Jump to content
Dogomania

Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)


AgusiaP

Recommended Posts

[quote name='giselle4']mała dziewczynka podobna do Lali[/QUOTE]

Tak Grażynko podobna do Lali :loveu:

[quote name='Jo37']Dzięki za zaproszenie. Czy znany jest powód zwrotu
z adopcji ? Sugeruję ,żeby nie pisać w ogłoszeniach
gdzie dokładnie jest sunia. Tak na wszelki wypadek,żeby
nie trafiła w tak godne warunki.[/QUOTE]

W ogłoszeniu pisze tylko, że jest w schronisku, nie pisze w jakim ;)
Dianaka została adoptowana ze schroniska, przed sterylizacją, żeby zadomowiła się u Państwa a po dwóch tygodniach Państwo mieli przyjechać z nią na sterylizację do schroniska.
Niestety po sterylce zdarzyło jej się załatwić w domu, leżała podobno pod drzwiami i popiskiwała...to było powodem zwrotu z adopcji...:(
Przed sterylizacją takie sytuacje nie maiły miejsca.

[quote name='ania68']Jestem na zaproszenie... To maleństwo do budy? Mają ludzie pomysły :shake:[/QUOTE]


[quote name='Olena84']Zalezy jakie warunki - jak psiak biega po całym ogrodzie, ma wielką budę i moze wchodzic do domu to nawet super, ale jeśli pani zapomniałą napisać że to kojec i pies zamknięty, to gorzej:([/QUOTE]

[quote name='Javena']Do budy, to odpowiedniego psa duzego z długą sierscia,a nie taką maliznę..Jestem na zaproszenie. Nie bardzo wiem, jak pomóc .Jedynie ogłaszać mogę.[/QUOTE]


Ja też uważam, że taka sunia nie nadaje się do budy...Dziękuję Javena:loveu:


[quote name='kakadu']stawiam sie na zaproszenie - idę czytać ogłoszenia, bo tu mało informacji o suni ;)
wiadomo czemu została oddana z ds?

edit:
ok, juz wszystko wiem; ale co to znaczy "niewielka"?[/QUOTE]

Dziewczyna, która prosiła mnie o pomoc mówiła, że sięga do pół łydki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Boziu ,jak mozna tak z psem postąpić. Załatwiła sie ?? Toż to zupełnie nie odpowiedni ludzie. Dobrze ,ze poszła z tamtąd.Znajdzie dom napewno,bo jest śliczna.[/QUOTE]

Widzisz kochana a dziewczyny, jeśli o chodzi o domek Dianki, miały z nim kontakt i wydawało się, że to dobry domek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']I ja się zjawiam...ale na chwilę obecną nie wiem jak mogłabym pomóc...[/QUOTE]

Dziękuję, że jesteś :)

[quote name='Maciek777']Dobra buda nie jest zła:roll: Tyle, że psychicznie Dianka chyba się do niej nie nadaje bo ona mi na księżniczkę wygląda:)

Czyli robicie tylko ogłoszenia czy szukacie DT/hotelu?[/QUOTE]


Oczywiście szukamy DT/hotelu dla Dianki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Lista
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245373-Lista-do-zaproszeń?p=21087517#post21087517"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post21087517[/URL]

też się boję:(
A najgorsze że nawet jak Dianka nie trafi do budy to jakaś inna bida trafi:( do tych godnych warunków:([/QUOTE]


Kochane, oczywiście twierdzę że Dianka nie nadaje się do budy, jednak czemu od razu mówicie o takich domach jak o czymś złym ? Znam dom w którym 3 psy są w budach a dokładniej śpią w garażu na fotelach, wstęp do domu mają jak właściciele pozwolą w sensie, że okazyjnie i jest to naprawde super kochający domek.

Link to comment
Share on other sites

Myszko dziekuje za zaproszenie , będę sciskac kciuki za wszystkie te biedy:-(za Dianunie ogromnieją już sobie ide ....z dogo ,jeszcze tylko musze pokonczyc bazaruski swe..... wiec kochani wszystkiego najlepsiutenkiego dla Was wszystkich :thumbs::iloveyou:nie poddawajcie się nigdy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Kochane, oczywiście twierdzę że Dianka nie nadaje się do budy, jednak czemu od razu mówicie o takich domach jak o czymś złym ? Znam dom w którym 3 psy są w budach a dokładniej śpią w garażu na fotelach, wstęp do domu mają jak właściciele pozwolą w sensie, że okazyjnie i jest to naprawde super kochający domek.[/QUOTE]

Anuś, ale to pewnie duże psiaki.

[quote name='ewa gonzales']Myszko dziekuje za zaproszenie , będę sciskac kciuki za wszystkie te biedy:-(za Dianunie ogromnieją już sobie ide ....z dogo ,jeszcze tylko musze pokonczyc bazaruski swe..... wiec kochani wszystkiego najlepsiutenkiego dla Was wszystkich :thumbs::iloveyou:nie poddawajcie się nigdy![/QUOTE]

Ewuniu, ale dlaczego chcesz opuścić Dogo?:roll: no coś Ty, coś się stało ?

[quote name='phase']zapisuję....[/QUOTE]

Dzięki ;)

[quote name='stepelkaa']a malutka słodka, taka urokliwa jest. dobrze, że nie mieszka już tam, bo jeśli naprawdę została oddana tylko z takiego powodu,to nie wiem co ten dom zrobiłby gdyby np. nie daj Boże zaczęła chorować ( np. na żołądek..) Znajdzie super domek ♥[/QUOTE]

Mam nadzieję, że uda nam się ją wyciągnąć i sprawdzić wcześniej domek....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Agusiu, Myszko, melduję się u Dianki, obie mnie zaprosiłyście.


Niestety nie mogę wziąć Dianki na DT:-(

Aguś, pytałaś może Ulę, czy nie znalazło by się u Niej miejsce dla Dianki?[/QUOTE]

Gabrysiu rozumiem ;)
Z tego co czytałam na wątku Uli, nie ma miejsca a my mamy zero deklaracji...

Link to comment
Share on other sites

Już jestem, Gabrysiu:lol:. Taka pikulinka do budy! Ludzie mają dziwne pomysły...A czy to siuranie po sterylce to jest epizodyczne? Bo czasem zdarza się, że sunie po sterylce mają problemy właśnie takie. Nie pamiętam już z czym to jest związane? Nie wiem czy nie z przeprowadzeniem sterylki zbyt wcześnie po cieczce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Już jestem, Gabrysiu:lol:. Taka pikulinka do budy! Ludzie mają dziwne pomysły...A czy to siuranie po sterylce to jest epizodyczne? Bo czasem zdarza się, że sunie po sterylce mają problemy właśnie takie. Nie pamiętam już z czym to jest związane? Nie wiem czy nie z przeprowadzeniem sterylki zbyt wcześnie po cieczce[/QUOTE]


Dzięki Aniu, że jesteś!!!

Naprawdę nie mogę Dianki wziąć i bardzo źle się z tym czuję:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Już jestem, Gabrysiu:lol:. Taka pikulinka do budy! Ludzie mają dziwne pomysły...A czy to siuranie po sterylce to jest epizodyczne? Bo czasem zdarza się, że sunie po sterylce mają problemy właśnie takie. Nie pamiętam już z czym to jest związane? Nie wiem czy nie z przeprowadzeniem sterylki zbyt wcześnie po cieczce[/QUOTE]

Dzięki Aneczko, że jesteś :)
Ta decyzja o sterylce była podjęta przez babeczkę ze schroniska.


[quote name='Gabi79']Dzięki Aniu, że jesteś!!!

Naprawdę nie mogę Dianki wziąć i bardzo źle się z tym czuję:placz:[/QUOTE]

Gabrysiu nie martw się, damy jakoś radę, musimy.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nie dałam już rady, ale dzisiaj porozmawiam na skype i wezmę się za rozsyłanie zaproszeń.

Wiele osób pewnie się z tym nie zgodzi, ale ja generalnie jestem przeciwniczką bud, nie mówiąc już o łańcuchach i kojcach, dla mnie miejsce psiaka jest w domu, wśród ludzi, w szczególności takiej kruszyny. Jedynie w wyjątkowych wypadkach wydałabym psiaka do budy:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...