Jump to content
Dogomania

Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!


Maia

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy wiadomo, że Szczotka to trudny przypadek? W każdym razie na tym wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247890-I-TY-możesz-uratować-Horacego-PILNIE-potrzebne-wsparcie-finansowe-!!!/page2[/url] dziewczyna o niku dorocka_ oferuje dt dla Horacego, który pojechał do Jamora. Nie znam tej osoby. Może warto sprawdzić to dt?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z pracownikem schroniska o Szczoci. Tak szczotka potrzebuje socjalizacji, boi się ludzi i nie nawiązuje z nimi kontaktu, pocieszające jest to że nie jest agresywna i da się prowadzić na smyczy... Mam nadzieję że uda się jej pomóc....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']Rozmawialam z pracownikem schroniska o Szczoci. Tak szczotka potrzebuje socjalizacji, boi się ludzi i nie nawiązuje z nimi kontaktu, pocieszające jest to że nie jest agresywna i da się prowadzić na smyczy... Mam nadzieję że uda się jej pomóc....[/QUOTE]
To jest na bardzo dobrej drodze:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani jest nadzieja dla Szczotki! Jest szansa aby Szczotka pojechała do Hoteliku u [B]dexterki[/B] :loveu:. Szczotka potrzebuje tylko cioć i wujków którzy zadbali by o karmę i opiekę weterynaryjną dla niej. Szczotka mogłaby już po 4 grudnia zamieszkać w hoteliku. :-) No i potrzebny transport z końca Polski :-). Jak myślicie może szukać deklaracji na karmę i opiekę weterynaryjną dla Szczotki? A może jakiś bazarek?

Edited by Maia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']Kochani jest nadzieja dla Szczotki! Jest szansa aby Szczotka pojechała do Hoteliku u [B]dexterki[/B] :loveu:. Szczotka potrzebuje tylko cioć i wujków którzy zadbali by o karmę i opiekę weterynaryjną dla niej. Szczotka mogłaby już po 4 grudnia zamieszkać w hoteliku. :-) No i potrzebny transport z końca Polski :-). Jak myślicie może szukać deklaracji na karmę i opiekę weterynaryjną dla Szczotki? A może jakiś bazarek?[/QUOTE]

Ponieważ Bercik miał już deklaracje a szczęśliwie znalazł domek, tak więc zapytam deklarowiczów czy nie zechcieli by przenieść ich na Szczotkę. Może to wystarczy na jedzenie. Natomiast na transport zrobiłoby się bazarek cegiełkowy.

Link to comment
Share on other sites

melduję się na wątku Szczotki:)

Póki co wszystko jest na dobrej drodze, aby suczka przyjechała do mnie na początku grudnia, dokładniej 4go. Powoli zaczynam się rozglądać za jakimś tanim transportem, bo jest do pokonania kawał drogi.

Maia czy szczotka jest wysterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']założyłam wątek na transportowym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248634-Szukam-transportu-Białystok-Opole[/URL]

oraz zapraszam cioteczki do Szczoteczki:)[/QUOTE]
Akurat czytałam wątek Szczotki, jak dostałam zaproszenie od Ciebie :) finansowo nie dam rady pomóc (może coś się uda wyskrobać jednorazowo-ale nic nie obiecuję...). Mogę zrobić jej bazarek-ale tylko cegiełki, bo "normalnych" to ja się nigdy nie nauczę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Akurat czytałam wątek Szczotki, jak dostałam zaproszenie od Ciebie :) finansowo nie dam rady pomóc (może coś się uda wyskrobać jednorazowo-ale nic nie obiecuję...). Mogę zrobić jej bazarek-ale tylko cegiełki, bo "normalnych" to ja się nigdy nie nauczę :([/QUOTE]



każdy bazarek jest na wagę złota:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...