Jump to content
Dogomania

Lusia


joanka40

Recommended Posts

Wpadam na sekundę zobaczyć co się dzieje :)

Lajki mi się pokończyły na dzień dzisiejszy, ajjjj noooooo co to za ograniczenia lajkowe?? 

 

Świetne Kocie Hitlerki :wub: Znalazłam takiego samego z tekstem:

 

[url=http://naforum.zapodaj.net/cec743c4f84e.jpg.html]cec743c4f84e.jpg[/url]

 

I jeszcze też na temat różnic Kocio-Psich :D

 

[url=http://naforum.zapodaj.net/391b1d02469f.jpg.html]391b1d02469f.jpg[/url]

 

Z tym rozczapierzaniem paluszków to umiejętność całkiem przydatna kiedy się "spada" na ludziów z szafy w środku nocy :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wpadam na sekundę zobaczyć co się dzieje :)

Lajki mi się pokończyły na dzień dzisiejszy, ajjjj noooooo co to za ograniczenia lajkowe?? 

 

I jeszcze też na temat różnic Kocio-Psich :D

 

391b1d02469f.jpg

 

Z tym rozczapierzaniem paluszków to umiejętność całkiem przydatna kiedy się "spada" na ludziów z szafy w środku nocy :D

 

Hahahaha...koci Hitlerek jest genialny :)

A rozcapierzanie paluszkow to strzal w dziesiatke :)

Super :)

Link to comment
Share on other sites

Mój Bazyl ma dzisiaj 15 lat. Parę dni temu nawet nie myślałam, że uda nam się dociągnąć do dzisiaj. Zastrzyki pomogły. Upały dały nam w d.... Sprawdzanie co chwilę, czy kot jeszcze żyje, masakra.
I myślę sobie jakie to głupie ;), bo przecież i tak nie wiem jakiego dnia się urodził, a 9, bo 9 do mnie przyjechał. W książeczce zdrowia napisano tylko czerwiec 2000. Ostatnio mówię do Bazyla- Bazyliusz i Bazylia. Bardziej mu się podoba Bazyliusz, bo wydaje mi się, że Bazyl wie, że bazylia rośnie w doniczce ;)
W każdym razie trening czyni mistrza i Bazyl się nauczył odpowiadać "Bazyl żyjesz?"- "Miaaaau". Więc mu tłumaczę, że sprawdzam, czy żyje. Na początek nie wiedział, czemu tak panikuję, ale wydaje mi się, że zorientował się, że jest to dla mnie sprawa najwyższej wagi i jak się wydzieram "Żyjesz?" to on się teraz drze jeszcze bardziej :) Przedtem był za słaby i mrugał tylko oczami. Pewnie myślał "Co ta wariatka znowu ode mnie chce" ;)
Jak jest źle to daję mu walerianę na szmatce, narkotyki wpływają na niego pozytywnie ;) i robię mu test szynki, karmię go, jeśli ją je to nie jest źle.
Bazyl jest z nami 6 lat i 5 miesięcy.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego zycze Bazyliuszowi z okazji urodzin :)

Hahaha...najbardziej podoba mi sie walerianka na szmatce - ten Bazylon to ma szczescie :)

A test szynki tez jest super :)

Ja sobie tez zrobie waleriane na szmatce i test szynki - juz sama mysl o tym dziala na mnie ozywczo.

 

A my w domu doszlismy w koncu do wniosku, ze mam zepsuta klawiature w komputerze...

Link to comment
Share on other sites

Ty się śmiej ;) Bazyliusz potwierdzi, że narkotyki są super i jak się źle czuje to walerianka go ożywia (prawie jak galerianka). Szyneczka ożywia. Przynajmniej na razie. Póki środki działają to wiem, że chłopak jeszcze chce żyć.
Pomijam, że ma mnie za wariatkę, która co chwilę sprawdza jego level życia ;)

Link to comment
Share on other sites

Po kolejnej reorganizacji dogo, to nam wszystkim chyba tylko śledzenie pozostanie ;) :(

 

Tak mowisz ?

Tzn.chodzi o to, ze wyrzuca czlowieka z dogo ? Tak ?

Mnie dzis kilka razy wycieplo.

Cos im nawalilo.

Sledzenie tez jest w porzadku :)

 

No, przykladowo, ja dzis bylam sledzona w miejscu zamieszkania, czyli w rzeczywistosci namacalnej.

Wychodze z psem na dwor, bo sie upomina namolnie.

Ciemno jest juz.

Idziemy, jest fajowo.

Ochlodzilo sie, czlowiek nie jest spocony, chlodzik taki...super :)

Przechodzac wzdluz ogrodzenia sasiada slysze darcie kota.

Tak mnie tknelo, ze to moja dzika Misia.

Wolam w noc:

- Misia, to ty ?
Wylazi zza krzaka, leb pcha przez plot i sie wydziera. Tak, to moja Misia.

Mowie:

- Uspokoj sie, Maniek musi sobie pochodzic.

Gdzie tam brnie za nami i wydziera sie coraz glosniej.

Ja to odczytuje tak:

- Gdzie leziesz wariatko po nocy ??? Do domu, ale to juz !!! I jeszcze psa taszczysz !!! Do domu !!!

Ludzie na osiedlu okna pootwierali, zeby zlapac troche chlodnego powietrza po wczorajszych upalach, a ta sie wydziera coraz glosniej.

Mowie do niej:

- Misia, uspokoj sie zaraz wracamy.

A ona brnie przez kolejne ogrodki, przelazi przez ogrodzenia, jakies dziury i wydziera sie juz w sposob ciagly.

W koncu mowie:

- Dobra, wracamy, uspokoj sie.

Wracamy...kotka zadowolona na maxa.

Otwieram drzwi: pies wlazl, ale z Miska, musimy odstawic teatr.

Drzwi otwarte do przedsionka, swiatlo w przedsionku zgaszone, musze sie schowac za szafe, zeby kot mnie nie widzial przy wchodzeniu do przedsionka.

Czekam, na dodatek nie wolno wolac, bo sie Miska cofa.

Jak zwylke, odstawiamy przedstawienie.

Kiedy, w koncu udaje mi sie zrealizowac jej wszystkie chore oczekiwania /czy tez natrectwa/  wobec mnie, po namysle Miska, w koncu wchodzi.

Oj, jaka radosc :)

Wszyscy sie ciesza, ze szpieg wlazl do domu.

Niu - niu - niu - dziu - dziu -tiaki - madly - kotek.

No :)

Inwiglacja kocia czai sie wszedzie i nie spi.

CZUWA :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Moje wychodzące śledzą inteligentnie, po cichu -  idę np do sklepu a za mną gęsiego, ale bez słowa ;)  skrada się cała trójka. Czasami to i co któryś usiłuje sprawdzać co w sklepie robię  :cool1:

 

Danusiu, moze sie zmowili, zeby bylo "po cichu".

W koncu chodza ekipa, czy tez jak kto woli - banda :)

Tak ustalili, ze sledza Cie po cichu i dyskretnie.

No to mamy kocia obstawe na spacerach.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A jeszcze tak sobie pomyslalam, ze jak oni tam stoja pod tym sklepem, to moze usiluja telepatycznie nadac Tobie przekaz, co masz im kupic do jedzenia.

"Danusiu, i kupujesz teraz szesc podwojnych piersi z kurczaka oraz smietanke.

No kupujesz, kupujesz.

Jestes po zakupie spokojna i zrelaksowana i spelnisz teraz marzenia Twego kota Pana. No :) "

 

Tak moze byc - inwigilacja telapatyczna :) tez chyba jest stosowana w sluzbach specjalnych.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No i doczekalam sie kota obronnego.

Zapamietala aparatka jedna, kiedy wychodze z Mankiem po nocy i juz na nas czeka.

Drze sie jak chodzimy i nas sledzi.

Trudno jest ja zgubic.

Obciach, ze hej !

 

Na pewno pisalam juz o tym, jak moja Misia potrafi bronic rabaty - no nawet potrafi rzucic sie na male psy sasiadow.

Tak przyznam sie szczerze, ze jak ONA nas sledzi to czuje sie z NIA bezpieczniej niz z Mankiem.

 

Te koty ciagle mnie zadziwiaja.

Przykladowo Luska.

Ja traktuje ja na dystans, no taka taktyke przyjelam.

Zadnych tam myziu myziu zbyt czesto oczywiscie, zeby na mnie nie nasikala.

Ale Bogdana Luska nagabuje, bardzo czesto, bo B. uwaza, ze Luske nalezy myziac na 

żądanie.

.

 

To znaczy - Bogdan je obiad - je go przy stole, siedzac na krzesle.

Za krzeslem stoi fotel Luski.

Jak Bogdan siada na krzesle, to Luska siada od razu na oparciu fotela i Bogdana tyrpie lapa - bum, bum.

No i dzis, ja do Luski mowie:

- Lusia  Bogdan zje obiad, to Cie wezmie na kolana.

No i Luska, przestaje Go tyrpac lapa w plecy, i przycupnawszy na oparciu fotela czeka.

No kuzwa, te koty rozumia mowe czlowiekow !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jesli to czyta ktos z okolic Dabrowy Gorniczej, Bedzina, Sosnowca - to moze wymyslimy razem, co zrobic z kolejnym bezdomnym kotem.

W sobote zadzwonil do mnie Pan, ktory gdzies jeszcze natrafil na ogloszenie mojego Misia.

Pan myslal, ze to Misio, ale wiemy, ze nie...

Dwa miesiace temu do ogrodka wprowadzil sie kotek z czerwona obrozka - burasek.

Jest oswojony, chce wchodzic do domu.

Pan dokarmia go od dwoch miesiecy i zastanawia sie co z nim zrobic.

Ja probuje sie dodzwaniac do Kociej Chatki.

Kotka trzeba bedzie zabrac, bo okolica w ktorej przebywa jest bardzo ruchliwa /samochody/.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...