Jump to content
Dogomania

Fionka - nasz kochany aniołek biega za Tęczowym Mostem W naszej pamięci na Zawsze!<*>


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monia70']ChcielibyŚmy tu zaznać spokoju i ukojenia wchodząc do Fionki.
Chcielibysmy podumać, zwyczajnie pobyć, zaplakac lub uśmiechnąć się do Jej zdjęć.
Prosze o to.
[COLOR=darkred][B]FIONECZKO
[*]
[*]
[*][/B][/COLOR][/quote]
I wielu innych tez prosi.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro z powodu Fionki.:-(:-(:-(

Miałam nadzieje, że może się jeszcze wydźwignie choć za każdym razem jak ją widziałam ta nadzieja malała.
Wiem jak trudno jest podjąć tę ostateczna decyzję.
Akurat w tej klinice odchodziły 2 psiaki (Tarzanek i Kacperek) dla których przejście na druga stronę mostu było uwolnieniem ich od cierpień na tej ziemi.
I mimo, że wie się, że już nic nie pomoże, że ich odejście skróci im cierpienie wciąż ma się tą świadomość, że może za wcześnie, że może stałby się cud... ale cuda tak rzadko się zdarzają:-(:-(:-(
Zostają smutek, rozpacz i łzy i ogromny żal, że mino, że robiło się wszystko los był tak niesparwiedliwy i odabrał kogoś kogo się kochało.
I nie ma znaczenia czy znało się dzień czy wiele lat, boli tak samo...



Fionko ['] ['] [']

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam wiem że to wątek fionki i nie powinnam tu sietak wyrażać ale coś mnie zaraz trafi ..... Te dziewczyny powinny uszanować troszke osoby które poświecały swój czas i nie tylko w utrzymanie przy życiu Fionkę. I chce mi się tu zacząc klnąć na nie. Bo jakim prawem .... Zero jakielkolwiek pomocy !!! :angryy: Równie dobrze mogłabym być wrednąświnią i też wszystkim wypominać ....... Ale taka nie jestem. jedyny mój wkład to wsparcie duchowe i te 20 zł które wpłaciłam na konto AFN. Ale mimo to jestem ogrowmnie wdzięczna osobom któr pomagały Fionce. I mówię to do wszystkich na forum !!! Zamaist roszczeni siejmy podziękowania. Tyle mojego zdania na ten temat. Przepraszam....

Chciałam też wyrazić moje podziękowania :

tak więc
na początek chciałam podziękować Mateuszowi z Ostródy za wielkie zaangażowanie, się założenie tego wątku , za otuchę daną fionce, poświęcenie swojego czasu i nie tylko. Z całego serca dziękuję

Pani Agnieszce Z Ostródy za troskę o Fionkę, prowadzenie fundacji AfN, poświęćony czas i nie tylko (pieniądze) za otuchę daną fionce, za wkład przy jej leczeniu..za wszystko ...gdyby nie Pani Agnieszka wiele psów było by teraz z Fionką.. Pani Agnieszko :angel: jest pani aniołem.

Chciałbym podziękować jeszcze wszystkim z Ostródy, wolontariuszom , kierownictwu oraz pracownikom z ostródzkiego schroniska za pomoc przy fionce. Dziękuję też lekarzom weterynarii tym z warszawy i tym z ostródy za trud jaki włożyli w leczenie fionki. Dziękuję szczególnie dr.Monice.

A wreszcie chcę bardzo podziękować Kasi, mamie kasi, maupi4e ,gamoniowi, (jeżeli kogoś ominłam to przepraszam bo nie zawsze śledzilam wątek) (i jeżeli przekręciłam pseudo) za to że byli przy fionce zawsze gdy była potrzeba lub gdy jej nie bylo. Jesteście wspaniali.

Chciałbym podziękować również wszystkim z forum za otuchę daną fionce słowami, za otuchę duchową. Dziękuję !!!
Jeżeli kogoś pominęłam lub nie szczególnie wyrózniłam wybaczcie !!!

Fionka jest teraz szcześliwa...ona też w pewnym sensie wam dziękuje.


"Dobroć jest czymś bardzo prostym;
być zawsze do dyspozycji innych,
nigdy nie szukaćsiebie samego."

DAG HAMMARSKJOLD DZIĘKUJĘ

Link to comment
Share on other sites

Ludzie ,co sie z Wami dzieje , czy smierc tej biednej psiny wyzwala w Was zle instynkty , aktualnie dostalam prywatna wiadomosc od NIkadora , z wyzwiskami pod mim adresem , , nie mozecie tej psiny zostawic w spokoju ,ona tyle przeszla , co z Wami , klocicie sie na forum, doszly nawet wyzwiska , ta Osoba , ktora zwie sie Dogomaniakiem , tu wyplakuje , aza plecami wyzywa ,podpisujac Fionka , co Z wami jestem w szoku

Link to comment
Share on other sites

To napiszę takie małe podsumowanie...Fionki nie ma juz z nami.Jest w lepszym świecie...
Każdy pomógł jak umiał....nawet jesli było to tylko wsparcie duchowe..
Ale wyobraźcie sobie sobie czego dokonały osoby będace z Fionką do końca wbrew nadziei...masakra emocjonalna...
A jednak były i Fionka nie odeszła samotnie.... Wszystkim ,którzy pomogli Fionce można tylko podziwiać i podziekować..jestescie wspaniali...
Tyle mam do powiedzenia...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Dołączam się do podziękowań które napisała sisia0- będe mieć [U]WAS wszystkich[/U] którzy byliście z Fioną we wdzięcznej pamięci.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Oczekuje informacji ile wyniesie należność za leczenie i ufam, że tę sumę uzbieramy bez problemu.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam wszystkich "stąd" bardzo serdecznie- byliśmy przez chwilę naprawde razem, a zjednoczył nas ten mały piesek jakich przecież tysiace na dogo. Jednak Fiona miała widać w sobie coś niezwykłego.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]To już mój ostatni post w tym wątku.Ja już się z z maleństwem pożegnałam, nigdy jej nie zapomnę.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję wszystkim,którzy tak cudownie opiekowali sie naszą Fionusią...i byli z nią do końca i ratowali jak swojego własnego psa...i chcieli wykorzystać każdą mozliwość...dziekuję,że tak walczyliście o każdy jej oddech...Widocznie Pan Bóg miał do Fionusi jakąś pilna sprawę skoro wezwał ja do siebie...
Będę pamietać o Tobie mały skarbku,zawsze,biegaj,szalej,wcinaj rosołek tam za TM...i czekaj na nas...kiedyś się spotkamy maleńka...

Link to comment
Share on other sites

[B]FIONA ODESZŁA.[/B]
Po swoim krótkim życiu przeszła przez Tęczowy Most i już jest po drugiej stronie.
Już nie cierpi, a jak cierpiała możemy się tylko domyślać.
Podobno tam jest już tylko dobrze, nie ma zła, bezdomności, okrucieństwa.
Nie cierpiała, nie czuła bólu. Odchodząc wiedziała, że nie jest sama, że jest dla kogoś bardzo ważna, bardzo potrzebna, że jest kochana i to przez wiele osób. A ci którzy kochali byli obok, delikatnie głaskali po głowie, pomagali wejść na ten Most. Jestem przekonana, że psy mają uczucia i to większe i szlachetniejsze niż ludzie.

Odeszła sama, czasem życie boli tak bardzo, tak bardzo ......i jeśli jedynym sposobem aby już nie bolało to odejść - to chce się odejść. Odeszła.

Chcę tu pochylić czoło przed Wami wszystkimi, którzy pomagali tej cudownej i nieszczęśliwej Suczce w ostatnim okresie Jej życia.
JESTEśCIE CICHYMI , WIELKIMI BOHATERAMI NASZYCH CZASóW.

A Ona już nie cierpi i powita nas wesoło machając ogonem gdy my przekroczymy nasz Tęczowy Most.

[B] żEGNAJ WSPANIAłA DZIELNA SUNIU , NIE WIDZIAłAM CIę ALE WIEM żE CIę POZNAM GDY PRZEJDę PRZEZ mój TM. [/B]
[B] CHYLę GłOWE PRZED TWOIM CIERPIENIEM I GODNOśCIą Z JAKą TO CIERPIENIE ZNOSIłAś[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS'][B]FIONA ODESZŁA.[/B]
Po swoim krótkim życiu przeszła przez Tęczowy Most i już jest po drugiej stronie.
Już nie cierpi, a jak cierpiała możemy się tylko domyślać.
Podobno tam jest już tylko dobrze, nie ma zła, bezdomności, okrucieństwa.
Nie cierpiała, nie czuła bólu. Odchodząc wiedziała, że nie jest sama, że jest dla kogoś bardzo ważna, bardzo potrzebna, że jest kochana i to przez wiele osób. A ci którzy kochali byli obok, delikatnie głaskali po głowie, pomagali wejść na ten Most. Jestem przekonana, że psy mają uczucia i to większe i szlachetniejsze niż ludzie.

Odeszła sama, czasem życie boli tak bardzo, tak bardzo ......i jeśli jedynym sposobem aby już nie bolało to odejść - to chce się odejść. Odeszła.

Chcę tu pochylić czoło przed Wami wszystkimi, którzy pomagali tej cudownej i nieszczęśliwej Suczce w ostatnim okresie Jej życia.
JESTEśCIE CICHYMI , WIELKIMI BOHATERAMI NASZYCH CZASóW.

A Ona już nie cierpi i powita nas wesoło machając ogonem gdy my przekroczymy nasz Tęczowy Most.


[B]Wypada mi tylko podziękowac za Pani słowa.To była kochana nadzwyczajna sunia i nie moge o niej zapomniec.[/B]

Link to comment
Share on other sites

dopiero dzisiaj przeczytałam :( na pewno jej tam dobrze i ktoś się nią opiekuje... i już nie cierpi ['] należą się wielkie podziękowania tym, którzy byli zaangażowani w pomoc... jestem pod ogromnym wrażeniem, gdyby wszyscy byli tak wrażliwi na zwierzęcy los jak Wy, to czworonogi miałyby na tym świecie raj na ziemi... jesteście wielcy

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam cały watek i ryczę. Łzy same człowiekowi lecą z oczu, ale jak tu nie płakać na losem porzuconej, chorej psinki.
Chciałam podziękować wszystkim, którzy dzielnie walczyli o życie tej suni.
Przepraszam, nie mogę więcej pisać.
[IMG]http://img123.imageshack.us/img123/6379/podpisgw5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img187.imageshack.us/img187/9056/candle2it9.gif[/IMG]

[COLOR=Blue][B] Fionko, biegaj radośnie po wieczystych łąkach za TM. Bądź szczęśliwa.[/B][/COLOR]
Psoniu, mój Aniołeczku, przytul ją do swojego serca i oprowadź po najpiękniejszych zakątkach TM.

Link to comment
Share on other sites

obejrzyjcie ten piękny i wzruszający film...
[B][SIZE=2][URL="http://pl.youtube.com/watch?v=UqHk3dPnkns"]http://pl.youtube.com/watch?v=UqHk3dPnkn[/URL][/SIZE][/B]

trochę tematycznie związany z naszym Aniołkiem<*>

[B] tutaj tekst piosenki z tego filmu:

[/B] [CENTER][COLOR=Navy][B]" Nie ma gór zbyt wysokich, byś nie mógł się na nie wspiąć [/B]
[B] Wszystko, co musisz zrobić, to mieć odrobinę wiary podczas wspinaczki, oh yeah [/B]
[B] Nie ma rzek zbyt głębokich, byś nie mógł przez nie przebrnąć [/B]
[B] Wszystko, co musisz robić, to wierzyć, gdy się modlisz [/B]

[B] A wtedy zobaczysz, przyjdzie poranek [/B]
[B] A wszystko będzie jasne niczym słońce [/B]
[B] Wszystkie swoje lęki zrzuć na mnie [/B]
[B] Chcę tylko, żebyś zobaczył… [/B]

[B] Będę twoim obłokiem wysoko w niebie [/B]
[B] Będę ramieniem, na którym możesz się oprzeć, gdy płaczesz [/B]
[B] Usłyszę twoje wołanie, kiedy mnie zawołasz [/B]
[B] Jestem twoim aniołem [/B]
[B] A kiedy odchodzi cała nadzieja, jestem tutaj [/B]
[B] Nie ważne, jak daleko jesteś, ja jestem blisko [/B]
[B] Nie ma znaczenia, kim jesteś [/B]
[B] Ja jestem twoim aniołem [/B]
[B] Jestem twoim aniołem [/B]

[B] Widziałam ślady łez i słyszałam twój płacz [/B]
[B] Wszystkim, czego potrzebujesz jest czas, szukaj mnie, a znajdziesz [/B]
[B] Masz wszystko i wciąż jesteś samotny [/B]
[B] To nie musi tak być, pozwól mi pokazać sobie lepszy dzień [/B]

[B] A wtedy zobaczysz, przyjdzie poranek [/B]
[B] A wszystko będzie jasne niczym słońce [/B]
[B] Więc wszystkie swoje lęki po prostu zrzuć na mnie [/B]
[B] Jak mogę sprawić, żebyś ujrzał… [/B]

[B] Będę twoim obłokiem wysoko w niebie [/B]
[B] Będę ramieniem, na którym możesz się oprzeć, gdy płaczesz [/B]
[B] Usłyszę twoje wołanie, kiedy mnie zawołasz [/B]
[B] Jestem twoim aniołem [/B]
[B] A kiedy odchodzi cała nadzieja, jestem tutaj [/B]
[B] Nie ważne, jak daleko jesteś, ja jestem blisko [/B]
[B] Nie ma znaczenia, kim jesteś [/B]
[B] Ja jestem twoim aniołem [/B]
[B] Jestem twoim aniołem [/B]

[B] A kiedy nadejdzie czas, by zmierzyć się z burzą [/B]
[B] Będę tu po twojej stronie [/B]
[B] Modlitwa zapewni ci bezpieczeństwo i ciepło [/B]
[B] I wiem, że przetrwamy [/B]

[B] A gdy zdaje się, że koniec jest bliski [/B]
[B] Nie waż się zaniechać walki [/B]
[B] Po prostu zaufaj niebu… [/B]

[B] Będę twoim obłokiem wysoko w niebie [/B]
[B] Będę ramieniem, na którym możesz się oprzeć, gdy płaczesz [/B]
[B] Usłyszę twoje wołanie, kiedy mnie zawołasz [/B]
[B] Jestem twoim aniołem [/B]
[B] A kiedy odchodzi cała nadzieja, jestem tutaj [/B]
[B] Nie ważne, jak daleko jesteś, ja jestem blisko [/B]
[B] Nie ma znaczenia, kim jesteś [/B]
[B] Ja jestem twoim aniołem [/B]
[B] Jestem twoim aniołem [/B]

[B] Będę twoim obłokiem wysoko w niebie [/B]
[B] Będę ramieniem, na którym możesz się oprzeć, gdy płaczesz [/B]
[B] Usłyszę twoje wołanie, kiedy mnie zawołasz [/B]
[B] Jestem twoim aniołem [/B]
[B] A kiedy odchodzi cała nadzieja, jestem tutaj [/B]
[B] Nie ważne, jak daleko jesteś, ja jestem blisko [/B]
[B] Nie ma znaczenia, kim jesteś [/B]
[B] Ja jestem twoim aniołem [/B]
[B] Jestem twoim aniołem"[/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...