Jump to content
Dogomania

Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marycha35']Hi, hi, bo to nasza smoczyca jest najmądrzejsza i już:):):):) Gluś kochany, niech zajad ile wlezie! Zosiu, fajocha, że tyle info mamy, cieszy każda pozytywna wieść o Sarinie:) Łapinki ma takie smukłe i te białe stopki, lisuś taki chudzieńki:):):):):)[/QUOTE]

Marysiu to silna psina-psychicznie. Leży w słońcu, śpi i je. Regeneruje się. Łapki ma identiko jak Sambcia. Jak ja uwielbiałam te jej ciapy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']jasne porozmawiamy po południu. Ja do wydarzeń się nie nadaję, bo nie zawsze mam czas pisać. I jak znam życie potem by wszyscy mieli pretensje[/QUOTE]

[B]Zosiu[/B], sorki, że jak dotąd się do Ciebie nie dodzwoniłam, ale ostatnio brakuje mi na wszystko czasu :roll:
Początek roku szkolnego to dla mnie bardzo gorący okres :chaos:
Sarina jest na BDT za karmę i weta, tak ?
A zatem jak SKARPETA OWCZARKOWA mogłaby pomóc ?
Kupując karmę czy płacąc jakąś fakturę z lecznicy ?
W tym drugim przypadku musielibyśmy mieć rachunek wystawiony na SMON

Twój album na fb oczywiście będę udostępniać :)
Oby udało się namierzyć tego skur.....syna :angryy: :mad:
Przepraszam, ale nie potrafię znaleźć innego określenia :oops:
A skoro już się tam zarejestrowałaś, to zajrzyj na wydarzenie Cezarka :razz:

Link to comment
Share on other sites

nie chciałabym sie narzucać, więc już ostatni raz zapytam o jaka jasienicę chodzi;
marycha zaprosiła to jestem, suki mi szkoda, chciałabym pomóc, na fb nie "udostępnię" żadnego "wydarzenia" bo mnie tam po prostu nie ma, więc wpadłam na pomysł z ath; ale może faktycznie papierowe ogłoszenia na uczelni są passe;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']nie chciałabym sie narzucać, więc już ostatni raz zapytam o jaka jasienicę chodzi;
marycha zaprosiła to jestem, suki mi szkoda, chciałabym pomóc, na fb nie "udostępnię" żadnego "wydarzenia" bo mnie tam po prostu nie ma, więc wpadłam na pomysł z ath; ale może faktycznie papierowe ogłoszenia na uczelni są passe;[/QUOTE]



Jasienica k/Bielska woj ,śląskie

Link to comment
Share on other sites

ten przestepca seksualny jest z tamtych regionow gdzie pieska znaleziono.moze by tak plakaty porozwieszac i ulotki z podaniem nagrody za wskazanie sprawcy przestepstwa,gdyz nie kazdy z mieszkancow ma dostep do internetu
Poza tym dobrze by bylo podac do lokalnej gazety i telewizji(moze wywiad czy krotki film) celem napietnowania takich przestepstw z prosba o wskazanie anonimowo przestepcy,ktory zaspakaja swoje potrzeby seksualne na psach ,a pozniej moze i czlowieka zamordowac na tle seksulnym wczesniej je kaleczyc i sie bestialsko znecac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nilsson']Jasienica k/Bielska woj ,śląskie[/QUOTE]
dziękuję, czyli rejon właściwy;
będę śledzić wątek i jak tylko pojawi się jakieś ogłoszenie ze zdjęciem psa i informacją, że poszukiwany jest śmieć, który go skrzywdził to wyślę siostrze;
wszelakie media zaproszone do współpracy zwiększają szansę, że ktoś psa rozpozna;
tylko musi być naprawdę dobre zdjęcie suni, najlepiej przy człowieku, żeby było widać jej faktyczną wielkość;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Chciałabym udostępnić i zaprosić znajomych na wydarzenie, bo im więcej osób ja zobaczy, tym większa szansa na dojście do bandyty, ale nie widzę linku na FB. Pewniem ślepa ;)[/QUOTE]Eluchna, jest wydarzenie, dziękuję za rozpropagowanie sprawy:):):)
[quote name='Zofija']Kto jest na fejsie niech UDOSTĘPNIA:
[URL]https://www.facebook.com/pages/zwierzeta-adopcjeorg/212228012132606?ref=hl#!/media/set/?set=a.625027104186026.1073741999.212228012132606&type=1[/URL][/QUOTE] Kakadu dziękóweczka serdeczna za pomoc "papierowo-uczelnianą, to na bank działa. Też na uczelni wieszałam ogłoszenia, info o psiakach, akcjach psich, odzew zawsze był! Niechby spróbowali nie przyjść...hi hi hi;):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...