Jump to content
Dogomania

stepelkaa

Members
 • Content Count

  1,331
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About stepelkaa

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Starachowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. stepelkaa

  ANIMA - podszkolna kotka i jej 5 maluszków ;)

  Wyróżniłam Animie miesiąc ogłoszenia na olx.pl Wszystkie kocięta oprócz Arbuza są już w nowych domach. Pusto troszkę bez nich, trzeba oswoić się z nową sytuacją jednak są u dobrych ludzi. Muszę dowiedzieć się za jaki czas będzie można wysterylizować Animę.    Oby znalazł się jakiś fajny domek dla niej ;)
 2. stepelkaa

  ANIMA - podszkolna kotka i jej 5 maluszków ;)

    suma z tych paragonów to 33,10 zł.   Poszło też 2 zł na wyróżnienie na olx.pl które niestety już się skończyło ;(   Dziś kociaki i mama były na drugim odrobaczaniu - jestem bardzo wdzięczna weterynarzowi bo zrobił to zupełnie za darmo. Maluchy mają też założone książeczki zdrowia i jak wszystko dobrze pójdzie to.. 3 z nich w następny weekend będzie już w nowym domku, ale tfu, żeby nie zapeszyć ;)
 3. stepelkaa

  ANIMA - podszkolna kotka i jej 5 maluszków ;)

  Anima:   http://olx.pl/oferta/anima-mloda-przytulasna-kotka-ideal-czeka-na-jedynego-czlowieka-CID103-ID7AAXJ.html#5ec6414420   Zenunia:   http://olx.pl/oferta/zenobia-6-tygodniowa-pregowana-samodzielna-kicia-do-adopcji-CID103-ID7uL0R.html
 4. stepelkaa

  ANIMA - podszkolna kotka i jej 5 maluszków ;)

  dodaję paragony ;) Kupiłam Animie serki wiejskie i jogurty. Zauważyłam , że chętnie pije mleko i nie ma po nim biegunek, jogurtem też nie pogardzi - za to, żeby ruszyła serek trzeba się trochę pomęczyć ;) Wcina suche aż miło i uwielbia surowe mięsko ;)   Kupiłam też dziś karmę dla kocich dzieciuchów, była w promocji, więc wzięłam ;)       suma z tych paragonów to : 27 zł 16 gr, dopisuję do rozliczenia ;) 
 5. stepelkaa

  ANIMA - podszkolna kotka i jej 5 maluszków ;)

  jakoś nikt tu nie zagląda, trzeba by ciotki pozapraszać ;) Poszło kolejne kilka pieniążków na Animę. Za to ( jeżeli już ktoś by tu zajrzał )mam świetną wiadomość : znalazła się dobra duszyczka weterynarz który wysterylizuje ją za darmo ♥
 6. stepelkaa

  ANIMA - podszkolna kotka i jej 5 maluszków ;)

          Łącznie w tym poście : 22, 21 zł wydane na Animkę. Karmy zapas już jest, kupowana w Biedronce. Szczyt marzeń to nie jest ale lepsze to niż Whiskas ;) Perfect Fit. Kupiłam jej też biały serek, bo z tego co wyczytałam musi spożywać dużo białka. Zaraz dopiszę te paragony w rozliczeniu ;)     
 7. stepelkaa

  ANIMA - podszkolna kotka i jej 5 maluszków ;)

  Kociaki rosną, dziś dodam paragony i postaram się o jakieś zdjęcia ;) Jutro lecę je odrobaczyć ale to niestety będą kolejne wydatki .. 
 8. Hej, serdecznie zapraszam na bazarek ogłoszeniowy, z którego dochód będzie przeznaczony na Animę - kociczkę przebywającą u mnie w BDT. Ogłoszenia już od 1 zł! Pakiety 10-50 ogłoszeń ! Jeżeli nie jesteś zainteresowana/y to chociaż podbij, z góry dziękuję ;)) http://www.dogomania.com/forum/topic/143118-og%C5%82oszeniowy-bazarek-pakiet-ju%C5%BC-od-1-z%C5%82-10-50-og%C5%82osze%C5%84-do-1410/#entry15814915

 9. Hej, serdecznie zapraszam na bazarek ogłoszeniowy, z którego dochód będzie przeznaczony na Animę - kociczkę przebywającą u mnie w BDT. Ogłoszenia już od 1 zł! Pakiety 10-50 ogłoszeń ! Jeżeli nie jesteś zainteresowana/y to chociaż podbij, z góry dziękuję ;)) http://www.dogomania.com/forum/topic/143118-og%C5%82oszeniowy-bazarek-pakiet-ju%C5%BC-od-1-z%C5%82-10-50-og%C5%82osze%C5%84-do-1410/#entry15814915

 10. Hej, serdecznie zapraszam na bazarek ogłoszeniowy, z którego dochód będzie przeznaczony na Animę - kociczkę przebywającą u mnie w BDT. Ogłoszenia już od 1 zł! Pakiety 10-50 ogłoszeń ! Jeżeli nie jesteś zainteresowana/y to chociaż podbij, z góry dziękuję ;)) http://www.dogomania.com/forum/topic/143118-og%C5%82oszeniowy-bazarek-pakiet-ju%C5%BC-od-1-z%C5%82-10-50-og%C5%82osze%C5%84-do-1410/#entry15814915

 11. stepelkaa

  ANIMA - podszkolna kotka i jej 5 maluszków ;)

  Dodaję skany dotychczasowych ( i tak nie wszystkich ale tych co mam ) paragonów + potwierdzenia zakupu kuwety ( bo nie mam pojęcia czemu nie przysłano mi paragonu w paczce.. ) :    
 12. stepelkaa

  ANIMA - podszkolna kotka i jej 5 maluszków ;)

  Dziękuję za miłe słowa, muszę więcej poczytać o żywieniu małych, na razie mają 10 dni więc nie jest to problemem ;) Mam nadzieję, że i w moim przypadku znajdą się domy dla maluchów. Możliwe, że dwa z nich pójdą do ludzi których znam, ale to jeszcze nic pewnego więc nie chcę zapeszać ;)
 13. Hej kochana! Musisz włączyć komunikator- wejść w kopertę - ,,Skrzynka odbiorcza" i w lewym dolnym roku jest włącznie komunikatora. Nie można Ci wysłać pw.

×