Jump to content
Dogomania

Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!


Zofija

Recommended Posts

[quote name='Zofija']mam tak samo. Jak dowiedziałam się, ze ludzie adoptowali Holy (moloskę, która była 3 lata w schronisku) i facet ją lał w komórce, kopał po pyszczku. To, ze miałam dojście do adresu, to takie myśli chodziły mi po głowie, zeby go odwiedzić:diabloti:..... Też to we mnie budzi psychopatkę.[/QUOTE]
:( :( :( :( Ja bym dla takich Aushwitz uruchomiła...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marycha35']Budzi się złość, ale nie psychopatia, której już nie ma, jest osobowość antyspołeczna:)[/QUOTE]

taaa, wszystko można ubrać w ładne słowa
Nie ma idiotów, tylko ludzie o obniżonym IQ. Całe stada cośtam 'inaczej". Nie ma murzynów tylko afroamerykanie. Co nie znaczy, że coś się zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Budzi się złość, ale nie psychopatia, której już nie ma, jest osobowość antyspołeczna:)[/QUOTE]

no tak-zapomniałam, ze ja tu mam Panią psycholog:). Jest psychopatia jako element osobowości. Tacy ludzie świetnie sprawdzają się np. jako chirurdzy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']taaa, wszystko można ubrać w ładne słowa
Nie ma idiotów, tylko ludzie o obniżonym IQ. Całe stada cośtam 'inaczej". Nie ma murzynów tylko afroamerykanie. Co nie znaczy, że coś się zmieniło.[/QUOTE] Pytanie o granice racjonalizmu nam się zaczyna objawiać;) Jest dobrze, filozoficznie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']no tak-zapomniałam, ze ja tu mam Panią psycholog:). Jest psychopatia jako element osobowości. Tacy ludzie świetnie sprawdzają się np. jako chirurdzy ;)[/QUOTE] Ale to jest rys osobowości, nie cecha:) A u chirurgów, stomatolo, rzeźników, zachodzi kompensacja. Taka koncepcja była, to nie ja;) Ale Dziewczynki co to interere Sarinkę????? :) Mamy jej pomóc a nie rozwalić gnoja, który ją skrzywdził. To już kolesie w pierdlu załatwią.....;)

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Jako klawisz oznajmiam, że do pierdla nie trafi. Dostanie zawiasy jeżeli się odnajdzie. A jeżeli trafi z racji jakiejś recydywy to szanowna UE dopilnuje, żeby mu włos z głowy nie spadł. To już nie te czasy, gdzie w szkole dzieci się biły a więźniowie byli odpowiednio dobierani w celach i porządek był.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Kasią. Jej zdaniem Sarinka była psem domowym. Idealnie odnajduje się na pokojach. Już zachowuje czystość. Wcześniej, ze względu na przejścia, zabieg, kroplówkę, siusiała w nocy. Chyba za duża ilość godzin. Teraz jest ok. Już sobie zawarczała na Korę- dobermankę- chodziło o pierwszeństwo do czegoś tam. Kasia powiedziała, ze Sarinka ma silny charakter. To widać. I , ze jest cudna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...