Jump to content
Dogomania

PaSja Hera

Members
 • Content Count

  2,603
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Excellent

About PaSja Hera

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kielce
 • Interests
  owczarek niemiecki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będzie dobrze tylko troszkę wsparcia potrzeba. Pekiniol jest rewelacyjny, już go koffffam strasznie ;)
 2. Do końca go wydaj z budą ze sklejki ;) I najlepiej do miłośnika rasy, jako dziesiąty czy piętnasty... :)
 3. Andzia ja nie znam bajki o wężu, opowiedz :) Ryss Tobie powinno się robić wizyty regularnie.
 4. Osobiście zaobserwowałam, ale to już było dawno temu, że Niko nie szczekał, nie interesowało go to co się dzieje za płotem, a to czy człowiek jest blisko. Kury też miał w nosie, tylko ON i PAN.   Uważam, że Niko nie nadaje się na psa stróża, wiadomo, miałby swój kojec, swoją budę, swojego Pana, ale...głównie chodzi mi o to, że osoba, która chce psa ostrego do pilnowania nie byłaby "zadowolona" z Niko, Niko po prostu nie jest psem stróżującym.   Pozwoliłam sobie wtrącić swoje trzy grosiki.
 5.  Mogę prosić o wytyczne jak już są przygotowane? Nie pośpieszam, wręcz przeciwnie.
 6. Tak cena nie jest jakaś kosmiczna, aż jestem zaskoczona :)   Zdrowiej Andziu szybciutko :)
 7.   Jeden Pan z mojego woj. "dostał" w końcu onka Wolfa z hoteliku, który Pana zlał na wstępie, bo ma rottka 1,5 rocznego. Ale w końcu udało się ;)   A drugi Pan dzwonił niedawno i powiedział, że nadal czeka. Miał się kontaktować z Magdą.
 8. Łapka się goi. W przyszłym tygodniu będzie  rtg i zostanie podjęta decyzja odnośnie dalszego leczenia. Niestety, ale nie mogę wrzucić zdjęcia, ale podam link do fb:   https://www.facebook.com/114655371901712/photos/a.999174626783111.1073741952.114655371901712/1007083832658857/?type=1&theater
 9. Wow!!! Donka jestem pod wrażeniem Twoich rozliczeń. Dość, że masz masę roboty i robisz to tak skrupulatnie to jeszcze Ktoś potrafi się dojebać. Ehhhh    Dobre wieści od NIko :)
 10. Bardzo dziękuję za to, że jesteście :)   łapa nie jest do amputacji, rany należy wygoić i operacja.
 11. ANDZIA to sunia, która trafiła pod opiekę Stowarzyszenia "ZWIERZAK" Kielce, ponieważ właściciele nie byli w stanie się nią odpowiednio zaopiekować. Brak funduszy i wyobraźni doprowadził do bardzo złego stanu jej nóżki :( Ludzie, którzy jej się zrzekli i nie mają do niej praw byli minimum 4 miejscem w którym ta sunia się znalazła. Dlaczego tyle razy szukała domu? Ale jest wysterylizowana!   Sunia ma rok, wygląda na mniej, jest bystra, szybka i zwinna, kocha dzieci na zabój-ale zaznaczę, że każde z nich powinno umieć podejść do psa. Jest chętna robić wszystko i cokolwiek byleby robić. Kocha człowieka na zabój, ale musi nauczyć się wyciszenia.   Po zagojeniu ran na nodze czeka ją resekcja główki kości udowej, mam nadzieję, że tylko w jednej łapce. Wydaje mi się, że uległa wypadkowi komunikacyjnemu. I nikt jej nie pomógł. Łapa była regularnie zdzierana, zad jest skrzywiony, sunia jak zmęczy się mocno zaczyna kuleć. Jedno jest pewne, ból towarzyszył jej każdego dnia.   Sunia przebywa w DT, ma zabezpieczoną ranę, leki, lasery itp. Uwielbia puszeczki. Ale myślę, że nie jadła karmy, która dałaby jej siłę by się dobrze rozwijać.   Bardzo proszę w imieniu Śtozu o pomoc, sunia ma niesamowity charakter i niesamowitą wolę walki o to, by ktoś zrozumiał psychikę rocznego owczarka. Bądźcie z nią tutaj to bardzo ważne.             Dziękuję za każdą pomoc.
×
×
 • Create New...