Jump to content
Dogomania

PaSja Hera

Members
 • Content Count

  2,603
 • Joined

 • Last visited

About PaSja Hera

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kielce
 • Interests
  owczarek niemiecki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będzie dobrze tylko troszkę wsparcia potrzeba. Pekiniol jest rewelacyjny, już go koffffam strasznie ;)
 2. Do końca go wydaj z budą ze sklejki ;) I najlepiej do miłośnika rasy, jako dziesiąty czy piętnasty... :)
 3. Andzia ja nie znam bajki o wężu, opowiedz :) Ryss Tobie powinno się robić wizyty regularnie.
 4. PaSja Hera

  Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)

  Osobiście zaobserwowałam, ale to już było dawno temu, że Niko nie szczekał, nie interesowało go to co się dzieje za płotem, a to czy człowiek jest blisko. Kury też miał w nosie, tylko ON i PAN.   Uważam, że Niko nie nadaje się na psa stróża, wiadomo, miałby swój kojec, swoją budę, swojego Pana, ale...głównie chodzi mi o to, że osoba, która chce psa ostrego do pilnowania nie byłaby "zadowolona" z Niko, Niko po prostu nie jest psem stróżującym.   Pozwoliłam sobie wtrącić swoje trzy grosiki.
 5. Tak cena nie jest jakaś kosmiczna, aż jestem zaskoczona :)   Zdrowiej Andziu szybciutko :)
 6. PaSja Hera

  Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)

    Jeden Pan z mojego woj. "dostał" w końcu onka Wolfa z hoteliku, który Pana zlał na wstępie, bo ma rottka 1,5 rocznego. Ale w końcu udało się ;)   A drugi Pan dzwonił niedawno i powiedział, że nadal czeka. Miał się kontaktować z Magdą.
 7. Łapka się goi. W przyszłym tygodniu będzie  rtg i zostanie podjęta decyzja odnośnie dalszego leczenia. Niestety, ale nie mogę wrzucić zdjęcia, ale podam link do fb:   https://www.facebook.com/114655371901712/photos/a.999174626783111.1073741952.114655371901712/1007083832658857/?type=1&theater
 8. PaSja Hera

  Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)

  Wow!!! Donka jestem pod wrażeniem Twoich rozliczeń. Dość, że masz masę roboty i robisz to tak skrupulatnie to jeszcze Ktoś potrafi się dojebać. Ehhhh    Dobre wieści od NIko :)
 9. ANDZIA to sunia, która trafiła pod opiekę Stowarzyszenia "ZWIERZAK" Kielce, ponieważ właściciele nie byli w stanie się nią odpowiednio zaopiekować. Brak funduszy i wyobraźni doprowadził do bardzo złego stanu jej nóżki :( Ludzie, którzy jej się zrzekli i nie mają do niej praw byli minimum 4 miejscem w którym ta sunia się znalazła. Dlaczego tyle razy szukała domu? Ale jest wysterylizowana!   Sunia ma rok, wygląda na mniej, jest bystra, szybka i zwinna, kocha dzieci na zabój-ale zaznaczę, że każde z nich powinno umieć podejść do psa. Jest chętna robić wszystko i cokolwiek byleby robić. Kocha człowieka na zabój, ale musi nauczyć się wyciszenia.   Po zagojeniu ran na nodze czeka ją resekcja główki kości udowej, mam nadzieję, że tylko w jednej łapce. Wydaje mi się, że uległa wypadkowi komunikacyjnemu. I nikt jej nie pomógł. Łapa była regularnie zdzierana, zad jest skrzywiony, sunia jak zmęczy się mocno zaczyna kuleć. Jedno jest pewne, ból towarzyszył jej każdego dnia.   Sunia przebywa w DT, ma zabezpieczoną ranę, leki, lasery itp. Uwielbia puszeczki. Ale myślę, że nie jadła karmy, która dałaby jej siłę by się dobrze rozwijać.   Bardzo proszę w imieniu Śtozu o pomoc, sunia ma niesamowity charakter i niesamowitą wolę walki o to, by ktoś zrozumiał psychikę rocznego owczarka. Bądźcie z nią tutaj to bardzo ważne.             Dziękuję za każdą pomoc.
 10. PaSja Hera

  Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)

    Ni cholery! Ewentualnie kostium kąpielowy, bo zgubiła ;)
 11. Sara czerpie z życia co najlepsze :) Nawet nauczyła się leżeć kiedy kot jest w pomieszczeniu ;) Ma ochotę zerwać się i gonić ,ale nauka nie idzie w las i Sara panuje nad emocjami :) 
 12. Trzasnę kogoś,albo wleję miotłą ;) :)   Wolf - ja Cię tam rozumiem :) Wiem o co Ci chodzi ,skąd ja znam te grymasy..... ;) :) :)   Teraz wszystko się wyjaśniło i mam nadzieję ,ze będzie ok :)   Zdjęcia Sary vel Myszki :)         Dodam,że Donki rozliczenia zawsze są bardzo skrupulatne,ufam jej w każdym calu pod tym względem,nie można się czepiać,nieładnie ..................
 13. PaSja Hera

  Owczarek niemiecki - ASLAN - ma dom !!!!

  I coś już wiadomo?
 14. Dyskusja na mój ulubiony temat ;)   Na ostatniej międzynarodówce przyglądałam się jednej suni,która bardzo ładnie poruszała się po ringu....patrzyłam też jak już z niego zeszła.  Stałam obok hodowcy,który rozmawiał z drugim " NA RINGU IDZIE JAK STRZAŁA,A NA PODWÓRZU JAK KALEKA" .   Sunia upadała ,nie była w stanie ustać na tylnych łapach.Dramat.   Za to moja onka jest najwspanialsza na świecie. Ideał <3
 15.   Wszystko ok :)   Myszka rozrabia ,lubi jeść ściany,zazdrośnica jak tylko słyszy ,że coś się dzieje ,a ona w tym nie uczestniczy ;)   Tak się zastanawiałam nawet czy może ona to nie powinna domku szukać? Nie wiem czy w dobrym kierunku idę ,ale tak sobie myślę ,że jak panna czuje się tak znakomicie i organizm silny to może ona ... całe życie ma przed sobą? :) (optymizm mnie dopadł jakiś dziwny ;) )   Co sądzicie?
×