Jump to content
Dogomania

Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)


AgusiaP

Recommended Posts

niestety nie mogę pomóc finansowo, tylko mogę kibicowac i trzymac kciuki, że mała znalazła szybko nowy lepszy dom (sama mam pod opieka astke z niewydolnością nerki... więc widoki na dom są bardzo mgliste :( przy okazji zapraszam na bazarek ... może coś wam wpadnie w oko)

Link to comment
Share on other sites

ja tu sie tez z ciocia zgodze
[quote name='stepelkaa']Kochane, oczywiście twierdzę że Dianka nie nadaje się do budy, jednak czemu od razu mówicie o takich domach jak o czymś złym ? Znam dom w którym 3 psy są w budach a dokładniej śpią w garażu na fotelach, wstęp do domu mają jak właściciele pozwolą w sensie, że okazyjnie i jest to naprawde super kochający domek.[/QUOTE]

Edited by milagros19853201
Link to comment
Share on other sites

kurcze poki co skromnie ale jeszcze na jedna 5 zlotowa deklaracje uda sie wyskrobac
wiecx poki co odemnie stala na 5zl
jakby ktos robil bazarosa to tez z checia doloze fanty
sama to niestety za malko cierpliwosci i czasu na bazarek ale fantow zawsze pod dostatkiem


[quote name='AgusiaP']A więc tak ;)
Dzwoniłam do Kasi Przystał, ma wolne miejsce :)
Jutro prawdopodobnie jedziemy z Myszką po Diankę do schroniska a w sobotę rano zawozimy ją do Bielska ;)
Jeżeli, odbierzemy ją jutro, to nie mamy za bardzo co z nią przez tą noc zrobić... ale ewentualnie zawieziemy ją do mnie na noc do pracy, o czym oczywiście mój mąż jeszcze nie wie ;) ale najważniejsze jest to, że Dianka będzie miała ciepło i będzie bezpieczna;)

Koszt pobytu Dianki u Kasi to 10 zł za dobę.

Dlatego bardzo prosimy o chociaż małe deklaracje :oops::oops::oops: mamy tylko 50 zł stałych...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękujemy wszystkim za przybycie na wątek naszej Dianki :loveu::loveu::loveu:

[quote name='Kajusza']niestety nie mogę pomóc finansowo, tylko mogę kibicowac i trzymac kciuki, że mała znalazła szybko nowy lepszy dom (sama mam pod opieka astke z niewydolnością nerki... więc widoki na dom są bardzo mgliste :( przy okazji zapraszam na bazarek ... może coś wam wpadnie w oko)[/QUOTE]

Oczywiście rozumiem, dużo tych bid dookoła a pieniążków jak na lekarstwo...
Na bazarek wpadnę wieczorkiem :)

[quote name='milagros19853201']kurcze poki co skromnie ale jeszcze na jedna 5 zlotowa deklaracje uda sie wyskrobac
wiecx poki co odemnie stala na 5zl
jakby ktos robil bazarosa to tez z checia doloze fanty
sama to niestety za malko cierpliwosci i czasu na bazarek ale fantow zawsze pod dostatkiem[/QUOTE]

Dziękujemy kochana :loveu: każda złotóweczka się liczy ;)

[quote name='pola53']Jestem dziewczyny, ale pomóc deklaracją nie mogę. Jestem sama w tarapatach i jeszcze nie wysłałam deklaracji za październik. Będę jednak zaglądać.[/QUOTE]

Zaglądaj do nas jak najczęściej :cool3:

[quote name='renatka_s']Zaglądam do suni, przykro mi, ale wpłacam już kilka stałych deklaracji i na wiecej nie mogę sobie pozwolić:-([/QUOTE]

U wszystkich krucho z kasą, ech te pieniążki...

[quote name='obiezyswiat75']Jestem na zaproszenie. Sunia ma już DT? Ile potrzeba miesięcznie a ile jest?[/QUOTE]

Tak u Kasi Przystał ;) Jutro ją zawozimy:)
10 zł za dobę z wyżywieniem ;) Jak dobrze policzyłam mamy 65 zł deklaracji stałych.
[quote name='malagos']to tak jak i ja, Z Wami sercem :)
Co to za dt? Szkoda, ze dla takiej pchły płatny tylko tymczas jest, a nie bdt....[/QUOTE]

Małgosiu nie udało nam się niestety znajść BDT...

Tu jedzie Dianka
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221701-Z-ŻYCIA-WZIĘTE-czyli-nasi-tymczasowi-goście-)-ok-Bielska-Białej[/URL]

[quote name='cisowianka']Dzień dobry jestem na zaproszenie AgusiaP, niestety bez kasy (muszę jeszcze coś opłacić)[/QUOTE]

Dziekujemy, ze jesteś z nami :)

[quote name='_Dunaj_']Jestem na zaproszenie, narazie nie mogę wesprzeć, ale trzymam kciuki[/QUOTE]

[quote name='arim']Zapiszcie proszę stałą 10zł. (więcej już nie wyrobię ) Powodzenia !
A może spróbujcie na FB? Niekiedy choć jednorazowe wpadną.[/QUOTE]

Bardzo, ale to bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milagros19853201']kurcze poki co skromnie ale jeszcze na jedna 5 zlotowa deklaracje uda sie wyskrobac
wiecx poki co odemnie stala na 5zl
[B]jakby ktos robil bazarosa to tez z checia doloze fanty
sama to niestety za malko cierpliwosci i czasu na bazarek ale fantow zawsze pod dostatkiem[/B][/QUOTE]

Bardzo chętnie skorzystamy, dzięki :cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jesteśmy na wątku po PW od Agusia P.Wczoraj myśmy obiecali wpłatę dla psiaka z koszmarnym długiem więc na ten moment nie możemy się zadeklarować-na chwilę obecną jedynie będziemy tu zaglądać i życzyć psince wszystkiego dobrego.
waldi481

Link to comment
Share on other sites

jestem za zaproszeniem i deklaruję na razie 20 zł miesięcznie, jestem z Chorzowa, więc bardzo cieszy mnie każdy pies opuszczający schronisko z chociażby z niewielką szansą na dom stały. Nie pomogę w zamieszczaniu ogłoszeń, uważam , że to podstawowa sprawa w szukaniu domu więc jeśli potrzeba kasy na ogłaszanie to proszę o info, może udałoby się pomóc. No i numer konta na
PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Jesteśmy na wątku po PW od Agusia P.Wczoraj myśmy obiecali wpłatę dla psiaka z koszmarnym długiem więc na ten moment nie możemy się zadeklarować-na chwilę obecną jedynie będziemy tu zaglądać i życzyć psince wszystkiego dobrego.
waldi481[/QUOTE]
Dziękujemy za przybycie i zostańcie z nami:)

[quote name='yossariana']jestem za zaproszeniem i deklaruję na razie 20 zł miesięcznie, jestem z Chorzowa, więc bardzo cieszy mnie każdy pies opuszczający schronisko z chociażby z niewielką szansą na dom stały. Nie pomogę w zamieszczaniu ogłoszeń, uważam , że to podstawowa sprawa w szukaniu domu więc jeśli potrzeba kasy na ogłaszanie to proszę o info, może udałoby się pomóc. No i numer konta na
PW[/QUOTE]
Bardzo pięknie dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
Dianka ma ogłoszenia, ale na razie za mało o niej wiemy.
Nowe będziemy robić jak coś będzie można więcej o niej napisać

[quote name='obiezyswiat75']Proszę o nr konta.[/QUOTE]
poszło :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że Elunia już wszystkim podziękowała ;)
Tak się cieszę, jak zwykle cioteczki i wujkowie nie zawiedli:multi::multi::multi:że zawsze możemy na Was liczyć :lol:
Wiem, ze może się powtarzam, ale to dla nas dużoooooo znaczy:lol:

Trzymajcie kciuki koło 15tej odbieramy Diankę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...