluchami samotnie gdzieś prawie na końcu świata, dostała szansę na inne życie.
Goga - wielkie dzięki:)

A teraz o wyjeździe - problem pojawił się w momencie, kiedy okazało się, że cała rodzinka ma jechać aż do Poznania.
Pati nie mogła w tak daleką trasę jechać w sobotę, więc znalazła zastępstwo, ale dopiero na niedzielę.
Wyjazd miałby być z Annopola o godz. 6 rano (dojazd psów do Annopola zapewnił TZ - 260 km), ale wtedy pojawił się kolejny problem z dostarczeniem suni w tak wczesnych godzinach do Zamościa.

Rozpoczęło się szukanie innego transportu płatnego - z jak najmniejsza liczba przesiadek - bo to najbezpieczniej dla psów.
Ale i to nie powiodło się, bo koszt wyniósłby ok. 700 zł, wiec był zupełnie poza naszym zasięgiem finansowym.

W końcu zadzwoniłam z zapytaniem do Murki no i udało się wszystko dogadać - z psiakami jedzie TZ Murki i (dla obniżenia kosztów;) ) mój TZ (trasa to ponad 1000 km w obie strony).

Sunia została o 5.30 rano dowieziona do Zamościa przez panią, która dokarmiała rodzinkę.
Dalej już z moim TZ pojechała po maluchy, a potem do Murki i w dalszą drogę.
Mamuśka jest cudowna – cichutka, spokojna; maluchy wtulone w nią jak na razie cały czas śpią.
Trzymajcie kciuki, bo przed nimi sporo jazdy.

Jo37 - dzięki za wczorajsze wspieranie;)

Jak będę miała nowe wieści - dam znać.

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Przez te wszystkie dni kiedy ona tam była sama pod tym barakowozem nie miałam spokoju...[/QUOTE]

Wiem i jestem Ci bardzo wdzięczna.
Dzięki temu Malwinka w tej chwili zaczyna nowe życie:loveu:

Malwinka to śliczne imię, takie cieplutkie jak sunieczka.
Imię dla czarnej suni tez fajne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Wiem i jestem Ci bardzo wdzięczna.
Dzięki temu Malwinka w tej chwili zaczyna nowe życie:loveu:

Malwinka to śliczne imię, takie cieplutkie jak sunieczka.
Imię dla czarnej suni tez fajne.[/QUOTE]
Dziękuję Tola za dobre słowo i przepraszam za tą "lawinę" telefonów:oops:

Link to comment
Share on other sites

A my czekamy na malce. Wsparcie zawsze jeszcze sie przyda - malce będziemy szczepić a sunię sterylizować. Oficjalnie ferajna została przyjęta przez Fundacje Animalia. :eviltong: Czkemay na imiona dla pozostałych 2 malców - wpiszemy w książeczki jak dotrą.
Mieliśmy w Fundacji jedną Malwine, podobna bardzo tylko rudą. Ma wspaniały domek. Mam nadzieje, że i tej zamojskiej pannie sie uda.
Swoja droga juz z dalszej odległości nie mogłam sobie chyba wypatrzyć rodzinki dla zasiedlenia Fundacyjnych domków tymczasowych. :crazyeye:
A ogólnie - zima idzie i Malwinka będzie miała ciepło w dupinkę :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...