Jump to content
Dogomania

Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!


Maia

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten pan oferuje przejazd na trasie Białystok-Częstochowa w poniedziałek 25 listopada (nie wiem, czy to nie za wcześnie?). Nie przeszkadzają mu psy, więc można by zapytać, czy wziąłby Szczotkę :)
[URL]http://www.blablacar.pl/podroz-bialystok-czestochowa-15963963[/URL]

a ten jedzie do Opola: [URL]http://www.blablacar.pl/podroz-czestochowa-opole-16324024[/URL]

nie ma nic o psach, więc można by zapytać.

jeśli ten termin to za wcześnie to będę patrzeć później, bo na grudzień jeszcze nic nie ma z Białegostoku w stronę Częstochowy/Opola.

Link to comment
Share on other sites

Będą deklaracje na karme dla Szczotki
[quote name='ania75']jesli o mnie chodzi to tak jak pisalam na watku Bercika jak najbardziej :)[/QUOTE]

[quote name='zachary']Skoro Bercik bezpieczny w ds, to dorzucam się do karmy Szczotkowej.[/QUOTE]

Na razie rzecz się ma następująco.

10 zł-ania75
20 zł - zachary
20 zł - bakusiowa
-----------------------------
50 zł



[quote name='dexterka']na jakie konto można przelewać pieniążki dla Szczotki?[/QUOTE]

Konto Mai mogę przesłać jak chcesz.
Dexterko, ile mniej więecej trzeba kaski miesięcznie dla Szczotki?

Edited by bakusiowa
Link to comment
Share on other sites

uzgodniłam wspólnie z Maia,że to ona będzie zbierała pieniążki oraz zamawiała karmę bezpośrednio do mnie. Nie wiem ile Szczocia może ważyć, myślę,że coś koło 25-30kg , więc wybierając karmę i sprawdzając dawkowanie można obliczyć. Oczywiście ja nie trzymam się sztywno ram jakie podane są na opakowaniu, bo wszystko zależy od aktywności psa i jego predyspozycji do odkładania tłuszczyku. Nie chciałabym też karmić suńki jakąś marketówką:P


I przy okazji dziękuję wszystkim , którzy zechcieli wspomóc Szczotkę w moim bdt.

Edited by dexterka
dopisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rovaniemi']Jestem na zaproszenie bakusiowej i chętnie przeniosę swoją stałą deklarację 10zł od Bercika na Szczotkę :) poproszę numer konta :)[/QUOTE]

[quote name='Alla Chrzanowska']Skoro Bercik ma Domek, to moje 20,00 stałej można przenieść na Szczocię:) Proszę o dane do przelewów.[/QUOTE]

Deklaracje stałe na jedzenie dla Szczoci.

10 zł-ania75
20 zł - zachary
20 zł - bakusiowa
10 zł - rovaniemi
20 zł - Alla Chrzanowska
-----------------------------
80 zł

Bardzo dziękuję za stałe deklaracje. Konto to samo jak dla Bercika. Kto ewentualnie nie ma konta to proszę pisać. W okolicach Białegostoku jest sklep internetowy Świat Karm. Zamówiłam karmę jednego dnia o godz.15-tej , a już następnego o 12-tej karma była w Skierniewicach. Zamówienie powyżej 100 zł, przesyłka darmowa. Jak pytałam w Krakvecie powiedziano, że powyżej siedmiu dni roboczych. Kiedyś zamówiłam a po siedmiu dniach roboczych dowiedziałam się, że trzeba czekać następne siedem dni. Trzeba przyznać, że po rezygnacji kasę szybko zwrócili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']A nie mogę wpłacić za Szczocię jeszcze raz?:)[/QUOTE]

[B][COLOR=#0000cd]Jak najbardziej. Bardzo dziękuję:loveu:
[/COLOR][SIZE=4][B][COLOR=#0000cd]
[/COLOR][/B][COLOR=#ff0000]Ciocie i wujkowie, prosimy także o deklaracje jednorazowe. Myślę, że trzeba Szczoci kupić obrożę, smycz. Chyba przydałyby się też na drogę szelki i adresatka. Także zakraplacz od pcheł i kleszczy.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...