Jump to content
Dogomania

Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)


andzia69

Recommended Posts

.........

Paradoksalnie jest jeden plus tej sytuacji
Wreszcie mnie olśniło, na czym polega problem Argo
Na podstawie dokładnego opisu sytuacji i zachowania Argo dochodzę do wniosku, że Argo to pies jednego pana w dosłownym tego słowa znaczeniu
Bardzo szybko i mocno przywiązuje się do jednej osoby i zawłaszcza ją dla siebie
W relacji 1 x 1 funkcjonuje prawidłowo. Problemy zaczynają się wtedy, gdy pojawiają się kolejne osoby.

Argo postrzega je jako zagrożenie dla swojego Pana
Ktoś mu chyba wpoił takie zasady albo w porę nie wytępił pierwszych oznak zaborczości aż doszła do takiej skrajnej postaci

 

 

Z tego co się orientuję Pan Czesław mieszka sam.... ;)

 

Edit:

 

cyt. Pana Czesława

"w zyciu bywa roznie.sa dobre i zle chwile.u mnie sa zle.zostalem sam wiec czekam na Nikusia a gdy juz bedzie to na zawsze.Mialem juz owczarka o imieniu Dragon niczego mu nie brakowalo ale odszedl.zostala mi pamiec po nim i dlatego chce miec takiego.i wiem.ze to bedzie Niko."

Link to comment
Share on other sites

 

W relacji 1 x 1 funkcjonuje prawidłowo.

 

Pisałem już kiedyś o tym,że najlepiej jakby Niko trafił do samotnej osoby...

Bardzo się cieszę,że powoli jest progress in plus :) Obserwuję i czekam na szczęśliwy finał :) Trzymam mocno kciuki !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję :) Ja tu cały czas jestem i podczytuję...Także na evencie Niko na fb ;) Jakoś nie miałem nic ciekawego do dodania stąd może cisza z mojej strony ;)

 

Jakiś ty zrównoważony i skromny ;) mi tam brak ciekawych rzeczy do dodania, nie przeszkadza :)

Zawszeć ciut weselej.

Link to comment
Share on other sites

 

Jakiś ty zrównoważony i skromny

 

Hahahaha,wywołałaś duży usmiech na mojej twarzy choć rozumiem zabarwienie humorystyczne :) Pozdrawiam serdecznie,bo wczoraj mi umknęło :) Wszystkich Fanów Niko śledzących jego losy oczywiście również :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Napiszę tutaj ,bo sunia jeszcze nie ma wątku .... 

 

W Ostrowcu Świętokrzyskim jest sunia ,owczareczka z papierami ,donka. Sunia jest po operacji stawu łokciowego (dysplazja).Niestety ,mimo leczenia lekami przeciwzapalnymi,sterydowymi ,stan stawu łokciowego jest w opłakanym stanie. W tej chwili jest taki stan zapalny ,że sunia ma tak napuchniętą łapę ,że ledwo się rusza.Nie wychodzi z kojca tak ją boli :( . Lekarz chirurg ,który zna sunię i leczy ją zadecydował o tym ,że jedynym ratunkiem dla niej jest amputacja tej łapy.

Niunieczka ma właściciela,który stwierdził ,że będzie się wstydził takiego psa  i postanowił ją uśpić. Lekarz na to nie przystał i zgłosił sprawę do znajomej.

 

Sytuacja wygląda tak: ludzie chcą się zrzec suni. 

 

Sunia ma 1,5 roku,jest bardzo przyjazna ,akceptuje inne psy ,koty goni (ponoć). Z dziećmi ok,do ludzi ok....

 

Znajoma organizuje miejsce w hoteliku,chciałabym pomóc tej suni..młodziutka ,ma całe życie przed sobą.

Wkrótce będę mieć zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Koniecznie Pasjo event na fb.Pieprznięty właściciel ale to tylko obnaża nasze zakłamanie chociażby w stosunku do osób niepełnosprawnych.Nikt nie powie-"uśpię dziecko,bo się go wstydzę" ale gdyby była taka możliwośc,to kto wie? Sunię uśpić,bo będzie trójłapka? Ale zdrowa.Nie rozumiem "ludzi".

Link to comment
Share on other sites

Nie ujmując wetowi, dobrze byłoby jednak tę łapę pokazać jeszcze komuś.

Uciąć nie trudno...

 

Nie można czekać,bo sunia może umrzeć...

 

Mam identyczne zdanie !!!

Konsultacja u innego weta jest w/g mnie niezbędna, choć być może jest już za późno na cokolwiek innego niż amputacja :(

I tu nie ma na co czekać !!!

Mówiłam Pasji, że Skarpeta może na początek wyłożyć jakieś 250 zł - w przypadkach, gdy zagrożone jest życie psa nie musimy czekać na wynik głosowania

Możemy też ująć sunię w naszym planowanym bazarku dla naszych podopiecznych

Trzeba wziąć od dziada zrzeczenie i zabierać sunię do dobrego weta na konsultację

Jeśli diagnoza się potwierdzi, trzeba działać szybko

Konieczne będzie wydarzenie na FB, myślę, że ludzie wesprą sunię grosikiem

Jeśli nie ma innej opcji możemy użyczyć konta do zbiórki pieniędzy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...