Jump to content
Dogomania

Sonia znalazła swoje miejsce na ziemi !!!:):):):) Powodzenia Sonieczko kochana :*


Martika&Aischa

Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaglądam do Soni.
Mam nadzieję, że nie obrazisz się Marticzko, za zaproszenie na bazarek, na min.drugą aparatkę: Lucindę:
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247829-Misz-masz-na-Lusię-po-wypadku-i-Misia-przybłędę-do-27-10-do-godz-22"]Misz-masz na: Lusię po wypadku i Misia przybłędę do 27.10 do godz.22...[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanka40']Zaglądam do Soni.
Mam nadzieję, że nie obrazisz się Marticzko, za zaproszenie na bazarek, na min.drugą aparatkę: Lucindę:
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247829-Misz-masz-na-Lusię-po-wypadku-i-Misia-przybłędę-do-27-10-do-godz-22"]Misz-masz na: Lusię po wypadku i Misia przybłędę do 27.10 do godz.22...[/URL][/B][/QUOTE]
Asieńko reklamuj śmiało bazarek dla naszej podopiecznej aparatki ;) oczywiście wszystkich zapraszamy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Ode mnie proszę wyściskać oboje:) Co z deklaracjami za listopad? Przepraszam, że tak bezczelnie pytam, ale wiecie jak to jest - następna bida stoi w kolejce, więc...[/QUOTE]
Allu kochana przeznacz oczywiście pieniążki na inną bidulkę. W tej chwili Sonia jest w BDT więc potrzebujemy pieniążków tylko i wyłącznie na karmę i ewentualnie ( tfu tfu tfu ) wizyty u weta. Myśle że te wydatki ewentualnie nadgonimy bazarkami :)
Oczywiście wyścikam całą trójeczkę włącznie z Panią Anią ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']I dzielnego Nerusia wyściskaj i wycałuj!
niech się chłopak nie daje małej wredocie :cool3:[/QUOTE]

[quote name='anica']... i ode mnie też ;)[/QUOTE]

[quote name='Marycha35']Uściski i serdeczności dla Pani Ani, Sekutnicy słodkiej i Neruska:);)[/QUOTE]

dziewczynki uściskam na pewno :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki no i mamy pod opiekąkolejną biedę :( tym razem kota z tej samej ulicy co Sonia :shake: ...a dokładnie Pana Kota. Rozmiarów niebywałych ;-) Niestety Mohito ma ogromny ropień na brzuchu i musimy działac :-(
dziewczynki zajrzyjcie do nas chociaż.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248166-Przepi%C4%99kny-MOHITO-z-ogromnym-ropniem-na-brzuchu-zbiera-na-lecznie-%28-Szukamy-DT-%28?p=21455394#post21455394"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248166-Przepiękny-MOHITO-z-ogromnym-ropniem-na-brzuchu-zbiera-na-lecznie-(-Szukamy-DT-(?p=21455394#post21455394[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']No nie wiem, czy Martika tak nas zostawi :) na pusto :)[/QUOTE]
dziewczynki nie było wieści bo wczoraj dosłownie padłam :oops::oops::oops: Nerusek Pani Ani się pochorował biedaczek i leżał cichutko w konciku a nasza Sonia zajęła sobie miejsce w łazience. Biedaczek chciał ją tam odwiedzić to się na niego małpa rzuciła :( Pani Ania ją okrzyczała i pokazała dezaprobatę więc się Sońka śmiertelnie obraziła i tak przesiedziała pół dnia. Panna obrażalska upodobała sobie miejsce w łazience i każdy kto próbuje wejść na jej teren to wróg ;)

Link to comment
Share on other sites

To ruda małpa z tej Sońki,no :angryy:
To Pani Ania powinna sie na nią obrazić i wywalić do łazienki,Sońka musi nauczyć się karności,nie ona powinna wybierać miejsce tylko powinna być wyprowadzana za kare w odosobnenie.Moją nauczylam akurat na łazienkę i teraz jak coś jest nie tak to tylko mówie "łazienka" a moja ruda małpa od razu potulna jak baranek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']dziewczynki nie było wieści bo wczoraj dosłownie padłam :oops::oops::oops: Nerusek Pani Ani się pochorował biedaczek i leżał cichutko w konciku a nasza Sonia zajęła sobie miejsce w łazience. Biedaczek chciał ją tam odwiedzić to się na niego małpa rzuciła :( Pani Ania ją okrzyczała i pokazała dezaprobatę więc się Sońka śmiertelnie obraziła i tak przesiedziała pół dnia. Panna obrażalska upodobała sobie miejsce w łazience i każdy kto próbuje wejść na jej teren to wróg ;)[/QUOTE].... Ojtam, ojtam!........ raczej byłoby chyba dziwne?... przynajmniej dla mnie gdyby tak.... w jednej chwili Sońka się odmieniła:roll:... czas!.... trzeba jej dać jeszcze trochę czasu.... pomyślcie! jak zmieniło się jej życie:cool3:.... teraz musi sobie to wszystko poukładać;).... a że w nowym stadzie, próbuje ustalić hierarhię?.... no prawdziwa baba przecież:p

Link to comment
Share on other sites

Panią Anię dziś odwiedziła klientka :) Sonia stanęła na wysokości zadania i wystawiła brzuszek do miziania ale jak już Pani chciała skorzystac z łazienki którą Sońka ostatnio uważa za swoje królestwo natychmiast ugryzła klientkę w nogę i miłośc się skończyła. Ech ta nasza ruda zołza !!!!

Link to comment
Share on other sites

No i masz...trzymamy te kciuki, a ona sobie nic z tego nie robi.
Rozumiem, że Sonia uważa łazienkę za swoją osobistą, no ale bez przesady, no i to nie USA, gdzie każdy ma swoją łazienkę, a osobna jest jeszcze dla gości.
[B]Jakieś amerykańskie geny ma, jak nic.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanka40']No i masz...trzymamy te kciuki, a ona sobie nic z tego nie robi.
Rozumiem, że Sonia uważa łazienkę za swoją osobistą, no ale bez przesady, no i to nie USA, gdzie każdy ma swoją łazienkę, a osobna jest jeszcze dla gości.
[B]Jakieś amerykańskie geny ma, jak nic.[/B][/QUOTE]

tak dokładnie jak tylko ma focha albo Pani Ania zwróci jej uwagę natychmiast z mega fochem zajmuje pozycję w łazience i nie wyjdzie dopóki jej nie przejdzie. Taka Panna Foch ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...